Skocz do zawartości

DJ Bobo - Pirates of Dance (sponsored by Subaru)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

JESTEM HETERO 8)

 

A skąd wiesz...?

 

to się wie i ja w tych sprawach wolę zdecydowanie kobiety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No nie bądź taki pewien. Możesz sobie nieuświadamiać swojego homoseksualizmu, wypierać go pod naciskiem opresywnego, homofobicznego i ultrakatolickiego społeczeństwa. Zmuszać się do życia zgodnego z chorymi normami mieszczańskiej społeczności. Wyrzekać się swej prawdziwej tożsamości by przeżyć w polskim ciemnogrodzie.

Zastanów się!

 

A potem idź do Utopii, odrzuć kompleksy i przytul jakiegoś miłego efeba...

 

Dzięki Gal, ale wolę się przytulić do dziewczyny. Co do religijnosci, to coż w kościele już dawno nie byłem :oops:, ale szanuję tych którzy uczestniczą w życiu religijnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 291
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

JESTEM HETERO 8)

 

A skąd wiesz...?

 

to się wie i ja w tych sprawach wolę zdecydowanie kobiety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No nie bądź taki pewien. Możesz sobie nieuświadamiać swojego homoseksualizmu, wypierać go pod naciskiem opresywnego, homofobicznego i ultrakatolickiego społeczeństwa. Zmuszać się do życia zgodnego z chorymi normami mieszczańskiej społeczności. Wyrzekać się swej prawdziwej tożsamości by przeżyć w polskim ciemnogrodzie.

Zastanów się!

 

A potem idź do Utopii, odrzuć kompleksy i przytul jakiegoś miłego efeba...

 

Dzięki Gal, ale wolę się przytulić do dziewczyny. Co do religijnosci, to coż w kościele już dawno nie byłem :oops:, ale szanuję tych którzy uczestniczą w życiu religijnym.

 

Niestety widać jak poddajesz się temu praniu mózgu jakie Ci zafundował nasz Ciemnogród. Nie umiesz otwarcie i z dumą przyznać:

 

JESTEM GEJEM I JESTEM Z TEGO DUMNY

 

A taka jest prawda. I żadne kamuflowanie się pozornym związkiem hetero nic nie da.

 

Bądź mężczyzną. Bądź dumnym homo. Podnieś wysoko tęczowy sztandar.

Nie bój się. Tu wszystko światli i tolerancyjni Europejczycy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(oprócz mnie)[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTFL...

 

 

właśnie tego nie lubię w paradach równości itp. BTW: mam koleżankę bliska która jest bi ale tak bardziej les i ona też nie lubi tych ostentacyjnych parad itp. Więc to nie tylko chyba moja homofobia. BTW: ona też mówi że dwóch całujących się facetów wygląda obleśnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki LOL w twoim kierunku Sideways :lol:

Na jakiej podstawie mowisz, ze uwielbiam wiesniacki tuning? :D To ze podoba mi sie 18 calowa felga w aucie osobowym czy na tej ze podoba mi sie 19'' w SUV'ie?

 

Na podstawie zabawy w Owoca - zaczyna się od dużej felgi, a potem plastikowa imitacja spojlera, atrapa turbosprężarki, naklejka TURBO RALLY SPORT, dwa magnetyzery i obowiązkowy kompakt dyndający przy lusterku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja jestem ogólnie wrogiem dyskryminacji, więc żadna dyskryminacja mnie nie cieszy - nawet jeśli dotyczy kogoś innego. Obiecuję Ci, że jeśli kiedyś w Polsce zaczną dyskryminować ludzi za wieśniacki tuning i zorganizujesz z kolegami Paradę Rice-Boyów by przeciw temu zaprotestować - też was gorąco poprę i nawet nakleję sobie specjalnie na tę manifestację jakąś malutką plastikową atrapę spojlera na znak solidarności z dyskryminowanymi :-)

 

Ty najpierw przeczytaj coś napisał, a potem sie zdecyduj czy jesteś ZA czy jezdeś PRZECIW

 

Jestem PRZECIW dyskryminacji i wydaje mi się, że to jasno wynika z tego, com napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki LOL w twoim kierunku Sideways :lol:

Na jakiej podstawie mowisz, ze uwielbiam wiesniacki tuning? :D To ze podoba mi sie 18 calowa felga w aucie osobowym czy na tej ze podoba mi sie 19'' w SUV'ie?

 

Na podstawie zabawy w Owoca - zaczyna się od dużej felgi, a potem plastikowa imitacja spojlera, atrapa turbosprężarki, naklejka TURBO RALLY SPORT, dwa magnetyzery i obowiązkowy kompakt dyndający przy lusterku :lol:

 

zapomniałeś o gaśnicy imitującej NOS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie zabawy w Owoca - zaczyna się od dużej felgi, a potem plastikowa imitacja spojlera, atrapa turbosprężarki, naklejka TURBO RALLY SPORT, dwa magnetyzery i obowiązkowy kompakt dyndający przy lusterku

 

Akurat jest odwrotnie, ale sam widzisz, że coś w tym jest ;).

 

Lesbijki? Oj, panowie - chyba żadnej nie znacie :roll:. Miałem okazję kiedyś z taką parą porozmawiać, wnioski:

- facet = dno.

- gej = jeszcze niżej.

 

Oni sami siebie nie tolerują, więc co z nami?

 

(oprócz mnie)

 

I mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm to choroba, ktora powinno sie leczyc. Obecny wzrost liczby zdeklarowanych homoseksualistow wynika z mody bo w dzisiajszych czasach modnie jest byc pedalem. Niestety trzeba ich tolerowac ale nie mozna im dawac prawa do np. adoptowania dzieci bo jest to chore i wbrew naturze. Legalizacja zwiazkow homoseksualna i adoptowanie dzieci tez trendy tylko, ze moda z czasem mija.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael: musimy kiedyś wymienić doświadczenia... 8) :wink: Albo nawet pewne adresy :mrgreen:

 

Owoc: pochopnie wyciągasz wnioski... Po jednej rozmowie...? Nieeeee, noo. Trzeba było pogadać ze dwa razy chociaż, żeby uogólniać!!! :wink:

 

A tak wew ogóle, to NIEWAŻNA PŁEĆ, WAŻNE UCZUCIE. Howgh.

 

PS. Spotkałem się z dobrze udokumentowaną teorią, że większość homofobów, to ukryci geje. W sumie logiczne... Chwała Panu, że tu są akurat GŁÓWNIE cywilizowani, tolerancyjni europejczycy - na Plajadach nie będzie się człowiek bał po mydło schylić... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem PRZECIW dyskryminacji i wydaje mi się, że to jasno wynika z tego, com napisał.

Jak mozna być przeciw czemuś, czego nie ma?

 

Jeżeli pewnej grupie bez uzasadnienia merytorycznego odmawia się dostępu do pewnych zawodów - to jest to dyskryminacja. Jeśli mamy dwie grupy obywateli mających różne zdania w jakiejś kwestii, przy czym jednej zezwala się na urządzenie demonstracji a drugiej nie - to jest to dyskryminacja. Jeśli komuś grozi pobicie tylko za odmienność - to jest to dyskryminacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Spotkałem się z dobrze udokumentowaną teorią, że większość homofobów, to ukryci geje. W sumie logiczne... Chwała Panu, że tu są akurat GŁÓWNIE cywilizowani, tolerancyjni europejczycy - na Plajadach nie będzie się człowiek bał po mydło schylić... :mrgreen: :wink:

 

Z tym jest tak, jak z lękiem wysokości - tylko ludzie, których ciągnie do zaglądania w przepaść wiedzą, że mają lęk wysokości. Inni po prostu unikają okazji do dowiedzenia się o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm to choroba, ktora powinno sie leczyc.

 

O ile mi wiadomo, większość lekarzy jest innego zdania.

 

Niestety trzeba ich tolerowac ale nie mozna im dawac prawa do np. adoptowania dzieci bo jest to chore i wbrew naturze.

 

Medycyna jest wbrew naturze - w naturze kto chory, ten powinien umrzeć. Ba - Subaru jest wbrew naturze, gdyby Bóg chciał, żebyśmy jeździli Subaru, rodzilibyśmy się z silnikami przeciwsobnymi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jeżeli pewnej grupie bez uzasadnienia merytorycznego odmawia się dostępu do pewnych zawodów - to jest to dyskryminacja.

Nie ma prawa zakazującego pracy homoseksualistom w jakimkolwiek zawodzie.

Jeśli mamy dwie grupy obywateli mających różne zdania w jakiejś kwestii, przy czym jednej zezwala się na urządzenie demonstracji a drugiej nie - to jest to dyskryminacja.

Nie widziałem demonstracji heteroseksualistów pod hasłem "Jestem hetero i jestem z tego dumny". W ogóle nie widziałem demonstracji zrobionej w celu demonstrowanie swojej seksualności - za wyjątkiem demonstracji homoseksualistów. Sprawy własnej seksualności są przez większość ludzi uważane za sprawy intymne i nie przeznaczone do demonstrowania innym. Majteczki mojej żony/przyjaciółki mogą być dla mnie urocze ale barchany sąsiadki mogą budzić we mnie odruch wymiotny. Dlatego wolę, by nie machała nimi na ulicy. I zgadzam się z tymi, którzy jej na to nie pozwolą.

Jeśli komuś grozi pobicie tylko za odmienność - to jest to dyskryminacja.

 

Ja w mordę dostałem w zyciu parę razy. Zawsze za odmienność. Byłem inny niż ci, którzy mi spuścili łomot. A nie jestem homo (no, może sobie nie uświadamiam).

 

 

Dyskryminacja homoseksualistów w Polsce - to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jeżeli pewnej grupie bez uzasadnienia merytorycznego odmawia się dostępu do pewnych zawodów - to jest to dyskryminacja.

Nie ma prawa zakazującego pracy homoseksualistom w jakimkolwiek zawodzie.

Ale ja się zgadzam, że to bezprawna dyskryminacja.

 

Jeśli mamy dwie grupy obywateli mających różne zdania w jakiejś kwestii, przy czym jednej zezwala się na urządzenie demonstracji a drugiej nie - to jest to dyskryminacja.

Nie widziałem demonstracji heteroseksualistów pod hasłem "Jestem hetero i jestem z tego dumny".

 

Nazywało się to "Parada Normalności" i na to prezydent Kaczyński się zgodził - choć nie zgodził się na "Paradę Równości".

 

 

Jeśli komuś grozi pobicie tylko za odmienność - to jest to dyskryminacja.

 

Ja w mordę dostałem w zyciu parę razy. Zawsze za odmienność. Byłem inny niż ci, którzy mi spuścili łomot. A nie jestem homo (no, może sobie nie uświadamiam).

 

Z tego, że jedna osoba jest dyskryminowana nie wynika to, że inna osoba nie jest dyskryminowana.

 

Dyskryminacja homoseksualistów w Polsce - to bzdura.

 

Niespecjalnie Ci się to udało wykazać, szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się zgadzam, że to bezprawna dyskryminacja.

A co to za zwierz; "bezprawna dyskryminacja"?

Dyskryminacja = prawo dyskryminujące kogoś.

Nazywało się to "Parada Normalności" i na to prezydent Kaczyński się zgodził - choć nie zgodził się na "Paradę Równości".

I widziałeś na tej paradzie jak demonstrowali ci hetero swoją seksualność...?

A widziałeś paradę homoseksualistów (w SF czy gdziekolwiek indziej)?

Nie widzisz różnicy?

 

Z tego, że jedna osoba jest dyskryminowana nie wynika to, że inna osoba nie jest dyskryminowana.

Jeżeli już trzeba łopatologicznie (choć poprzednio wydawało mi się, że już tak jest);

ZAWSZE dostaje się w mordę za odmienność. Za nic innego. I to czy w danym wypadku to jest strój, klub piłkarski, dzielnica miasta, preferencje seksualne, rodzaj muzyki jakiej się słucha, rasa psa jakiego ma się przy nodze, sposób w jaki traktuje się swoją koleżankę - nie ma znaczenia. Wystarczy, że jest inny.

Nazwanie tego dyskryminacją jest... śmieszne?

 

Dyskryminacja homoseksualistów w Polsce - to bzdura.

 

Niespecjalnie Ci się to udało wykazać, szczerze mówiąc.

 

No cóż... muszę przyznać, że Twoje argumenty na dyskryminację homoseksualistów w Polsce są zaiste miażdżące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...