Skocz do zawartości

Subaru Legacy 2.0 GL A/T


Eden Prime

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W Wikipedii nie znajdziesz tak łatwo, a to co podałeś to wersje turbo. Twój silnik ma poniższe parametry:

 

85kW (115KM)/5600 rpm

172Nm/4000 rpm

 

Ogólnie co do europejskich wersji Subaru polecam:

http://www.subaru.de/kundenservice/pros ... egacy.html

 

 

zajrzałem na załączony link i zastanowiło mnie oznakowanie silników GX i GL. Wczesniej nie zwracałem nawet na to uwagi. Natomiast na moim Legacy widnieje symbol GX co ozaczałoby zgodnie ze specyfikacja z MY 2002 że to silnik 2,5 115kw. Natomiast w dowodzie rejestracyjnym ma info że to 2,0 i 92kw (sedan). Jak to sprawdzić pod maską, żeby miec pewność czym jeżdżę. Samochód jest sprowadzony z Holandii więc może podczas rejestracji w Polsce nastapiło jakies przekłamanie,Chciałbym zamontować do niego klimę ale może najpierw lepiej sie upewnić jaki silnik posiadam :)

 

-- N maja 29, 2011 11:55 pm --

 

sam sobie odpowiem na pytanie, zapomniałem że poprzedni własciciel wymieniał klape bagaznika i pewnie poszła z legacy GX.

Przepraszam, że wkradłem sie do wątku, ale jest tu poruszany temat który mnie interesuje, mianowicie klimatyzacja. Czy klima z forestera 2,0 to bedzie ten sam układ klimatyzacyjny co w Legacy 2,0 i czy mozna zatem ja przenieść do legacy? i co jesli ten forester to anglik? Z tego co widziałem w specyfikacji silniki te są praktycznie identyczne z roku 2002, przynajmniej porównywalne osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

podaję namiar na rejestr aut w Holandii -wystarczy w odpowiednim miejscu wpisać nr rejestracyjny w wyświetli prawie wszystko co nie jest tajne o tym aucie i jego właścicielu...

https://ovi.rdw.nl/Default.aspx

pomocne bardzo przy dokonywaniu zakupu auta w Holandii!

pozdrawiam -jk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...