Jump to content

WYDECH KOŃCOWY DO WOLNEGO SSAKA

Kamzool

Recommended Posts

Witam wszystkich i nieśmiało po kilkunastu minutach bycia Forumowiczem zakładam wątek, na który nie mogę znaleźć info...Badam forum od dawna, więc te kilkanaście minut jestem pełnomocnym forumowiczem ;) Zatem przejdę do rzeczy :

Poszukuje pilnie jakiegoś ciekawie brzmiącego wydechu końcowego do mojej Subaru Imprezy 2.0 85kw kombi 1997r. Sprowadziłem niedawno uderzoną i stoi u mechanika...najwidoczniej miała coś ciekawego z tyłu, że hitlerowcy pozbyli ją końcowego wydechu...:P Czy wydech końcowy (oczywiście z rurą prowadzącą do łączenia na wysokości tylnego mostu) pasuje do kombiaka od sedana? Na allegro wielka kupa, więc z wracam się z prośbą gdzie coś takiego można dostać :) Pozdrawiam i przepraszam z góry, jeśli coś podobnego już było, ale interesują mnie konkretne oferty...aktualne :)

Witam wszystkich i nieśmiało po kilkunastu minutach bycia Forumowiczem zakładam wątek, na który nie mogę znaleźć info...Badam forum od dawna, więc te kilkanaście minut jestem pełnomocnym forumowiczem ;) Zatem przejdę do rzeczy :

Poszukuje pilnie jakiegoś ciekawie brzmiącego wydechu końcowego do mojej Subaru Imprezy 2.0 85kw kombi 1997r. Sprowadziłem niedawno uderzoną i stoi u mechanika...najwidoczniej miała coś ciekawego z tyłu, że hitlerowcy pozbyli ją końcowego wydechu...:P Czy wydech końcowy (oczywiście z rurą prowadzącą do łączenia na wysokości tylnego mostu) pasuje do kombiaka od sedana? Na allegro wielka kupa, więc z wracam się z prośbą gdzie coś takiego można dostać :) Pozdrawiam i przepraszam z góry, jeśli coś podobnego już było, ale interesują mnie konkretne oferty...aktualne :)

Pomyślmy...

Może tu?

viewforum.php?f=16

że co komercha? :( mam problem więc prosze o info...

-- Cz lis 25, 2010 12:54 pm --

acha! kolega odesłał mnie do ogłoszeń forumowiczów ;] dzieki...wollnossący mam umysł też widocznie ;p mimo, że doładowany już 3cią kawą...;p

Dziękuje za pomoc...Preferowany mi wątek czytałem już znacznie wcześniej...Bardziej chodzi mi o to gdzie kupić sportowy wydech do mojego auta...i czy pasuje z sedana do kombi...choć wydaje mi się, że powinien. Gdyby ktoś wiedział gdzie mogę coś takiego kupić, proszę o pomoc, kontakt, sugestie...chodzi mi o np. "mam taki xxx zł" albo zadzwoń tam ...... mają napewno. :) pozdro!

Kamzool, backbox w sedanie i w kombi jest taki sam, tzn pasuje bo wieszaki są w tych samych miejscach ;-) możesz też założyć tłumik od nowszej imprezy i wtedy masz do poprawienia 1 wieszak (ten od strony mostu)

możesz założyć tłumik od GT/WRX/STI - będzie delikatnie głośniej niż seria z N/A i zyskasz ładną końcówkę ;-)

• 1 month later...

Dzieki piter! w końcu sensowna i pomocna odpowiedź :) a nie jakieś odsyłanie do dealerów ;p teraz tylko szukać backboxa...:)

-- Pt sty 14, 2011 2:00 pm --

ogłoszenie nieaktualne, proszę usunąć wątek