Skocz do zawartości

Sezon narciarski tuż tuż


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

ok, taka kwestia...

 

27.12-01.01 zapewne wyladuje w Białce Tatrzańskiej i stad moje pytanie:

czy ktos wie gdzie w okolicy (bede autem, wiec przygraniczna Slowacja tez wchodzi w gre) jest jakis snowpark?

 

aha, nie chodzi mi o to gdzie byl w zeszlym roku, co sie wyswietla po wpisaniu w google "snowpark w Polsce" etc, tylko o informacje ze gdzies sie takowy znajduje...

 

proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem tydzień temu w Białce, snowparku nie było, ale jest jedna hopa całkiem fajna. Park ma być na święta gotowy. W Zakopanem masz na Szymoszkowej jakieś raile, koło Krokwi jest jakaś PCV'ka, rail i coś jeszcze. Ja wiem tyle, najbardziej liczę na park w Białce. :roll: :wink:

 

Jak coś to pytaj i szukaj tu: http://www.ski2die.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest jedna hopa całkiem fajna

 

ale jakas taka hmm... snowparkowa? z szerokim wybiciem i ladowanie, ze mozna polatac troche, czy po prostu wybicie usypane gdzies z boku stoku?

 

btw dzieki za link!

Znaczy są 2 hopy przez kogoś usypane na boku. Jedna mała, druga troszkę większa. Raczej nie za szerokie, nie jakieś wielkie. Na pewno nie snowparkowe :wink:

 

 

Był ktoś na kasprowym? Jakie warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się zdecydować czy to napisać w tegesie czy w nie tegesie więc piszę tutaj.

Mój syn-sadysta wysyłał mi mms'y z Białki o 9.00 rano ze zdjęciami pięknego sztruksiku i pustego stoku :twisted::D

On już ma za sobą 5 dni jazdy, a ja w tym roku 0 (null) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam za sobą tydzień w Risoul we Francji. Pierwszy raz wybrałem się na narty za granicę i oczywiście jestem miło zaskoczony. Nie będe porównywał Polski i Francji pod tym względem, bo wiadomo że nie ma to sensu. Otworzyli tylko połowe tras a i tak było super. Ostatniego dnia cały czas padał śnieg i jeździło się w świeżym puchu, czasami ponad kolana :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SkiTeamie na 17 stycznia mają jakąś nową super machinę wielkości naczepy tira - ponoć jakiś mega wypas. Nie skusiłem się bo moje wysłużone Vipery chyba zaliczą ostatni sezon. Odbieram we wtorek - a w sobotę ruszam - nie moge sie już doczekać ale chyba będzie trzeba jeszcze coś w marcu zagrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kask na narty, bo nie tylko samemu mozna niezle zaglebic, ale na zatloczonym stoku bywa, ze trzeba pomyslec za innych i dobrze miec chociaz kask. Raz juz mnie jakis typ staranowal i bym z kija po glowie dostal - niby nic strasznego sie nie stalo - ale wole miec kask :P

Tym bardziej, ze niestety czesto sie zdarza (np. we Wloszech, czy Austrii), ze ludzie poczatkujacy wypozyczaja sprzet topowy, ktory ewidentnie nie jest dla nich i przez to narty ich wioza gdzie chca, a jeszcze czesto do tego uznaja, ze przeciez czarne trasy to proste i dlaczego mieliby po nich nie jezdzic...

 

A co do kijkow, to znalazlem na nie (tani :!: ) sposob - jezdze bez nich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...