Skocz do zawartości

ASO SUBARU - TO JAKAŚ POMYŁKA


bo01

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby tak każdy, kto jest nie zadowolony z obsługi powiedział o tym jasno przy odbiorze to samo by się zmieniło.

 

Gdyby Pan mogł powiedziec o co chodzi i dlaczego jest Pan niezadowolony z wykonanego przegladu :?: ( zlecenie , data ) to chetnie to wykorzystam w rozmowie z serwisem ( może byc PW )

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A'propos - Dawoj 3+, Koper 2-

 

Są tacy co zawsze postawią najwyzszą ocenę

 

 

nie odpuścisz żadnej okazji, żeby dokopać AK..., co...?

 

 

z drugiej strony w końcu męskie słowo ze strony autora, brzmi jak konkretny zarzut, coś przecież spowodowało taką ocenę...i daje możliwość zabrania głosu w temacie konkretnej firmie, bo takie ogólnikowe opluwanie w stylu: ASO to jest beee, bo beee, może rzucić każdy...a tu już mamy pewno konkretny przypadek kontaktu klient-serwis, z którego klient jest bardzo niezadowolony....i może wysłuchamy drugiej strony.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpuścisz żadnej okazji, żeby dokopać AK..., co...?

To nie ma nic wspólnego z kopaniem :!:

Chodzi o to że są sytuacje i osoby zadowolone i bardzo niezadowolone . Pewnych sytuacji można uniknąć . Mnie wcale nie chodzi o kopanie kogokolwiek personalnie . Jestem bardzo zadowolony ze swojego serwisu i nic nie wskazuje aby zmienili swoje postępowanie . Jeśli chodzi o obsługę klienta to ASO Koper może się w Radomiu uczyć . Pan Andrzej powinien wysłać na kilka dni szefa serwisu na praktyki . Ja do serwisu warszawskiego nie wrócę , ale warto poprawić relacje klient - serwis .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak jesteś niezadowolony z obsługi ASO, to wprost mówisz im o tym (np. kierownikowi-tego samego dnia), czy może jak Judasz, swoje żale przelewasz na Forum czy też dajesz jej ujście w inny sposób :twisted:

Do kogo pijesz z tym Judaszem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak jesteś niezadowolony z obsługi ASO, to wprost mówisz im o tym (np. kierownikowi-tego samego dnia), czy może jak Judasz, swoje żale przelewasz na Forum czy też dajesz jej ujście w inny sposób :twisted:

Czy kazdego niezadowolonego nazywasz Judaszem czy tylko tego co się skarży ? Jesteś świeżynka i zanim coś takiego napiszesz to sprawdz czy masz dotateczną ilość wazeliny .

Najpierw poczytaj o kimś a potem możesz sobie majaczyć .

Sprawdz kto to był Judasz zanim kogoś oskarżysz o przekupstwo i pisanie na zlecenie za pieniądze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz kto to był Judasz zanim kogoś oskarżysz o przekupstwo i pisanie na zlecenie za pieniądze .

 

Jednak działał dla i z miłosci do "szefa"-(znaku :?:) chcąc go jakoś chronić ...jak wyszło potem , tak wyszło :roll: ..ale znalazłbym tu jakąś analogię.... :mrgreen:....podejrzewam w tym przypadku jakis rodzaj hobby :?: .....czyli konika.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyszło że każdy kto przychodzi na forum i pisze zle to jest sprzedajny ktoś ? Gratuluję znajomości BIBLII :shock: bo01 i ja i parę innych osób wzięło pieniądze za pisanie zle o serwisie nawet nie wiadomo którym . Jestem pod wrażeniem takiej teorii :shock: Co oznacza że te serwisy są super i nie popełniają błędów i nie ma co poprawiać - duży szacunek - dla mnie EOT . Pozdrawiam do tego emotorsport i jego teorię o działających zmiennych fazach rozrządu bez sterowania . :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy kiedyś się na you nabrał... :D jedni nerwowo, inni luźniej.... :lol:

 

-- 9 gru 2010, o 10:18 --

 

Pozdrawiam do tego emotorsport i jego teorię o działających zmiennych fazach rozrządu bez sterowania

 

 

Odpozdrawiam, Marku, równie ironicznie, ale za to z domieszką pobłażania... :twisted: , może zacznij znowu jarać, będzie mniej nerwowo z Tobą... :lol:

 

Nie wiem, co ma w tym wątku do rzeczy ,,moja" teoria o działających czy nie zmiennych fazach rozrządu....poczytaj tu i tam, i okaże się, że żaden z przewijających się silników przez rzeczony pojazd, nie miał nigdy zmiennych faz rozrządu, i raczej nie występowały w tym typie pojazu równie nigdy, natomiast chodziło o niepodłączony AVLS, czego żaden z mocno zaangażowanych w spór geniuszy nie raczył zauważyć ani rozpoznać.... :twisted::mrgreen: ale to historia i chyba OT...

 

P.S. Marku, jak już jesteśmy tak świątecznie, przy pozdrowieniach :twisted: ,pozdrów swoich fachowców którzy chcieli Ci wymieniać wał napędowy z powodu padniętego tylnego lewego łożyska w piaście :mrgreen:

 

Przypomniało mi się o tym dentyście: panie doktorze, rzecze pacjent, pan mi wyrwał jedynkę, a przecież boli mnie ósemka...

 

----powoli, powoli, dojdziemy i do ósemki..... :twisted:

 

 

Panie ,,doktorze", coś mi szumi w aucie.....powoli, powoli, dojdziemy i do łożysk.... :twisted::twisted::twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Marku, jak już jesteśmy tak świątecznie, przy pozdrowieniach :twisted: ,pozdrów swoich fachowców którzy chcieli Ci wymieniać wał napędowy z powodu padniętego tylnego lewego łożyska w piaście :mrgreen:

Elku to była diagnoza ASO Koper - polecam . Miałem nie pisać ale sami tego chcieliście .

Panie andrzeju - fajnych pomocników Pan ma . Jeden to rzecznik firmy nie-ASO . Drugi to facet co zmienia silnik ze zmiennymi fazami do auta co nie ma sterowania i wmawia ludziom że nie potrafią jezdzić - takich magików to u mnie na wsi kilku jest . Trzeci to facet to mi pisze że nie warto dla Agnieszki szukać silnika , bo ma muchy w nosie i będzie zawsze niezadowolona . Elku ta panewka to normalne zużycie , a silnik który wstawiłeś Agnieszce , składak z kilku i tylko Tobie wszystko było ok.

Panie Andrzeju - nie odpowiedział mi Pan co powinienem powiedziec w sądzie w związku z małym wypadkiem i pijakiem opisanym kilka postów wcześniej

Najfajniejsze jest że Dyrekcja w takich sprawach zawsze milczy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać ale sami tego chcieliście .

Panie Wulkanie , odczep sie Pan ...... :mrgreen: ..nie widziałem Pana od lat i nie chcę widzieć :idea: ........juz wtedy były pewne symptomy a teraz widze , że sie pogorszyło..... :cry:

takich magików to u mnie na wsi kilku jest

domyślam się , że pierwsze skrzypce to Pan.... :?

Panie Andrzeju - nie odpowiedział mi Pan co powinienem powiedziec w sądzie w związku z małym wypadkiem i pijakiem opisanym kilka postów wcześniej

co prawda nie wiem o co chodzi :idea: ....ale pewnie bedą pytac o kolor samochodów....niech się Pan skupi....... :mrgreen:

Najfajniejsze jest że Dyrekcja w takich sprawach zawsze milczy

Milczenie jest złotem :!: .......A w przypadku Pana postow to nawet czyms wiecej....... :mrgreen:

ps. przy okazji .......obraża Pan osoby majace inne zdanie niż Pan ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elku to była diagnoza ASO Koper - polecam . Miałem nie pisać ale sami tego chcieliście .

Panie andrzeju - fajnych pomocników Pan ma . Jeden to rzecznik firmy nie-ASO . Drugi to facet co zmienia silnik ze zmiennymi fazami do auta co nie ma sterowania i wmawia ludziom że nie potrafią jezdzić - takich magików to u mnie na wsi kilku jest . Trzeci to facet to mi pisze że nie warto dla Agnieszki szukać silnika , bo ma muchy w nosie i będzie zawsze niezadowolona . Elku ta panewka to normalne zużycie , a silnik który wstawiłeś Agnieszce , składak z kilku i tylko Tobie wszystko było ok.

Panie Andrzeju - nie odpowiedział mi Pan co powinienem powiedziec w sądzie w związku z małym wypadkiem i pijakiem opisanym kilka postów wcześniej

Najfajniejsze jest że Dyrekcja w takich sprawach zawsze milczy

 

W zasadzie powinienem napisać, żebyś pocałował się w miejsce, które normalnie podciera się papierem toaletowym, ale w trosce o poziom Forum, nie napiszę.

 

Temat OBK Apal został zamknięty dawno temu, w celu niewywoływania dalszych niepotrzebnych emocji i konfliktów, i jako taki jest dla mnie, Agi i jej męża związanego z tematem finansowo, raz na zawsze zamknięty.

Dobrze, że jej stary motor oglądali pablonas, jako i chłopaki z Bajecznej, mam czyste sumienie, i jak pamiętasz, ten zły motor odemnie miał wrócić na sekcję zwłok do mnie, ale nie wrócił....nieistotne....

 

Dla Ciebie jak widać, nie.

 

Nie wiem co chcesz osiągnąć swoimi jątrzeniami, ale podejrzewam, że są dwa najprawdopodobniejsze możliwości: dostaniesz bana, albo od kogoś wyrywnego w ryj.

 

Pozdrawiam z wyrazami średniego szacunku i z wielką troską o stan Twoich nerwów, Marku,

 

Elek

 

P.S. i napisz jeszcze, że jestem grubasem i okularnikiem, jak Ci się takie jak wyżej podane argumenty wyczerpią :D

 

-- 9 gru 2010, o 13:43 --

 

Aha, przepraszam za OT

 

Dla mnie temat EOT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako były uczestnik tego wątku odnoszę wrażenie, że temat poszedł w złym kierunku. Także proponowałbym albo EOT dla wszystkich piszących poza tematem wyznaczonym przez bo01 albo zamknięcie wątku. Słabo się czyta zbędne aluzje osobiste. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie powinienem napisać, żebyś pocałował się w miejsce, które normalnie podciera się papierem toaletowym, ale w trosce o poziom Forum, nie napiszę.

 

Ja równiez juz dawno powinienem tak napisać. :mrgreen: ...w zwiazku z bezsensowną dalszą dyskusją z "bulgoczącym Wulkanem :twisted: " , prosiłbym Moderatorów o interwencję........bo dojdzie do wybuchu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...