Skocz do zawartości

Co jest w śniegu lepsze od Subarowego AWD ?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest w śniegu lepsze od Subarowego AWD !

 

Lepsza jest łopata, ale jeszcze lepsi są przyjaciele !

 

Dzięki Chojny i Jumpan za pomoc w wykopaniu mnie z mojego pierwszego razu !

Jakby nie nawiało tyle śniegu i deszcz by go nie zbił, to spokojne dał bym rade !

No trochę zbyt optymistycznie podszedłem do sprawy ...

 

A panu od Nissana Navary kij w oko ! Tak by nie pomógł tą pseudo terenówką jeszcze byśmy musieli go wykopywać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, ciesz się ze Cie znaleźliśmy w tym polu, całą drogę lałem ze śmiechu jak Ty się znalazłeś pod tym lasem :?: :mrgreen:

 

Szkoda ,że nie widziałeś tego z zewnątrz jak leciałeś na odcinaku przez pole w śniegu po kolana :mrgreen:

 

 

szkoda, że tego nie nagrałeś 300m po zaoranym polu w śniegu od łydek po kolana :twisted:

 

 

Połowę tego pola przywiozłem na ciuchach, wyglądam jakbym się w błocie wytarzał :mrgreen:

 

 

Do następnego razu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, ciesz się ze Cie znaleźliśmy w tym polu, całą drogę lałem ze śmiechu jak Ty się znalazłeś pod tym lasem :?: ...

 

No kurde na map.google.pl ta droga dobrze wyglądała jako skrót przed korkami na wjeździe do poznania ...

Chciałem przetestować.

 

Jak to się mówi:

Kto drogę skraca do domu późno wraca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, nie martw się: w niedzielę poszaleliśmy trochę w okolicznych lasach i na okolicznych polach, aż w końcu utknęliśmy na zwykłej drodze gruntowej przy śniegu +/- do halogenów. Okazało się, że pod śniegiem były ogromne zamarznięte kałuże, a samochód w pewnym miejscu nadział się na jakieś niewielkie wzniesienie na tymże lodzie. Skończyło się na rozbijaniu lodu pod kołami przy pomocy rydla przyniesionego z pierwszego domu w pobliżu.

 

Ale i tak było fajnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wiskoza przeżyła ? Subarak kręcił w pewnym momencie tylko jednym kołem :(

 

 

Kręcił na krzyż, znaczy ze szło na obie osie tylko szper u nas na froncie nie ma za bardzo więc było jak było :roll:

 

 

Ale i tak było fajnie. :D

 

 

 

u nas też, na Intaka można liczyć, zawsze się w coś wpieprzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś cały dzien jezdzilem nowym VW Amarokiem, no i skonczyło sie tak, że się utopilismy w polu :shock: w wiosce w której o dziwo nikt nie miał traktora :shock: , musielismy sciągac traktor z KRAKOWA oddalonego o 10km :D, pozatym całkiem fajne auto i dzielne w trenie jak na VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze od Subaru na śnieg są

Dwa Subaru

 

 

No taki był plan ale jak niewierny Tomasz zwątpiłem i nie wierzyłem że da się tam przejechać Imprezą. :roll:

 

Intakwrx mnie nawrócił :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...