Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Lista

 

Forum - PS3

hercooles hercooles26

subar_u subar_u

arekm a_m_s_n_a_k_e

aflinta aflinta

Intakwrx McBalon

Vasquez TheVasquezz

 

arekm a_m_s_n_a_k_e

 

Juz pomijam jak penisowo się wpisuje taki login, to jest źle podany, bo taki nie istnieje !

 

Gdybym mogl to bym zmienil :)

 

My misteake :)

 

a-m-s-n-a-k-e

 

 

:)

 

 

Forum - PS3

hercooles hercooles26

subar_u subar_u

arekm a-m-s-n-a-k-e

aflinta aflinta

Intakwrx McBalon

Vasquez TheVasquezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum - PS3

 

hercooles hercooles26

subar_u subar_u

arekm a-m-s-n-a-k-e

aflinta aflinta

Intakwrx McBalon

Vasquez TheVasquezz

Młody - marecki_

 

Póki co gram jak ciota i gram dość mało, ale w miare mozliwosci czasowych się będę szlifował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum - PS3

 

hercooles hercooles26

subar_u subar_u

arekm a-m-s-n-a-k-e

aflinta aflinta

Intakwrx McBalon

Vasquez TheVasquezz

Młody - marecki_

badi64

 

chętnie też popykam on line, gram zapewne jak ciota ale poruszam się w miarę płynnie do przodu :) jak będziecie coś grać to dawajcie znać na forum lub na psn lub na gg 1082437. Wieczory jeśli nie jeżdżę autem w realu chętnie polatam w gt5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje mi się firmowy spot w GT5 jakoś po świętach.

 

Dostarczam kierownicę a kumpel konsolę z pożyczonym GT5 (inny znajomy kupił konsolę i miał GT5 w komplecie - a nie zamierza grać).

 

Pytanie mam, czy są jakieś cheaty na odblokowanie wszystkich torów i samochodów, a może żadne cheaty do tego nie są potrzebne? Chcielibyśmy pojeździć od razu czymś sensownym, a to będzie jednorazowa pojeżdżawka, więc nikt raczej nie będzie miał czasu na przebijanie się przez karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, wreszcie odblokowałem Ring - trochę to zajęło, ale może wreszcie potrenuję.

 

Rozumiem, że czasy, które podajemy, dotyczą STI'11 na oponach Racing Soft i samego Nordschleife bez pętli F1?

 

Nie ma lekko :D

Tryb arcade, Nordschleife, STI'11, wszystko poza abs na off, ale opony sportowe średnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lekko :D
Hehe, to prawda :lol:

Na padzie mam 8:17,2xx :roll: , ale pyknąłem na ringu dopiero z 10 kółek, więc chyba trochę jeszcze urwę :wink:

 

Tryb arcade, Nordschleife, STI'11, wszystko poza abs na off, ale opony sportowe średnie
Dokładnie wszystko na off, abs na 1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lekko :D
Hehe, to prawda :lol:

Na padzie mam 8:17,2xx :roll: , ale pyknąłem na ringu dopiero z 10 kółek, więc chyba trochę jeszcze urwę :wink:

 

Czas, jaki wykrecił buni jest chyba dla mnie nieosiągalny, hercooles'a powienienem dorwac :D

Ja co prawda dopiero kilka kółek zrobiłem, ale mam duuuże wątpliwości, czy uda mi się zejść na padzie do 8 min :roll:

Jak patrzę na czasy w tym wątku to dla mnie jakiś kosmos jest :mrgreen: tzn raz spróbowałem subarakiem i udało mi się zrobić 7:4x,xx, ale podkręconym do 500KM :twisted: :roll:

Szacun za takie czasy, długa droga przede mną :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lekko :D
Hehe, to prawda :lol:

Na padzie mam 8:17,2xx :roll: , ale pyknąłem na ringu dopiero z 10 kółek, więc chyba trochę jeszcze urwę :wink:

 

Czas, jaki wykrecił buni jest chyba dla mnie nieosiągalny, hercooles'a powienienem dorwac :D

Ja co prawda dopiero kilka kółek zrobiłem, ale mam duuuże wątpliwości, czy uda mi się zejść na padzie do 8 min :roll:

Jak patrzę na czasy w tym wątku to dla mnie jakiś kosmos jest :mrgreen: tzn raz spróbowałem subarakiem i udało mi się zrobić 7:4x,xx, ale podkręconym do 500KM :twisted: :roll:

Szacun za takie czasy, długa droga przede mną :|

 

Ja na padzie zszedłem do 8:02, kupiłem kiere, i 8 minut pękło bez problemu. Nie wiem czy to kwestia ilosci zrobionych kółek, czy po prostu na padzie mniej sie nie da :)

A czas buni'ego to jakas nieosiągalna galaktyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wszystko na off, abs na 1.

 

Ja nawet inaczej nie próbuje - w tych "obowiązkowych" jazdach jeździłem z tzw. systemami i widzę, że strasznie spowalniają. O ile do SLS-a czyli mocnego tyłnapędu z nadmiarem mocy mogą być przydatne, to do STI kompletnie nie są potrzebne.

 

opony sportowe średnie

 

To chyba u mnie będą się nazywały "sports: medium" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...