Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja uwazam, ze Impreza od modelu MY'03 jest sliczna, nie podobaja mi sie tylko zbyt duze tylne lampy (w MY'06 juz sa ladne ale mimo wszystko za duze) Co do wielkiego spojlera na klapie to moze i jest zbyt chamski ale do tego wlasnie auta pasuje najbardziej - jest to przeciez Subaru Impreza :!:

 

Korton, takze mi sie zdaje ze te STI jest obnizone :roll: ale wyglada rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem po wizycie w SIP,w Krakowie nowea impreza do obejrzenia już w najbliżczą środe-))))

 

No to robi się gorąco :twisted:.

 

Nie ukrywam, że liczę na Forumowiczów z Krakowa w kontekście zdjęć, filmów i innych multimediów 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ciągle mało 8)

 

Mało tego koloru, czy mało tak generalnie MY'06?

 

Rozmawiasz akurat z człowiekiem ogarniętym obsesją. Jednym z jej przejawów jest gromadzenie kolekcji fotek, także mogę poszperać w magicznym kuferku, zwanym inaczej twardym dyskiem... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, grafitówek mi mało 8)

 

Hmmm... Ciężko z tym jest ostatnio. Moi dostawcy nawalają. Rynek się trudny zrobił... Ale - czego się nie robi dla stałych klientów :wink:. Tak na poważniej: dziś niczego nie obiecuję, ale w tym tygodniu powinno coś być 8).

 

to śmiało możemy sobie ręce podać :twisted:

 

Ba... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym dobrze by było, gdyby na subaru.pl wreszcie pojawiły się dane nowej imprezy*... :roll: Bo na przykład na stronie francuskiej subaru zauważyłem, że boczne poduszki w STI są opcjonalne i ciekaw jestem, jak to będzie z wersją dostępną w Polsce...

 

Nie mówiąc już o tym, że byłoby głupio, gdyby pojawiły się pierwsze modele, a dealerzy nie wiedzieli, co mówić klientom i zaczęli zmyślać :twisted:.

 

 

* - no chyba, że już są, a moja przeglądarka uporczywie czyta z cache'u i nic sobie nie robi z faktu, że co jakiś czas go czyszczę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...