Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

te chlapacze to sie urwie przy pierwszym wjechaniu na kraweznik tylem przy parkowaniu. Tak jak sie urywalo w maluchach.

 

Przejechalem na tego typu chlapaczach ze 30kkm i nigdy nic sie nie urwalo, wiec nie dramatyzujmy...choc tylem chyba nie podjezdzalem pod kraweznik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wątku chlapaczy - niestety arno ma rację. Ich utrata - podobnie jak w maluchu - to żaden problem; problem natomiast jest w tym, że nie kosztują tyle, co chlapacze do malucha... :roll:

 

A ile kosztuja chlapacze do malucha? Bo sparco zdaje sie 25 zl/szt. Drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wątku chlapaczy - niestety arno ma rację. Ich utrata - podobnie jak w maluchu - to żaden problem; problem natomiast jest w tym, że nie kosztują tyle, co chlapacze do malucha... :roll:

 

A ile kosztuja chlapacze do malucha? Bo sparco zdaje sie 25 zl/szt. Drogo?

 

Mi chodziło o to, że chlapacze STI nie kosztują tyle, co chlapacze do malucha, o czym sam zresztą wiesz b. dobrze :).

 

Natomiast co do parkowania tyłem: Ty masz duży wygodny plac do parkowania (he, he - sam widziałem :twisted:), a arno, czy ja, musimy się jakoś "fartować" w mieście i pewnie dlatego się obawiamy o szybką utratę rzeczonych chlapaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do parkowania tyłem: Ty masz duży wygodny plac do parkowania (he, he - sam widziałem :twisted:), a arno, czy ja, musimy się jakoś "fartować" w mieście i pewnie dlatego się obawiamy o szybką utratę rzeczonych chlapaczy...

 

Ale ja wyjezdzam czasem poza swoje podworko, naprawde!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dociera sie juz ma ponad 1500km, o spalaniu nie bede pisal bo kazdy wie jak to wyglada, wedlug mnie auto jest bardziej elastyczne idzie od dolu i wydaje mi sie ze jest szybsze od STI SE, uklad kierowniczy poprawiony auto lepiej skreca, co mnie zdziwilo to to ze jest cichszy od swoich poprzednikow, chyba ze wydech sie musi przepalic zobaczymy, wiecej informacji udziele na spocie forumowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...