Skocz do zawartości

Forumowe śluby - zapraszamy


jarmaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bardzo fajny filmik aczkolwiek mam jedno bardzo duże ale....

Czemu podczas przejazdu przez tunel jest podłożona muzyczka? zagłusza prawie wszystko. Trzeba to koniecznie zmienic :)

 

Ja niestety dotarłem tylko na teatralny. Musze nauczyć się czytać ze zrozumeniem. od 14.30 do 15.15 tkwiłem razem z bakupno pod USC bo byliśmy pewni, że wszystko ma się zacząć o 14.45. Ale zdąrzyłem złożyć osobiście życzenia, chociaż tyle się udało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenross, rewelacja, wielkie dzięki!

 

Jadąc z przodu nie widziałem jaka ogromna jest nasza kolumna i jakie wrażenie musi robić! :shock:

 

Chociaż wrażenie można było poznać po jakimś typie, który tak się na nasz konwój zapatrzył na Wisłostradzie, że mało komuś w tył nie wjechał :lol:

 

 

Ja nie mam nic przeciwko upublicznieniu filmu, możesz go śmiało odblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super :)) Tak czy inaczej filmik nie oddaje tego co się działo ;) Ja to się zgrzałem i mordka mi się cieszyła, że mogłem uczestniczyć w tym konwoju i chociaż pochałasować klaksonem :wink: Ale okrzyk fajne Subaru w drodze mi się podobało zwrócone do mnie ;):mrgreen:

PS. Co do tunelu to fakt muzykę usunąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pojechałem skrótem przez Świętokrzyski, ustawiłem się z kamerą w tunelu na Wisłostradzie na przystanku i czekam... i czekam... i czekam... i czekam... i w końcu się z pasażerem zniecierpliwilismy, a że nie mam namiaru na nikogo z forum, to zrezygnowaliśmy myśląc, że może trasa została zmieniona czy coś...

Teraz jak oglądam fotki to już wiem skąd to opóźnienie.

No nic, no trudno.

I tak miło wspominam wydarzenie.

 

Wszystkiego dobrego Młodej Parze!

 

Pozdrawiam,

stach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik z przejazdu.

Przepraszam was że tak na szybko poskładany bez żadnych "fajerwerków" Ale po prostu nie mam czasu :( jak ktoś chce zrobić z tego materiału coś porządnego mogę udostępnić cały materiał (jest tego jakieś 25 min).

 

http://www.youtube.com/watch?v=NSCPS9DPDAQ

 

P.S. Filmik na YT jest wrzucony jako niepubliczny (mogą go oglądać tylko osoby mające link) czyli tylko forumowicze go widzą. Udostępnić ten film publicznie dla wszystkich ???

 

kenross, ujęcia super. Brawo za poświęcenie, musiało Cię nieźle wywiać tam na górze :shock: :twisted:

Jeżeli można to miałbym jedną uwagę dla tej osoby która poświęci swój czas na poskładanie całości materiału...muzyka powinna być zdecydowanie na 40% mocy! Niech ona będzie "scenografią - tłem" a planem głównym powinnien być dźwięk bokserów. W tej chwili słychać je dosłownie w 3 momentach :(

 

Sorry za kilka słów krytyki, ale szkoda zmarnować takie nagranie.

 

-- 9 maja 2011, o 21:51 --

 

to ja też dorzucę coś od siebie, :) Pozdrawiam!

 

danipro, o to chodzi! muzyka powinna wychodzić prosto z kolektora! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danipro, o to chodzi! muzyka powinna wychodzić prosto z kolektora! :twisted:

 

Tego się trzymamy, żeby zacząć coś kontynuować z filmikiem przydałoby się zgadać i połączyć nasze materiały żeby zrobić jeden konkretny z fajnymi ujęciami i oczywiście dźwiękiem boxerów :twisted:

 

btw. Jarmaj czekam na odpowiedź jaki podkład dać dalej, taki który będzie wam się dobrze kojarzył z tym wielkim dniem? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenross, ujęcia super. Brawo za poświęcenie, musiało Cię nieźle wywiać tam na górze :shock: :twisted:

Jeżeli można to miałbym jedną uwagę dla tej osoby która poświęci swój czas na poskładanie całości materiału...muzyka powinna być zdecydowanie na 40% mocy! Niech ona będzie "scenografią - tłem" a planem głównym powinnien być dźwięk bokserów. W tej chwili słychać je dosłownie w 3 momentach :(

 

Na moim materiale muzykę boxerów często zagłusza wiatr :( ale już poprawiam... i wycisnę jak najwięcej bulgotów ponad muzykę.

Co do wywiania tam na górze to kolegę wsadziłem na to zaszczytne stanowisko :) Ale nie skarżył się że mu wieje :) raczej był bardzo zadowolony że w tym uczestniczy :) Przecież nie często można spotkać na ulicach Warszawy konwój 15 (czy więcej) Subaretek :)

 

EDIT

 

Poprawiony filmik z większą ilością bulgotu :)

 

 

Więcej ciężko wycisnąć bo szum wiatru i tak zagłusza muzykę boxerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Jarmaj czekam na odpowiedź jaki podkład dać dalej, taki który będzie wam się dobrze kojarzył z tym wielkim dniem? :lol:

 

 

Oj sorki, gdzieś mi to uciekło. :oops:

Chyba nie mamy jakiegoś konkretnego typu na podkład. Najlepiej będzie zdac się na Twój wybór :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Kusząca propozycja :) Szczególnie że ze stegien (przed Wilanowem) mam blisko :) Jeżeli tylko mi czas pozwoli (a z tym ciężko w tą sobotę) też wpadnę pobulgotać :)

 

Mieszkasz na Stegnach?:) A gdzie dokładnie jesli nie jest to tajemnica?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIGO, tak jak Ci mówiła, my niestety nie damy rady się Wam odwdzięczyć bulgotaniem w tym dniu. Bardzo bardzo żałuję :cry:

 

Ale trzymam kciukasy, żeby zebrało się u Was też pokaźne bulgoczące towarzystwo. :D

Wierzę, że na FORUM można liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślub skromny obiad dla rodziny a orszak oczywiscie od USC do restauracji Dwór Konstancin na ulicy Od Lasu w Konstancinie

troche wstrząśniemy tym cichym i spokojnym Konstancinem

 

-- Wt gru 06, 2011 11:27 pm --

 

FIGO, tak jak Ci mówiła, my niestety nie damy rady się Wam odwdzięczyć bulgotaniem w tym dniu. Bardzo bardzo żałuję :cry:

 

Ale trzymam kciukasy, żeby zebrało się u Was też pokaźne bulgoczące towarzystwo. :D

Wierzę, że na FORUM można liczyć :)

 

nic sie nie martw bedzie jeszcze okazja pobulgotać razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...