Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Była by to piramidalna głupota.

 

Wiadomo,ale od ludzi którzy posądzali BMW o celowe uszkadzanie bolidu Roberta nie wymagam tak daleko posuniętych wniosków :roll: :lol:

 

Anyway, może te dwie firmy w F1,plus Orlen w Porsche to będzie jakiś impuls dla pozostałych gigantów, że jednak sporty samochodowe to dobra platforma reklamowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie do końca kumam tą akcję z Orlenem i wyścigami.

O co im chodziło ?

Chcą zrobić z Vervy markę rozpoznawalną na świecie, upgradeowac brand ok rozumiem, ale dlaczego Porsche Cup ?

Z jednej storny fajnie bo chłopaki z zarządu i managementu polatają sobie na wypasie na wyścigi F1, ale ile na tym sama marka Verva zyska .... :wink:

 

Lotos poszedł szeroko WRC na arenie międzynarodowej a lokalnie Kajto, i to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne najkorzystniej wypadało pod względem relacji kosztów i oglądalności, w końcu Supercopa idzie przed F1. Ale z punktu widzenia zawodników to sponsoring single seaterów jak F3,F2,GP3 ,a nie wspominając o GP2 które jest prawdziwym przedsionkiem F1 byłby duuuużo korzystniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo. :cool:

 

To prawda. To bardzo widoczne miejsce - nie spodziewałem się, że będzie aż tak.

 

Co ciekawe, w XTB byli na tyle sprytni, by nie dość, że zarejestrować domenę z rozszerzeniem .com, a nie tylko .pl, ale również by pod adresem .com zamieścić bardzo profesjonalny serwis anglojęzyczny. Bo ktoś może z ciekawości wejść i sprawdzić, czym jest to XTB i nie będzie wtopy 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo. :cool:

 

To prawda. To bardzo widoczne miejsce - nie spodziewałem się, że będzie aż tak.

 

Co ciekawe, w XTB byli na tyle sprytni, by nie dość, że zarejestrować domenę z rozszerzeniem .com, a nie tylko .pl, ale również by pod adresem .com zamieścić bardzo profesjonalny serwis anglojęzyczny. Bo ktoś może z ciekawości wejść i sprawdzić, czym jest to XTB i nie będzie wtopy 8).

 

 

polski

english

český

slovensky

magyar

espa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz?

zaki79,

Daj linka!

 

Oglądałem w biurze relację na żywo. znalazłem jakiś magiczny portal (mało tego obraz live przekazywany z Polsatu Sport Extra :razz:). Zaraz poszukam linka (do czasu 2. sesji treningowej brak transmisji).

 

O mam!

 

Bahrain-2010-live

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen: :wink: żartowałem- już szukam :cool:

 

tutaj są czasy:

 

http://sport.rtl.de/formel1/ticker/tick ... TickID=707

 

a tutaj będzie relacja na żywo (póki co leci jakaś badziewna muzyka :lol:)

 

http://www.hqtv.com.pl/newtv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie wszystko wygląda dobrze :) Tyle ,że w tym roku treningi są jeszcze mniej miarodajne niż w poprzednich latach ze względu na jeszcze większe zróżnicowanie co do ilości paliwa w bolidach, ale i tak 3 miejsce do dobry przebłysk, ale co tam w niedziele wszystko będzie jasne :)

 

HRT - Senna dość bym powiedział walczył z bolidem zamiast jechać, nie żeby mnie to dziwiło na tym etapie przygotowań teamu ale to jednak może być niebezpieczne :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj będzie relacja na żywo (póki co leci jakaś badziewna muzyka )

 

http://www.hqtv.com.pl/newtv/

 

nie działa mi w pracy :evil:

 

Ciekawe spojler ze "skrzelami" będzie dawał znaczącą przewagę, tak jak dyfuzory rok temu...

 

raczej będzie dawał inaczej by go nie zastosowali :idea:

i teraz ci ci nie mają będą szybko kombinować z takimi spojlerami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice pomiędzy czołówką a nowymi teamami są tak kolosalne, że w wyścigu może zabraknac kilku nowych ... o ile pamiętam to limit kwalifikacji do wyścigu jest chyba coś ok 7-10% + do czasu zwycięzcy z kwalifikacji.

 

zobaczcie róznice w prędkości max :shock:

http://www.formula1.com/results/season/ ... _trap.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...