Skocz do zawartości

Kolejny OT


aflinta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie potrafie odpowiedziec na pytania, ale system kontroli trakci i stabilizacji toru jazdy w OBK nazywa sie chyba VDC, a nie VTD? :wink: (Vehicle Dynamics Control)

 

A system rozdziału momentu obrotowego między koła - Variable Torque Distribution... :wink:

 

Uznałem, że VTD może mieć większe znaczenie niż VDC w tej konkretnej sytuacji, bo VDC jest to system czysto elektroniczny i przy wyważaniu kół na samochodzie, gdy zapłon jest wyłączony - po prostu nie działa, więc wpływu mieć nie powinien.

VTD natomiast, jest system elektroniczno - mechanicznym ( :?: - ale tak mi się wydaje) i może wpływać na warunki/rezultaty wyważania dynamicznego, nawet przy wyłączonym zapłonie...

 

Ustalmy, że chodzi o OBK H6 z VTD i VDC. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczelne, to wcinam na przystawkę (neandertale i takie inne), a te co pomniejsze małpiatki jedynie do czyszczenia paszczy po posiłku służą...

 

Z taka geba, o przepraszam, szczeka, to nic dziwnego... :wink: :mrgreen:

 

(cytujac mantre Witka: to zart byl :twisted:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę wam gorąco i żarliwie przypomnieć, że w tym dziale nie należy robić offtopów ! Jak już napisałem ten post to przy okazji jeszcze kilka spraw:

 

 

(cytujac mantre Witka: to zart byl :twisted:)
Ty parszywy buddysto/hinduisto ! Chcesz moim kosztem osiągnąć Nirwanę !

To nie był żart.

 

Na pewno nie: "pantofelku" :twisted:
A może Gal siedzi pod pantoflem i tylko na forum robi za takiego chojraka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, nie mów, że nie ostrzegałem... Tak to jest jak się mnie nie słucha.

 

Azrael, ja tylko ich ostrzegałem. Mam do Ciebie pytanie przy tej okazji. Gal też robił OT, a to jego temat, czy jemu też grozi ostrzeżenie ? Pytając inaczej, czy można dostać ostrzeżenie za robienie OT w wątku założonym przez siebie, jeśli wspomniany wątek znajduje się w dziale pytań do Dyrekcji i jest na temat ? W brew pozorom pytam się całkowicie poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek Ty jednak nie rozumiesz słowa pisanego. Napisałem specjalnie w tym wątku żebyście przestali - dotyczyło to tez takich pytań. OD tego jest forum organizacyjne.

 

 

Można dostać ostrzeżenie jak ja klikne "dodaj ostrzeżenie" koniec kropka. Mam dość tłumaczenia Ci rzeczy prostych do zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę Szanownej Moderatorni, że to nie ja zrobiłem OT w swoim wątku, ale na forum Dyrekcji, tylko niejaki Than (Junior)!

A dołożył się jak zwykle, Arno.

 

 

W związku z powyższym wnioskuję o bana dla Thana!

 

Uniżony sługa,

 

Gal

 

PS. A przy okazji dowiedziałem się, że na forum robię za chojraka, co przyznam szczerze napawa mnie nieskrywaną dumą. Siedzący pod pantoflem i powożący kanapowcem z AT dinozaur z Alzheimerem - a chojrak!

Chyba sobie wstawię to w podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHOJRAK! jest slowem o pochodzeniu wegierskim, tak a propos. HOJRA oznacza zapieprzac do prozdu w walce na ten przyklad. Czyli na szosie co byloo w innym watku.

 

jak widze GALu jam jest najgorszy, bo sie dokladam.

A teraz jednak sie zmienia nam dynamika na forum i kto doklada naszemu Wiciu? Nasz moderator. Azrael uwazaj, uwazaj, bo to sie moze zle skonczyc. Caly Wrocek miec przeciwko sobie, no nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHOJRAK! jest slowem o pochodzeniu wegierskim, tak a propos. HOJRA oznacza (...)

 

To może powinno być "hojrak" a nie "chojrak"?

 

jak widze GALu jam jest najgorszy, (...)

Chciałaby dusza do raju... A, nie! Mamusia jest gorsza a WiS Ci depcze po piętach.

A teraz jednak sie zmienia nam dynamika na forum i kto doklada naszemu Wiciu? Nasz moderator. Azrael uwazaj, uwazaj, bo to sie moze zle skonczyc. Caly Wrocek miec przeciwko sobie, no nie wiem.

 

Moderator się skupia na tych, co po forum z czerwonym paskiem latają. Owocu nauki pobiera i go z forum zmyło, więc kto został?

 

BTW: Z lękiem oczekuję weekendu... Po takiej przerwie, jak się Owoc dorwie do komputera... Strach sie bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek Ty jednak nie rozumiesz słowa pisanego. Napisałem specjalnie w tym wątku żebyście przestali - dotyczyło to tez takich pytań. OD tego jest forum organizacyjne.
Nie przyszło mi do głowy. Tak na przyszłość, na każde pytanie mam zakładać osobny wątek, żeby nie robić OT, bo ja już nic nie wiem :(

 

 

Można dostać ostrzeżenie jak ja klikne "dodaj ostrzeżenie" koniec kropka. Mam dość tłumaczenia Ci rzeczy prostych do zrozumienia.

Widzisz, dla mnie to nie było oczywiste, że rozdzielasz ostrzeżenia według własnego widzimisie i własnych antypatii. Dobrze, że to powiedziałeś teraz wiem na czym stoję.

Naród musi się uczyć demokracji przez kilka pokoleń, cały czas o tym zapominam, może przez to że za dużo słyszałem opinii, że Polska to teraz demokratyczne państwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszło mi do głowy. Tak na przyszłość, na każde pytanie mam zakładać osobny wątek, żeby nie robić OT, bo ja już nic nie wiem

 

Hasła przewodnie dnia do przemyśleń dla Ciebie. "PYTANIA DO DYREKCJI".

 

 

Naród musi się uczyć demokracji przez kilka pokoleń, cały czas o tym zapominam, może przez to że za dużo słyszałem opinii, że Polska to teraz demokratyczne państwo...

 

Wybacz ale to już kompletnie od rzeczy. Jak sobie wyobrazasz demokratyczną moderację forum i co to ma wspólnego znarodem i demokracją w państwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naród musi się uczyć demokracji przez kilka pokoleń, cały czas o tym zapominam, może przez to że za dużo słyszałem opinii, że Polska to teraz demokratyczne państwo...

 

Twoja powyższa wypowiedź zawiera zarówno sugestię, że forum rządzone jest w sposób niedemokratyczny, jak i sugestię by ustalić jasne zasady zrozumiałe dla wszystkich.

 

Obie błędne.

 

Ze względu na to, że "dla wszystkich" się nie da. Są tacy, którym można tłumaczyć sto razy, a i tak uważają, że było OK. Dlatego się nie da. Nieprzemakalnych nie przekona się. Nie wytłumaczy. I tak będą uważali, że mają rację.

 

Pzdr.

Gal

 

PS. Co nie zmienia mojej opinii, że Twoje ostrzeżenie było nie za konkretną wypowiedź - bo ta na nie nie zasługiwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...