Skocz do zawartości

Podskakuje tył powyżej 80km/h


Dartmoor

Rekomendowane odpowiedzi

jw. Bicie nie pochodzi z kierownicy tylko bardziej z fotela :P możliwe że to przez kawałki lodu nawpychanego w felgi? Czy lepiej z tym gdzieś podjechać? Wykułem cały lód z zewnętrznej strony felgi ale w środku trochę pozostawało a ciągle jest tak smao. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed chwilą skułem lód z felg (od srodka - grubość z 2 cm). wcześniej efekt miałem taki że podczas przekraczania 80km/h koło kierownicy latało na boki że wyszarpywało ją z ręki, trzęsło też całą budą - teraz cisza i spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw. Bicie nie pochodzi z kierownicy tylko bardziej z fotela :P możliwe że to przez kawałki lodu nawpychanego w felgi? Czy lepiej z tym gdzieś podjechać? Wykułem cały lód z zewnętrznej strony felgi ale w środku trochę pozostawało a ciągle jest tak smao. :cry:

Satnadard szczególnie jak się polatało bokami po śniegu. Żeby nie odkuwać to możesz podjechać na te myjki z karcherem i potraktować ciepła wodą :wink: Tylko nie od razu po jeździe na gorące hamulce, żeby tarczy nie pokrzywić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wyczyścić śnieg, albo pojeździć jeszcze trochę po głębokim i nabić felgi do pełna.

Ja zacząłem stosować drugą opcję, tez nie trzęsie :mrgreen:

Pewnie będzie to działać ale jak wieczorem ten śnieg się zacznie topić i potem w nocy znowu zamarznie to nigdzie nie pojedziesz następnego dnia. Miałem tak w tamtym roku i była masakra żeby to wszystko rozkuć. Polecam zawsze po lataniu bokiem po głębokim śniegu czyszczenie felg puki śnieg jest miękki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób prosty ... fele od srodka potraktować Plakiem, olejem na szmatce i już tak nie przywiera przynajmniej tak mi się wydaje że coś to daje bo po ostatnim razie byłem w szoku jak mi tylkiem trzepało aż się wystraszyłem że coś urwałem a teraz nawet jak się nawali śniegu to łatwiej wylatuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele od srodka potraktować Plakiem, olejem na szmatce

to chciałbym to zobaczyć, szczególnie w wypadku jak olej się dostanie na tarcze hamulcowe :P:mrgreen:

Dartmoor, ja po takiej jedzie traktowałem felgi gorącą myjką i na noc do garażu żeby nie zamarzło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41bc95136b201561med.jpg

 

aj tam aj tam kapkę sniegu wpadło i ze to niby przez to 8)

 

a tak serio to po zabawie wyjechałem na trase i mi mało kierownicy z rąk nie wyrwało.

zjechałem na bok, szczota i wydłubywanie śniegu z felgi.

Po krótkim pitstopie auto sie naprawilo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasączasz szmatkę w oleju i przecierasz fele nie wiem jak olej miałby się od tego znaleźć na tarczy :shock:

Ty naprawdę mówisz serio czy jaja sobie ze mnie teraz robisz ? :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...