Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje - sezon 2006


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde..to sobie Kajtek narobił....

 

No dokladnie i to nie tylko na Nikon ale moze i na dluzej ...

 

Co ciekawe pierwszy raz zespol tak reaguje, przeciez nie raz juz krazyly zdjecia roznych osob ale nigdy zaden zespol nie podjal takich dzialan.

 

no ale może to najwyższy czas...

 

Może w końcu mieszkańcy miejscowości w pobliżu których rozgrywa się rajd miesiąc przed rozpoczęciem nie będą sobie już nucili tekstu pioseniki "Nielegala" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piotrek.M: jednak dla kogos....

 

juz wtedy sie info pojawiło ze na prawym doskocza siedziała pani Ola K.////

nasi ludzie... ale coz.... trzeba wywalac upalaczy.

 

ciekawe co na to Doskocz, ktory jest członkiem STT Racing...

a druga ciekawa rzecz to ciekawe co na to Kuzi, czy wiedział.... i co zrobi z Doskoczem.

 

mam nadzieje ze dobre wyniki Kajtka nie były tylko wynikiem upalania... :roll:

 

oby się po tym incydencie poprawiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rallypl.com było na tym adresie:

http://rallypl.com/news_full_pl.php?tm=2006-08-24_11:40

jak widzisz tresc wywalona, i ponad 200 komentarzy tez *wiem bo sam pisałem)

 

fotki, ewidentne widac Doskocza... pilotkę gorzej, na widok aparatu przyspiewszyli ostro i probowali twarze kryc

 

[ Dodano: Sro Sie 30, 2006 10:47 pm ]

no i mamy oswiadczenie Kajtka:

 

w związku z opublikowanym dzisiaj komunikatem Subaru Poland Rally Team, chciałbym przedstawić swoje stanowisko w sprawie rzekomego nielegalnego zapoznania z trasą

- Rozumiem kierownictwo Subaru Poland Rally Team, które w przypadku jakichkolwiek sugestii, czy podejrzeń musi dbać o wizerunek całego teamu i reagować natychmiast - nawet w przypadku wątpliwych dowodów. Chciałem jednak wszystkich zapewnić, że ani ja, ani Ola nie braliśmy udziału w nielegalnym zapoznaniu i mam nadzieję, że sprawa zostanie wyjaśniona. W związku z podejrzeniami wobec mojej pilotki postanowiłem w regulaminowym terminie zgłosić się do Rajdu Nikon z innym pilotem.

 

------

w 2003 czy 2004 Doskocz zapowiadał starty z jakąś pilotką w barwach Marmy , moze to ona z nim jechała? , no ale nie zmienia to faktu iz dla kogos to było robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wystarczy przeskalowac..i wtedy jest juz lepiej....i na drugi raz Ola powinna jechac w zielonej kurtce 8) ...i gdyby nie byla to ona..to Kajtek nie wydałby oficjalnego sprostowania i nie szukał ratunku w starcie z innym pilotem..takie jest moje zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesci z rajdu Japonii:

 

dzis odbyla sie sesja treningowa - na trasie SuperOSu. Moim zdaniem porojony pomysl, bo trasa jest niemiarodajna, ale coz. Duzo cwiczyli Solberg i Hirvonen, najlepszy czas mial, jak wynikalo z moich pomiarow, Petter. Leszek podczas pierwszego przejazdu otarl sie troszke o bande i uszkodzil samochod, ale delikatnie, takze serwis naprawil w 15min. Jechal jakies 4 czy 5 razy w sumie. Czas nienajlepszy, duzo brakuje do Latvali i przede wszystkim Nutahary oraz Kamady (jesli nie przekrecilem nazwiska). Widac bylo, ze znali nawet ten tor, ktory przeciez byl usypany niedawno (ale odbywal sie na nim chyba rajd Hokkaido), bo odrazu jak wjechali to grzali pelna rura (co dla Nutahary, mimo prawdopodobnie dobrej znajomosci trasy, i tak skonczylo sie na bandzie ;) )

Leszek poczatkowo mowil, ze samochod niebardzo chce skrecac, ale wyglada na to, ze problem zostanie rozwiazany. Mowil, ze bedzie bardzo trudno, chce jechac swoim tempem bez zbednego ryzyka. OSy sa bardzo sliskie i szybkie i dla gaijin (obcokrajowcow ;) ) kryja wiele niespodzianek.

 

Tyle na dzis, jutro jeszcze cos tam napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat za Autoklub :

Niestety, nie posiadam szutrowych opon na deszcz, ani na błoto. Zrobimy na pewno, co w naszej mocy aby skończyć rajd i przywieźć jak najwięcej punktów do PCWRC. Ponieważ jesteśmy w ojczyźnie Symsa i Teina, czujemy się naprawdę jak w domu. Pozdrowienia z Japonii dla wszystkich fanów rajdów w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam osobiście że nasi kierowcy niepowinni wyjeżdżać za granicę ponieważ po powrocie narzekają na nasze ojczyste drogi że, niby asfalt jest mieszanką psich gówien i ściółki leśmej. Poproszę bardzo aby pan Leszek wrócil do Krakowa - tu każda droga jest praktycznie szutrowa i nikt nie pije wódki z jakiegoś gównianego ryżu.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie do konca wiem o co chodzi z oponami, bo na poczatku dzisiejszego dnia bylo wiele innych problemow - m.in. nie bylo 5go biegu, nie dzialalo podtrzymanie turbiny i samochod nie mial mocy. Mimo to Leszek stosunkowo niewiele tracil. Byl co prawda na dosc odleglym miejscu, ale bez jakiejs duzej straty czasowej.

Na strefie chlopaki zmienili my w super tempie skrzynie biegow i japonczycy przeprogramowali kompa. Druga petla okazala sie szczesliwa dla Leszka i pechowa dla innych (Nutahara - kapec, Ligato uszkodzil zawias, Teiskonen i Baldacci tez mieli kapcie) i po pierwszym dniu Leszek zajmuje wysoka, trzecia pozycje tracac do Nutahary ok 30 sek i do Latvali 1min16sek :)

 

a tu pare fotek:

 

th.c7f584c2c728e51b68c1abbb9890bf66.jpg

 

th.b154270fc343e334b3fbb8f6e8f6b910.jpg

 

p.s. sorry za duzy rozmiar ale nie chce mi sie juz siedziec nad skalowaniem. Jak wroce to wstawie tez ciekawsze fotki. Dobranoc! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu kicha z Petterem :( ,problemy z klockami hamulcowymi i duze straty, po wymianie klocków tez nienaljlepiej...... co by tu powiedziec?

 

Lesiu ładnie idzie, choc trza przyznac ze troche mu inni pomogli, bo na jednym oesie miało awarie i kapcie chyba z 5 kierowców z przed Lecha. No ale liczy sie nie tylko szybka jazda, ale i umiejetnosc unikakia pulapek, i dbanie o auto :)

 

http://www.planning-for.sakura.ne.jp/20 ... 4V1763.JPG

 

[ Dodano: Sob Wrz 02, 2006 1:56 pm ]

tu następne fotki:

http://www.subaru-msm.com/global/pcwrc2 ... allery.asp

 

P.S. podoba mi sięco Geroge Donaldson powiedział o Lechu po leg 1 :

 

"Leszek reckons he's had a terrible day's rallying, but still he finds himself in third place. This is the mark of a really good driver ; even when he's unhappy with the performance, he's still very much in the fight. We are really delighted with his tenacity and his performance here today , especially with all his problems.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...