Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy WRX teraz będzie miał nowe, inne felgi...?

 

Z przykrością trzeba stwierdzić, że tak... Te do MY'05 były śliczne, te nowe są... nijakie... :roll:

 

Poniżej załączam obrazek ze strony subaru.co.jp, pokazujący gamę felg.

 

PS. OGS - jeśli tylko te Twoje wejdą na mój samochód, to ja się nadal chcę zamienić 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. OGS - jeśli tylko te Twoje wejdą na mój samochód, to ja się nadal chcę zamienić 8).

 

Wydaje mnie sie, ze nie wejda... chyba rozstaw srub na piascie jest inny... :roll: A szkoda bo tez bym cos zmienil... poszukam w polsce jakis czarnych :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mi sie WRX kombi bardziej podoba od limuzyny.

 

Nooo, ja mam tak samo. Ale ja w ogóle lubię kombi i hatche, nie tylko ze względów praktycznych.

Po prostu, kill dokonany kombiakiem ma swój smaczek...

 

A przetłoczenia błotników w sedanie są jak dla mnie trochę, eeee, za nachalne.

 

Przód ze spec C - miodzio. Kcem taki, ewentualnie.

 

Przemeq, jak trafisz przypadkiem kombiaka w kolorze żółtym, czerwonym lub grafitowym... to ja uprzejmie poproszę. Wydrukuję sobie i powieszę nad łóżkiem. Ta Brigitte Bardot, co tam wisi od 25 lat... już mi się trochę opatrzyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mnie sie, ze nie wejda... chyba rozstaw srubu na piascie jest inny... :roll: A szkoda bo tez bym cos zmienil... poszukam w polsce jakis czarnych :twisted:

 

Rozstaw śrub to był inny w bug-eye'u. Od MY'03 jest 5 x 114.3. Gorzej tylko może być z zaciskami hamulcowymi, które w STi są dużo większe, niż w WRX

 

WiS - coś zorganizuję dla Ciebie 8). Najtrudniej będzie z żółtym, bo chyba nie ma MY'06 w tym kolorze... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, Przyjedziesz do Krakowa (albo ja do Wawy) to poprostu sprobujemy zalozyc i bedzie wszystko wiadomo... albo ktokolwiek z Wawy podjedzie jak odbierzesz juz samochod i uzyczy Ci felgi na 10 min do sprawdzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mnie sie, ze nie wejda... chyba rozstaw srubu na piascie jest inny... :roll: A szkoda bo tez bym cos zmienil... poszukam w polsce jakis czarnych :twisted:

 

Rozstaw śrub to był inny w bug-eye'u. Od MY'03 jest 5 x 114.3. Gorzej tylko może być z zaciskami hamulcowymi, które w STi są dużo większe, niż w WRX

 

Chyba jednak się zmienił wraz z modelem 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mnie sie, ze nie wejda... chyba rozstaw srubu na piascie jest inny... :roll: A szkoda bo tez bym cos zmienil... poszukam w polsce jakis czarnych :twisted:

 

Rozstaw śrub to był inny w bug-eye'u. Od MY'03 jest 5 x 114.3. Gorzej tylko może być z zaciskami hamulcowymi, które w STi są dużo większe, niż w WRX

 

Niestety musze Was zasmucic Panowie. Niedawno przerabialem temat. Sprawa ma sie nastepujaco:

- STi'04, WRX'05 i 06 maja rozstaw 5x100

- STi'05 i STI'06 maja rozstaw 5x114,3.

 

Pozdrawiam,

 

Saval

 

PS. No chyba ze mnie w przyslowiowego konia zrobiono i to telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze Was zasmucic Panowie.

 

Mnie zasmuciłeś... :wink:

 

Niedawno przerabialem temat. Sprawa ma sie nastepujaco:

- STi'04, WRX'05 i 06 maja rozstaw 5x100

- STi'05 i STI'06 maja rozstaw 5x114,3.

 

Pozdrawiam,

 

Saval

 

PS. No chyba ze mnie w przyslowiowego konia zrobiono i to telefonicznie.

 

Nie - nie sądzę, by Cię zrobiono. Ja, mówiąc szczerze, pogubiłem się z tymi rozstawami... :roll: Dlatego, dla bezpieczeństwa, zapamiętałem, że na 100% jest 5x114.3 w STi MY'05 i STI MY'06, a co do reszty to już się nie będę wypowiadał :twisted:.

 

I taka uwaga: patrząc na Twoje mini-zestawienie, a w nim na "konsekwencję" / logikę FHI w ustalaniu rozmiarów, można dojść do wniosku, że chłopcy z FHI robią to po większej dawce sake :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...