Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

LukiGT no to jak Ciebie nie bedzie to nie ma spota......ludzie Luki musi byc obowazkowo.....

a czymze zasłużyłem sobie na takie wyróżnienie z Twojej strony?? :mrgreen:

 

 

.... to miłosc do klasyka razy*2 i oczywiscie cierpliwosc w twoim projekcie

..... organizacja spotów czyli integracja ludzi którzy kochaja maszyny z pod znaku plejad....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weekend trwa , sniegu pod dostatkiem , zimowki zapewne sa i czego wiecej chciec nic tylko wsiasc odpalic subaraka i cieszyc sie z kontrolowanych lub mniej kontrolowanych poslizgow :D:evil::P:mrgreen::mrgreen:

ALE WAM WSZYSTKIM ZAZDROSZCZE :(:(:(

a jak narazie ,to u nas sie nie zapowiada na jakiekolwiek opady a zwlaszcza sniegu :(:(:(:cry:

subaraki zycze wam udanych i "kontrolowanych" poslizgow hehe :mrgreen::mrgreen: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe pod dostatkiem jak pod dostatkiem :) Asfalt niestety jeszcze widać :( Ale całe szczęście że wreszcie jest mróz ! I ten śnieg nie topnieje, teraz tylko czekać aż troszkę jeszcze go dosypie i zabawa jak znalazł:)

 

Rybex w Szczyrku spadło przez tydzień 130 Cm pełna zima

 

Polarki poszły do

PIO_RYF

Frodo123

LukiGT

UkaszWRX

 

Krajanek przepraszam wyślę ci w poniedziałek bo nie zauważyłem że przysłałeś adres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, może wiecie, jak się dostać z Popradu (Słowacja) do Nowego Sącza i z powrotem?

są jakieś busy, pks? bezpośrednie, czy z przesiadkami?

Nie jest łatwo. Jeździ polski autobus firmy STRAMA (rozkład jazdy w google) na trasie Zakopane=Poprad, z Zakopca trzeba sobie radzić (np. do Nowego Targu i potem do Sącza) łatwo nie będzie. Łatwiej poprosić kogoś, z Sącza, żeby Cię odebrał. Ewentualni dostać się do Starej Lubowli na Słowacji i stamtąd do granicy w okolicach Piwnicznej, z Piwnicznej jeżdżą minibusy do Sącza - ale wszystkie te opcje to dramat. Łatwiej chyba autostopem...

Jest jeszcze ekstremalna możliwość samolotu do W-wy (lata chyba 2x w tygodniu) i stamtąd do Sącza. Pogranicze polsko-słowackie nie jest najlepiej skomunikowane, przerabiałem to wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie został tam jeszcze jakiś polarek w zapasie

nie sadze aby cos zostalo :roll: , byly zamowienia na te polarki :mrgreen:

kubabb, dziekuje za polarek :wink: nie dostalem go jeszcze do rak wlasnych :roll: ale mama mi go odebrala, i powiedziala ,ze wyglada super i bardzo sie jej podoba :mrgreen: a jakosciowo jest :shock: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to ciesze się że zadowoleni :) Jakość Karguii maja niesamowita zobaczycie w praktyce nie do zdarcia.

Krajanek tobie wysłałem dzisiaj.

 

Chłopaki nie ma problemu teraz ze zrobieniem choćby 1szt KArguii ma już gotowy wzór nie trzeba już nic więcej kombinować

 

U nas tez są spóźnialscy i też zrobią nowa listę kto się nie załapał na pierwszą turę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...