Skocz do zawartości

16 STYCZEŃ w NMNP kolejna zabawa w zimowe oesy jak w Norwegi


vert

Rekomendowane odpowiedzi

DZięki wszystkim za wspaniałą zabawę i trening ! śniegu nie było ale myślę ze zabawy bylo masa i wyjezdziliście sie wszyscy.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim przybylym!

 

 

Fitness-smutas ,bartez dupartez,Krzysiu O, Piter, chłopaki z zielonej góry (rallyland) - niesamowicie ogarniacie fury jestem pod wielkim wrazeniem !

 

Trenerom dziekujemy za pomoc.ekipie opała też !

 

No i Fukoszczakowi ktory ogarnął allegrowiczów ktorzy wylicytowali jazdy za kupe kasy na orkiestre wośp :D

 

Tym którzy się zapisali i nie przyjechali i nawet nie napisali że ich nie będzie... nie dziekuję :roll: :mrgreen:

 

do zobaczenia w styczniu mam nadzieje ze w wielkich bandach snieznych !

 

Lukki a co miałem se te tablice przywiesic w garazu ? :)

 

vert & norveg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja również dzięuje - piewszy raz byłem w NMNP i szególnie podobał się odcinek leśny. Niestety trochę mocno na ostatnim zakręcie kontrowałem i jak koła złapały asfalt wystrzeliłem w bok jak z procy, potem bokiem po zielonym. Fajnie było. Tylko trochę trawy mi się powbijało i koła pózniej biły.

Chyba będę woził drugie koła na takie akcje... No w końcu niech kombi ma swoje plusy (kolejne) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zofx, nie skumałem, że Ty to Ty i też będziesz (jak tam koszuleczki, robią się? :P )

 

no w tym tygodniu dopiero kupie materiał bo i tak drukarnia nie miala czasu zeby je wczesniej zrobic, a przy okazji lista sie powieksza :-)

 

gpruszko a czym Ty byles w nmnp ? tym czerwonym GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zofx, dokładnie i chyba pare razy stawałem obok srebrnego GTka, ale właśnie na białych szprychowych felgach

 

Ja swoim GTkiem zrobiłem z 8 kółek tempem "jadąc po bułki" i co ciekawe, podczas ósmego, ostatniego kółka (jak to zawsze bywa) ściąłem wszystkie krzaczory i badyle na prostej wyjściowej z pętli po prawej stronie :oops:.

Ale teraz przynajmniej innym nie będą przeszkadzać :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buni dlaczego odpuszczałeś jak cię goniłem Type R-em?

2 próby i po wjeździe na dużą płytę jechałeś już na wprost bez bramek :roll:

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

-- 17 sty 2011, o 19:14 --

 

Nikon

 

Jak zgrać filmik z aparatu Canon Eos 500D w HD na kompa żeby nie haczyło (mam on boarda z poprzedniego NMnP jeszcze z EVO).

Jakiego trzeba użyć programu bo ja mam tak, że wsiadam do samochodu, a słychać że już jadę dobrą trójką :mrgreen:

 

Może być na PW, albo wyślij telefon do siebie to zadzwonię.

 

P.S. Oczywiście chcę płytkę z Type R czarnym :P

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...