Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Subaru w UK


16_VALVE

Rekomendowane odpowiedzi

podepne sie pod ubezp chociaz malo to zwiazane. chodzi mi czy auto z uk, ktore chcemy zarejestrowac w polsce, musi miec w dowodzie v5 dane rejestrujacego czy to akurat nie jest istotne? bo nie wiem czy jak cos robic dowod na siebie czy zabrac od anglika papiery??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszperalem troche w necie i mozna ubezpieczyc auto RHD w Polsce na okres max.30dni 8) :P

A ja bez szperania wiedzialem...trzeba bylo zasiasc przy odpowiednim stoliku na naszym ostatnim "zlotowym obiadku" w Slough,hahaha :mrgreen::mrgreen:

Michael7s opowiadal o tym heh :wink:

 

A zeby nie bylo tylko spamowania.

W razie gdy zdecydujesz sie na "odpowiednie ubezpieczenie" Subarynki,to ja proponuje skontaktowac sie ze sky insurance i dowiedziec co maja do zaoferowania..Zreszta o tym chyba ktos juz wczesniej powienien sie wypowiedziec,haha :mrgreen:

Pozdrawiam.

 

 

no to w te pedy trzeba zorganizowac nowe spotkanie i pozamieniac stoliki

panowie trzeba cos postanowic

 

To ja się podłączę do tematu.

 

Kupuję za tydzień auto w UK i potrzebuję je ubezpieczyć, żeby NA KOŁACH wrócić do kraju. Możliwe to? Help! :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

będę wdzięczny za informacje ile szacunkowo z ich VAT kosztuje minimalne wymagane ubezpieczenie OC na rok:

- za impreze gl z roku 1998

- za imprezę sti z roku 1998

- brak zniżek

- 1 kierowca powyżej 35 lat

- czy można ubezpieczyć auto na polskie prawo jazdy?

dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczyc na polskie prawo jazdy mozna, ale ile to bedzie kosztowalo to nikt Ci pewnie nie powie za bardzo.

Musisz raczej podzwonic po ubezpieczalniach i posprawdzac - bo moze byc naprawde bardzo roznie.

Ew. posprawdzaj sobie przez formularze on-line ubezpieczalni.

 

Ale bez znizek to za STi moze troche kosztowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę wdzięczny za informacje ile szacunkowo z ich VAT kosztuje minimalne wymagane ubezpieczenie OC na rok:

- za impreze gl z roku 1998

- za imprezę sti z roku 1998

- brak zniżek

- 1 kierowca powyżej 35 lat

- czy można ubezpieczyć auto na polskie prawo jazdy?

dzięki z góry

 

na PL prawko mozna (jest opcja EU). Za GL-a od 600GBP w gore; za STI od 900GBP w gore. Potrzebny bedzie adres korespondencyjny w UK.

 

http://www.comparethemarket.com - warto poprzegladac wyszukiwarki w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za imprezę sti z roku 1998

 

Miesiąc temu sprawdzałem w UK oferty kilku agentów dla rok starszego STI - OC+NNW za rok niecałe 4000GBP.

Spośród firm ubezpieczeniowych tylko 2 miały ofertę dla takich aut, bo albo NIE za "performance car" albo za ">10 y.o.".

 

Mnie bardziej interesowało kilkudniowe ubezpieczenie, zeby auto przyprowadzić do PL - nikt nie miał takiej oferty... :(

 

Aha, liczone dla kierowcy 33 lata i z 16-letnim stażem za kółkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Owszem, masz jak najbardziej racje. Ale mialem do wyboru... nie jezdzic rok autem ( mialem 24l wtedy ), lub jezdzic dupowozem, lub tez sprzedac i kupic cos innego - kwestia co ? civica ? :/ no i musialem jakos kombinowac. Na cale szczescie zadnej stluczki nie mialem :)

 

Ty sie chlopie ciesz, ze nic nie wywinales, bo za glupie urwane lusterko mialbys 5000 kary i 6 punktow na "dzien dobry". A wytlumaczenie raczej, nie obraz sie, kiepskie, bo ja nie mam kasy na nowego Astona, ale jedzenie przez rok kradzionym to kiepski pomysl. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...