Jump to content

Co jest w śniegu lepsze od Subarowego AWD ?

Intakwrx

Recommended Posts

Co jest w śniegu lepsze od Subarowego AWD !

Lepsza jest łopata, ale jeszcze lepsi są przyjaciele !

Dzięki Chojny i Jumpan za pomoc w wykopaniu mnie z mojego pierwszego razu !

Jakby nie nawiało tyle śniegu i deszcz by go nie zbił, to spokojne dał bym rade !

No trochę zbyt optymistycznie podszedłem do sprawy ...

A panu od Nissana Navary kij w oko ! Tak by nie pomógł tą pseudo terenówką jeszcze byśmy musieli go wykopywać !

Intakwrx, ciesz się ze Cie znaleźliśmy w tym polu, całą drogę lałem ze śmiechu jak Ty się znalazłeś pod tym lasem :?: :mrgreen:

Szkoda ,że nie widziałeś tego z zewnątrz jak leciałeś na odcinaku przez pole w śniegu po kolana :mrgreen:

szkoda, że tego nie nagrałeś 300m po zaoranym polu w śniegu od łydek po kolana :twisted:

Połowę tego pola przywiozłem na ciuchach, wyglądam jakbym się w błocie wytarzał :mrgreen:

Do następnego razu :twisted:

Intakwrx, ciesz się ze Cie znaleźliśmy w tym polu, całą drogę lałem ze śmiechu jak Ty się znalazłeś pod tym lasem :?: ...

No kurde na map.google.pl ta droga dobrze wyglądała jako skrót przed korkami na wjeździe do poznania ...

Chciałem przetestować.

Jak to się mówi:

Kto drogę skraca do domu późno wraca :P

szkoda, że tego nie nagrałeś 300m po zaoranym polu w śniegu od łydek po kolana :twisted:

Połowę tego pola przywiozłem na ciuchach, wyglądam jakbym się w błocie wytarzał :mrgreen:

:

Kurna, moje pole!!

Intakwrx, nie martw się: w niedzielę poszaleliśmy trochę w okolicznych lasach i na okolicznych polach, aż w końcu utknęliśmy na zwykłej drodze gruntowej przy śniegu +/- do halogenów. Okazało się, że pod śniegiem były ogromne zamarznięte kałuże, a samochód w pewnym miejscu nadział się na jakieś niewielkie wzniesienie na tymże lodzie. Skończyło się na rozbijaniu lodu pod kołami przy pomocy rydla przyniesionego z pierwszego domu w pobliżu.

Ale i tak było fajnie. :D

Po oględzinach Subarak bez strat, no możne podłogę z tyłu będzie tylko trzeba lekko młotkiem gumowy od środka poprawić :P

Ciekawe czy wiskoza przeżyła ? Subarak kręcił w pewnym momencie tylko jednym kołem :(

Wy macie fajnie :evil: au mnie 17°c na plusie i snieg z daleka na szczytach gor tylko widze. Mam to gdzies , jade do karaju przodkow toche sie pobawic :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ciekawe czy wiskoza przeżyła ? Subarak kręcił w pewnym momencie tylko jednym kołem :(

Kręcił na krzyż, znaczy ze szło na obie osie tylko szper u nas na froncie nie ma za bardzo więc było jak było :roll:

Ale i tak było fajnie. :D

u nas też, na Intaka można liczyć, zawsze się w coś wpieprzy :mrgreen:

Ja dziś cały dzien jezdzilem nowym VW Amarokiem, no i skonczyło sie tak, że się utopilismy w polu :shock: w wiosce w której o dziwo nikt nie miał traktora :shock: , musielismy sciągac traktor z KRAKOWA oddalonego o 10km :D, pozatym całkiem fajne auto i dzielne w trenie jak na VW.

Lepsze od Subaru na śnieg są

Dwa Subaru

No taki był plan ale jak niewierny Tomasz zwątpiłem i nie wierzyłem że da się tam przejechać Imprezą. :roll:

Intakwrx mnie nawrócił :twisted:

mam dwie gonsiennice gumowe od koparki, z latka zjechane ale na snieg wystarcza. Reszte trzeba wyrzezbic z klockow lego :mrgreen: