Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie manual... :shock:

 

co do czasu.. w tym 7.47 sa 3 powazne bledy na ktorych stracilem ok 1,5-2 sek ... moze uda mi sie to pojechac ale bedzie ciezko..

ponizej 7.45 nie pojade ..to juz nie na moje nerwy 8)

 

p.s.

dopiero wrocilem na chate.. ale jutro mozemy polatac o 21 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

-- 12 gru 2010, o 10:33 --

 

zeby nie bylo za nudno : 7.49.311

http://www.youtube.com/watch?v=Px38ef8ObFU

 

i troche wysrubowany 7.47.606 :mrgreen:

 

pykamy cos wieczorkiem ?

 

buni a te czasy to na manualu krecisz czy na automacie?

 

Na filmie slychac cykanie łopatek :)

Ale pierwszy sektor da sie przejechac w podobnym lub minimalnie lepszym czasie korzystając z automatu :) Ale zeby na całej trasie utrzymac takie tempo i sie nie pomylic to ogromny SZACUN! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stock Subaru Impreza WRX STI'10 - medium sport tires , traction control off . abs 1

 

Może ustalimy taki setup jako standard i tak się będziemy ścigać? Jedynie kolor byłby do wyboru?

 

PS Doszedłem wreszcie do tego cholernego AMG Academy. Niepotrzebnie wcześniej śrubowałem "złote puchary" w licencjach - doświadczenie i kasę dużo szybciej zdobywa się w wyścigach :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buni, a możesz pochwalić się jakimś czasem z rFactora (oczywiście przy okazji jakim autem zrobiony i na którym layoucie). Może usiądę znowu w święta na chwilę do kierownicy i chciałbym mieć z czym porównać. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem dzis 7:55 poprzedni moj rekord 8:02 ale zeby wykrecic 7:47 to jeszcze z zylion okrazen musze zrobic :mrgreen:

 

7:59:711

Poprawic sie da moze z 5 sekund, ale ponizej 7:50 to moze za 5 lat krecenia kolek na tym torze :)

 

Przez Was kupilem kierownice, zrobiłem fotel i zaczałem uzywac recznej skrzyni. Powiedziałem sobie, ze zakup będzie miał sens, jesli zejde poniżej 8 minut :)

Wczsniej gralem na pozyczonej w F3, ale slabo sie do tego przykladałem, stąd początkowa niecheć do takiego sposobu kierowania. Tym razem poćwiczyłem dluzej i ...... nie wyobrazam sobie grania w scigałki na padzie! :) Nie ma ktos na sprzedaz kierownicy do xboxa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem dzis 7:55 poprzedni moj rekord 8:02 ale zeby wykrecic 7:47 to jeszcze z zylion okrazen musze zrobic :mrgreen:

 

7:59:711

Poprawic sie da moze z 5 sekund, ale ponizej 7:50 to moze za 5 lat krecenia kolek na tym torze :)

 

Przez Was kupilem kierownice, zrobiłem fotel i zaczałem uzywac recznej skrzyni. Powiedziałem sobie, ze zakup będzie miał sens, jesli zejde poniżej 8 minut :)

Wczsniej gralem na pozyczonej w F3, ale slabo sie do tego przykladałem, stąd początkowa niecheć do takiego sposobu kierowania. Tym razem poćwiczyłem dluzej i ...... nie wyobrazam sobie grania w scigałki na padzie! :) Nie ma ktos na sprzedaz kierownicy do xboxa? :)

A nie mówiłem:):) gratuluję zakupu oby służył długo i szczęśliwie:).

Jedziemy coś dziś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arekm stanowisko mega, ja nie mam z czym startować :shock:

ale jest coraz lepiej, okazało się że mam popsute pedały więc jadę dalej padem :? Mój rekord to na razie 8:14 więc jeszcze mi do Was daleko :wink:

Ale chciałem się przy okazji pochwalić niechcący fajnym slajdem :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=FbDrFHctRfA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arekm stanowisko mega, ja nie mam z czym startować :shock:

ale jest coraz lepiej, okazało się że mam popsute pedały więc jadę dalej padem :? Mój rekord to na razie 8:14 więc jeszcze mi do Was daleko :wink:

Ale chciałem się przy okazji pochwalić niechcący fajnym slajdem :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=FbDrFHctRfA

 

Zajefajny slajd :)

Jak nagrywasz filmy?

 

Zrobienie fotela bylo smiesznie proste - a jezdzi sie na tym bardzo wygodnie i wydajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są takie prawie nówki na giełdzie?

na giełdzie Żerań na pewno coś trafisz :P tam większość aut to prawie nówki :D

 

-- 15 gru 2010, o 19:38 --

 

arekm, fajne "stanowisko pracy" sobie zmontowałeś :wink:

szkoda, że na razie nie mam nawet samej konsoli.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...