Skocz do zawartości

Forumowe śluby - zapraszamy


jarmaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1. Zofija&Jarmaj - Super Wiśnia

2. rrosiak - OBK (nie bulgocze )

3. mały&KonSTi - Złooooooo

4. Remek

5. Barbie

6. bakupno - Black Turbo-Fridge

7. doCtor

8. Azrael

9. Fido__Dido wolnyssak

10. vibowit i może liwit, jak nie będzie gorąco

11. Tak jak obiecaliśmy: pablonas&Wiola - sej biturbo wrc s2000 spec lpg`2011

12. Grizus z żoną

13. Kruszyn

14. inquiz

15. damaz

16. Monitor ślubny w MySzy albo MySz z Monitorem..

17. Mazi i Przylepka - Nie wiem czym.

18. Piciu & małżowinka

19. arosiak z żoną - bulgoczącym i syczącym żółtkiem

20. tzboro - TurboDziadkiem mocno mocno bulgoczącym

21. adamusmax - KIA w dyszlu i automacie

22. Chlor - jeszcze nie wiem czym

23. Figa72 & Figo - bulgoczącym wolnym ssakiem

24. Stach83 - dwu kolorowa bardzo bulgocząca imprezka

25. AllRad (przynajmniej tak się ostatnio odgrażał )

26. Tynek

27. danio-pro - dość bulgoczący ssak

28. kenross - bulgocząca i sycząca biała "Balanga"

29. Virus12 - najgłośniejsza turbowanna jak mawiają

30. DZEJDZI

31. KALI

 

Oficjalnie potwierdzam swoje przybycie. Niestety chyba tylko poklekocze dieslem ale świnki na aucie są :)

Zabiore ładną panią fotograf to będziemy mieli mase pięknych zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że nie zdołałem na czas pod Urząd (sorry :( ) to na pl. Teatralnym było ciekawie...

Z uwagi na to że nie udało się też osobiście złożyć życzeń - zimno, za mało czasu, nie chciałem się narzucać...

P-o-m-y-ś-l-n-o-ś-c-i d-l-a m-ł-o-d-y-c-h !!!!...... i oby więcej tego typu okoliczności. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 14.00 nie dałem rady dojechać.

Pomyślałem, że obstawię z kamerą tunel na Wisłostradzie, pojechałem na czuja i stałem na wylocie od 15:15 do 15:45 (skoro na Teatralny planowaliście wjechać około 15.30). Niestety nie było Was ani słychać ani widać. Musieliśmy się minąć tzn ja byłem za późno :oops: Nie miałem do nikogo z konwoju nr telefonu dlatego liczyłem już tylko na zezowate szczęście. Na Teatralny już nie jechałem bo byłem w plecy z czasem na kolejne spotkanie. Wszystko na wariata...

 

Zakładam że i ślub i konwój były czadowe i ktoś wyręczył mnie z kamerą....może chociaż tvn turbo przyjechało na czas :)

 

W każdym razie MŁODZI wszystkiego najlepszego!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Młodej Parze

 

Było rewelacyjnie, wyszło tak jak było zaplanowane :), a propo dostałem polecenie od kolegi który też kamerował całą akcje o pytanie do Młodych na potrzeby filmiku, jaka piosenka nowa lub stara kojarzy Wam się najlepiej ze ślubem/małżeństwem? Pozdrawiam Naj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żdążyłem niestety, wypadek na trasie spowodował że byłem przy rondzie Starzyńskiego ok. 15:15 :evil: widziałem tylko czarnego WRX'a :mrgreen: a na CB dowiedziałem się, że już po lansie i ekipa odwozi rodziców na obiad, liczę na jakiś reprtaż w postaci zdjęć ew. filmów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim życzę z moją Anią Wszystkiego Najlepszego Młodej Parze!!!

Ja również pozdrawiam tych co byli i jechali w konwoju :twisted: Okrzyk na moje auto "Fajne Subaru!!!" było świetne przez oglądających konwój :mrgreen: :wink:

Tunel był mega 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj naj najlepszego Młodej Parze na nowej drodze życia :)

 

Konwój naprawdę bardzo fajny przynajmniej do połowy... Potem niestety w moim kochanie popsiuł się antynapad i dalej nie pojechałem :( Ale kamerzystę pilota wsadziłem w inne subaru... Tu podziękowania dla kolegi z większym szyberem który przygarnął do siebie mojego pilotokamerzystę, więc widziałem co było dalej i żałuje że nie dotarłem do tunelu :(

Troszkę ten film w miarę ogarnę i udostępnię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, jakoś zaczynamy dochodzić powoli do siebie ;-)

 

 

Strasznie, ogromnie i w ogóle bardzo BARDZO dziękujmy wszystkim za przybycie, za życzenia, za świetną atmosferę i za udział w zrobieniu tej fantastycznej wiochy w środku Stolnicy, czyli w przejeździe rycząco-bulgoczącą kolumną Subaru przez miasto! :D

 

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki!!!

 

:-)

 

 

Szczególne podziękowania dla barbie, remka i Moniqi za ogromną pomoc w przygotowaniu tego wszystkiego i poświęcony nam czas :-)

 

 

PS

Koncert na kilkanaście/kilkadziesiąt boxerów po urzędem dał radę i zagłuszył nie tylko tego smętnego mendelsona, ale wszystko inne w okolicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak rano potrafi suszyć? :wink:

 

 

 

Zdjęcia pewnie będą się pojawiać na dniach w większej ilości, na razie galeria damazia:

 

 

https://picasaweb.google.com/damazia.da ... irectlink#

 

 

I jeszcze dwa:

http://tnij.org/lqgl

 

http://tnij.org/lqgn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki, dzięki jeszcze raz wszystkim :!: :D

 

Dzięki Wam było niepowtarzalnie i..... no wiecie, po prostu rewelacyjnie. :oops::D

 

Dziękujemy za przegląd win z całego świata, piękne kwiaty i kupony totolotka. :)

Z jednego "trafiliśmy" trójkę :D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik z przejazdu.

Przepraszam was że tak na szybko poskładany bez żadnych "fajerwerków" Ale po prostu nie mam czasu :( jak ktoś chce zrobić z tego materiału coś porządnego mogę udostępnić cały materiał (jest tego jakieś 25 min).

 

 

P.S. Filmik na YT jest wrzucony jako niepubliczny (mogą go oglądać tylko osoby mające link) czyli tylko forumowicze go widzą. Udostępnić ten film publicznie dla wszystkich ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...