Skocz do zawartości

Legacy I\/ LGT


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamontowałem w oryginalnych lampach wsteczny w miejsce zaślepek nad kierunkowskazami i teraz wreszcie tył mi się tego auta podoba ( bez tych lamp pod zderzakiem ) i na dodatek dobrze widać przy cofaniu a mgielny też mam w dwóch lampach a klawisz pod kierownicą :!:

Tak wyglądały te lampy do wstecznego

 

lampyi.jpg

 

 

 

 

 

Wracając do tyłu LGT to otrzyma jeszcze dwie końcówki wydechu i emblematy :!:

 

 

kocwki.jpg

 

 

przód już mam gotowy - dokładka, dyfuzor, ramka forumowa, grill

 

dyfuzor05.jpg

 

Juras, zastanawiam się na końcówkami do sojego LGT, jak to widzisz czy faktycznie jest istotna rożnica w dzwieku, czy to może jest ttylko subiektywne odczucie?

 

Koncówki to jakiś specjalna stal czy zwyłka polerowana kwasówa wspawana w tłumik ?

Edytowane przez sorcerer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wydech to istny majstersztyk :D

Świetnie wykonany - pręt i dwie rury o różnych średnicach z kwasówki wypolerowane na wysoki połysk, a dźwięk mocniejszy, ale nienachalny.

Sam zastanawiam się nad kopią pomysłu i dostałem już wcześniej pozwolenie od Jurasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wydech to istny majstersztyk

Dzięki MIKKI :!: Tak właśnie chciałem zrobić !!! żeby nie wrzeszczał a było słychać że to subaru !! - bo seria jest taka cicha że ani nie umiałem nim ruszać :oops: bo albo mi zgasł albo paliłem sprzęgło !!!! :oops: Teraz go słyszę i wreszcie idzie płynnie ruszać a na trasie brzmienie tłumika nie jest uciążliwe :!:

Koncówki to jakiś specjalna stal czy zwyłka polerowana kwasówa wspawana w tłumik ?

Nierdzewka wspawana w oryginalny tłumik i jedna przegroda ze środka usunięta :!: sam materiał chyba 250 pln-ów

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lato myślę nad czarnymi RIALAMI Milano 17 cali- niby wg wyszukiwarek felg pasują do Legacy.

 

Na razie sprawiłem Legasiowi 4 nowe zimóweczki....

 

Jakie oleje polecacie do Legacy GT?

 

Zastanawiam się nad Motulem lub Millersem , oba oczywiscie 5w30.

Dużo osób poleca teraz Millersa. Podobno Motul od tego roku się popsuł, odkąd rozlewają go w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Podobno Motul od tego roku się popsuł, odkąd rozlewają go w Polsce.

skad taka informacja?

 

Skontaktowałem się z Motul Deutschland (biuro w Warszawie) w tej sprawie. odpowiedź jest jasna: jest jedna fabryka, jedna formulacja oleju, jedna etykieta. I do tego 11 oficjalnych importerów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne pytanie mam. W 3 hurtowniach motoryzacyjnych nie mieli w specyfikacji FILTRA OLEJU do Legacy GT. Allegro też ma pełno filtrów do Legacy, także 2.5 ale tylko wolnossaków, nigdzie nie widac wymienionego GT.

 

Jakie i gdzie kupujecie filtry?

 

Czy ten filtr od Legacy 2.5 (165 koni) i zarazem Imprezy WRX będzie mi pasował do GT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam tu na ogólnym, czy hamulce z podpisu powyżej ([S] Hamulce Legacy SpecB / GT przód 316mm), wejdą w oryginalne 16"?

 

P.S. Wasz wątek i LGT rządzą :)

 

EDIT;

 

A już sobie odpowiedziałem czytając poprzednią stronę... nie sądziłem, że ktoś się tu nad takim maleństwem jak 16" zastanawiał;)

Edytowane przez Zbigniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już sobie odpowiedziałem czytając poprzednią stronę... nie sądziłem, że ktoś się tu nad takim maleństwem jak 16" zastanawiał

Kiedyś na początku miałem w LGT 16 '' felgi ( zobacz na pierwszą stronę ) ale były to AEZ 7,5 szerokie i ET miały 35 !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój dostał nowe 4 zimówki NOKIAN i zakupilem 4 używane felgi (na lato) i poddałem je regeneracji. Teraz myślę nad nowymi oponami letnimi. Może w zimę trafią się jakieś ciekawe promocje na letnie oponki.

 

Oczywiście silniczek dostał też nowy olej i filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...