Skocz do zawartości

WYDECH KOŃCOWY DO WOLNEGO SSAKA


Kamzool

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i nieśmiało po kilkunastu minutach bycia Forumowiczem zakładam wątek, na który nie mogę znaleźć info...Badam forum od dawna, więc te kilkanaście minut jestem pełnomocnym forumowiczem ;) Zatem przejdę do rzeczy :

Poszukuje pilnie jakiegoś ciekawie brzmiącego wydechu końcowego do mojej Subaru Imprezy 2.0 85kw kombi 1997r. Sprowadziłem niedawno uderzoną i stoi u mechanika...najwidoczniej miała coś ciekawego z tyłu, że hitlerowcy pozbyli ją końcowego wydechu...:P Czy wydech końcowy (oczywiście z rurą prowadzącą do łączenia na wysokości tylnego mostu) pasuje do kombiaka od sedana? Na allegro wielka kupa, więc z wracam się z prośbą gdzie coś takiego można dostać :) Pozdrawiam i przepraszam z góry, jeśli coś podobnego już było, ale interesują mnie konkretne oferty...aktualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i nieśmiało po kilkunastu minutach bycia Forumowiczem zakładam wątek, na który nie mogę znaleźć info...Badam forum od dawna, więc te kilkanaście minut jestem pełnomocnym forumowiczem ;) Zatem przejdę do rzeczy :

Poszukuje pilnie jakiegoś ciekawie brzmiącego wydechu końcowego do mojej Subaru Imprezy 2.0 85kw kombi 1997r. Sprowadziłem niedawno uderzoną i stoi u mechanika...najwidoczniej miała coś ciekawego z tyłu, że hitlerowcy pozbyli ją końcowego wydechu...:P Czy wydech końcowy (oczywiście z rurą prowadzącą do łączenia na wysokości tylnego mostu) pasuje do kombiaka od sedana? Na allegro wielka kupa, więc z wracam się z prośbą gdzie coś takiego można dostać :) Pozdrawiam i przepraszam z góry, jeśli coś podobnego już było, ale interesują mnie konkretne oferty...aktualne :)

Pomyślmy...

Może tu?

viewforum.php?f=16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc...Preferowany mi wątek czytałem już znacznie wcześniej...Bardziej chodzi mi o to gdzie kupić sportowy wydech do mojego auta...i czy pasuje z sedana do kombi...choć wydaje mi się, że powinien. Gdyby ktoś wiedział gdzie mogę coś takiego kupić, proszę o pomoc, kontakt, sugestie...chodzi mi o np. "mam taki xxx zł" albo zadzwoń tam ...... mają napewno. :) pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamzool, backbox w sedanie i w kombi jest taki sam, tzn pasuje bo wieszaki są w tych samych miejscach ;-) możesz też założyć tłumik od nowszej imprezy i wtedy masz do poprawienia 1 wieszak (ten od strony mostu)

możesz założyć tłumik od GT/WRX/STI - będzie delikatnie głośniej niż seria z N/A i zyskasz ładną końcówkę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...