Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nuda w tym Bahrajnie, jakoś powinni to ujednolicić sprzętowo bo emocje to może były w walce o miejsca 7-12 ale w czołówce zmiany zamykały się w miejscach po przecinku, różnice w jakości bolidów są rażące do przesady - ciekawe po co Robertowi zalali bolid więcej niż Niemcowi jak zjechał na tym samym kółku na dotankowanie, coś Ci komentatorzy tworzyli teorię do jego wolniejszej jazdy - chyba auto miał sporo słabsze niż N.H. Ale najzabawniejszy jest przepis o obowiązkowym korzystaniu z dwóch rodzajów opon - po co to? Czy sponsorzy chcą aby widzowie wynieśli wiedzę,że przemysł gumowy potrafi już robić opony o różnych twardościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica niby miał więcej paliwa na starcie niż Nick? A zjechał zaraz po nim do pitstopu - dziwne, że tracił dystans na początku do niego. Może tą klapkę to miał otwartą już na początku? A może to tylko kit, że klapka była niedomknięta? W każdym bądź razie wniosek jest jeden - Ferrari, Williams i BMW a potem.... przepaść (no może jeszcze Renault troche za BMW). Nawet drobne problemy (klapka) nie są w stanie przeszkodzić tej trójce. Ciekaw jestem w takim razie ile PROBLEMÓW mają teamy z końca stawki - dla nich zapewne nawet buty kierowcy sprawiają problemy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem w takim razie ile PROBLEMÓW mają teamy z końca stawki - dla nich zapewne nawet buty kierowcy sprawiają problemy

 

Jak to w życiu,biednemu zawsze wiatr w oczy :roll:

 

Kubica niby miał więcej paliwa na starcie niż Nick? A zjechał zaraz po nim do pitstopu - dziwne, że tracił dystans na początku do niego.

 

Mógł mieć więcej,pamiętaj że opony też się zużywają.A obydwa postoje były krótsze u Roberta,co może wskazywać że mechanicy nie musieli dolewać tyle paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumuie jak się patrzy na inne wyprzedzania po wewnętrznej tonie wydaj mi sie , zeby ktoś komus tak zajechał drogę. W sumie to jest taki głos laika, ale nawet jask czytałem jakiś wywiad z Haidfeld'em to mi się gość niezbyt sympatzczny wydaje.

 

Uhhhhh, ciezko to sie czyta i do tego zrozumiec sens zdania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uż za niespełna półtora miesiąca Warszawa stanie się stolicą Formuły 1.

 

Na początku czerwca odbędzie się ING Renault F1 Roadshow, czyli przejazd prawdziwego bolidu Formuły 1 ulicami miasta, któremu towarzyszyć będzie wizyta dwukrotnych mistrzów świata F1 - zespołu ING Renault F1 Team.

 

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... 898542,415

 

Kurcze, wybralbym sie do Wawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...