Skocz do zawartości

Felgi na zimę do Forestera 2,5 xt


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informacje, czy ten konkretny model felg od Forestera N/A podejdzie bez problemu do Forestera 2,5 XT rocznik 2006?

 

rozmiar 16x6,1/2

ET 48

 

Opona jaką chciałbym założyć, to 215/60.

 

Z góry dziękuję za info.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2b59256b4e1658b7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie na lato. Na zimę mi ich szkoda. Na zimę kupiłem sobie stalówki OEM w tym samym rozmiarze 16"

 

Na lato mam 17". Trafiłem na znanym portalu ofertę sprzedaży 3 takich felg w stanie podobno idealnym za 500 zł. Pomyślałem, że dokupię jedną nową i za rozsądne pieniądze będę miał dobry zimowy felunek.

 

Jednak cena nowej aluminiowej w ASO ostudziła moje zapały - 1462 zł/ szt.

A OEM stalowa kosztuje 430 zł/ szt.

 

Ile lat jeździcie na tych stalówkach? Nie korodują? Jaki mają kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawalniczy,

viewtopic.php?f=26&t=119221&start=100

Myślę, że ciągle mają je w sprzedaży (16-tki też były). Jak widzisz w cenie stalowych :D

Ja jestem bardzo zadowolony :mrgreen: A jeśli masz na lato 17' - to pomyśl o 17' na zimę - kwestia koła zapasowego :!:

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotruś,

 

Masz na myśli te Anzio Winterdrift?

 

Ja kupiłem je do Legacy - 16" i strasznie byłem z nich niezadowolony. Wszystkie 4 mi się pokrzywiły - są miękkie jak plastelina. Może trafiłem na felerną partię?

 

A jeśli masz na lato 17' - to pomyśl o 17' na zimę - kwestia koła zapasowego :!:

 

Zakładam, że średnica zewnętrzna koła na 16" i 17" jest zbliżona i zimą zakładając koło z zapasu bez problemu dojadę do warsztatu. Różnica między standardowymi kołami a dedykowaną dojazdówką (np. w Legacy) jest pewnie większa niż między 16" a 17".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie na lato. Na zimę mi ich szkoda. Na zimę kupiłem sobie stalówki OEM w tym samym rozmiarze 16"

 

Na lato mam 17". Trafiłem na znanym portalu ofertę sprzedaży 3 takich felg w stanie podobno idealnym za 500 zł. Pomyślałem, że dokupię jedną nową i za rozsądne pieniądze będę miał dobry zimowy felunek.

 

Jednak cena nowej aluminiowej w ASO ostudziła moje zapały - 1462 zł/ szt.

A OEM stalowa kosztuje 430 zł/ szt.

 

Ile lat jeździcie na tych stalówkach? Nie korodują? Jaki mają kolor?

 

ja nie mam stalówek OEM - to co kupiłem to chyba producent alcar sie nazywa, po 3 sezonach brak śladow korozji, kolor szary a nie czarne wiec ok, zreszta zalozylem do tego jakies kołpaki zeby zakryc srodek. generalnie wybór felg do subaru byl wtedy ograniczony, moze teraz jest wieksza oferta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: o to współczuję! Wszystkie 4 ?

 

Niestety. Tutaj pisałem dokładnie - przedostatni wpis:

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f= ... ft#p966182

 

dziwne ze SIP sprzedaje pod własną marką taki kiepski produkt (jeżeli oczywiście nie była to jakaś pechowa partia...). w starym forku miałem w pakiecie przy zakupie alufelgi nie-OEM (firma chyba WSL czy jakoś tak) i sprawdzały sie swietnie, żadnych problemów przez kilka lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na zimę mam enzo 16" i 215/60r16 99h i jestem zadowolony

 

łatwo się je myje itd

 

dla mnie wadą jest to, że nie da się założyć 4pot z GT - za grube ramina do wewnątrz co cyba też jest zaletą bo są bardzo wytrzymałe n-ty sezon i brak problemów z "krzywościami"

 

http://www.felgi.pl/felga/250,1955/felgi_enzo_h.htmlx

 

na czarnych stalówkach forek wygląda koszmarnie a szczególnie ten nowy :oops:

 

Pozdrawiam

 

-- 24 lis 2010, 09:28 --

 

tu jest nawet wizualizator

 

http://www.felgi.pl/lista/w/250,349/fel ... _do_.htmlx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...