Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio na gratce był do sprzedania STI SE nr2 i znikł,wiecie coś o nim?Do zobaczenia w komisie przy błoniech zaraz przy knajpie-Pod Strzechą na Piastowskiej w Krakowie.

 

ja wiem o nim tyle, że nie był MY'06, a o MY'06 piszemy w tym wątku :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaale Ci pojechal po betonie :lol::lol::lol: warszawiaku :wink:

 

zx99, Przmeq probuje bronic swojego tematu przed OT :wink:

 

A co znaczy to?

 

Do zobaczenia w komisie przy błoniech zaraz przy knajpie-Pod Strzechą na Piastowskiej w Krakowie.

 

Ten STi jest w tym komisie czy umawiales sie z kims z forum pod tym komisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś być przyjemniejszy warszawiaku

 

Te emotikonki, które wstawiłem na końcu, oznaczały, że mówię "żartobliwie, ironicznie" (pamiętacie "Rejs"?) :wink:

 

OGS - widzę, że jako doświadczony forumowicz od razu wyczułeś klimat. Także wiesz: dzięki za odsiecz - jest ona tym bardziej wartościowa, że jesteś Krakusem :twisted::mrgreen:

 

PS. Jeszcze się otrzepuję z pyłu po ciosie, który mnie zwalił na ziemię :twisted:. I tak się zastanawiam: gdzie jest napisane, że mam być przyjemny? Co to - koncert życzeń? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś być przyjemniejszy warszawiaku

 

A ja tak sobie myślę, że kolega mógłby być przyjemniejszy. To już któryś raz (a popełniłeś dopiero 13 postów), kiedy słoma z butów wyłazi... Gal przypomniał kiedyś takie powiedzenie:

"Frak dobrze leży dopiero w trzecim pokoleniu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś być przyjemniejszy warszawiaku

 

A ja tak sobie myślę, że kolega mógłby być przyjemniejszy. To już któryś raz (a popełniłeś dopiero 13 postów), kiedy słoma z butów wyłazi... Gal przypomniał kiedyś takie powiedzenie:

"Frak leży dobrze, dopiero w trzecim pokoleniu".

 

:mrgreen:

 

Faktycznie... Azraelowi też się dostało... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale jesli ktos kupuje STI to nie patrzy czy to pali 1-2 litry mniej czy wiecej!!!!!

Wogóle jak się kupuje auto z turbinką to 2 litry w tą czy 2 w tą nie robi różnicy, te konie trzeba nakarmić jakoś....

 

Ogolnie na to patrzac to macie racje ale z tego co zauwazylem po ludziach to kazdy liczy sie ze spalaniem mniej lub bardziej. Dla mnie np. roznica w spalaniu miedzy WRX'em MY'03 a MY'06 jest niespodziewanie za duza, szczegolnie w porownaniu do mocy obydwu pojazdow. Jak to napisal zdaje sie Michal, na dzien dzisiejszy takze nie widze sensu kupowania nowego WRX'a. Spalanie jest mniejsze od STI o niecaly jeden litr !!! Takze jezeli mozna tak powiedziec "cywilna" Impreza WRX przy normalnej jezdzie pali 15 litrow to jest to jednak lekkie przegiecie.

Moze mi sie za to dostanie od was, ale chyba wolalbym juz nowe A4 2.0 TFSI (200PS albo 220PS do wyboru), ktore moze nie jest az takie szybkie ale producent zapewnia o spalaniu miejskim niespelna 11 litrow! Oczywiscie STI nie ma co porowywac, mowa jest o WRX'ie '06.

Osobiscie zwracam uwage na spalanie i wlasnie myslalem o zakupie auta z Turbo w benzynie i chyba jednak pozostane myslami o "starszej" Imprezie MY'05 badz......... A4 2.0 TFSI :lol::twisted::P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, zanim dojrzałem do STi, długo myślałem o A4 3.2 Quattro - cena bardzo zbliżona (a przynajmniej taka była kiedy o tym myślałem). I o ile wtedy decyzja była jednak w miarę prosta, to dziś mając budżet - odpowiednio na A4 2.0 i WRX-a - wiem, że miałbym ogrooooomny problem, co wziąć. Spalanie to jedna rzecz, ale trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że jeśli np. chodzi o wnętrze, to audi wciąż idzie na przód, a impreza... no cóż... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile pali WRX 06 JDM. Możliwe, że tak jak WRX 03-05 + PPP mniej niż zwykły 03-05, a wtedy wychodzi mocniejsze auto, które mniej pali i ma silnik mniejszej pojemności (akcyza, ubezpieczenia). Może ktoś zdolny złamie ten krzaczkowy szyfr i sprawdzi jak to jest z JDM ?

 

Co do robienia z WRXa +300KM, czy to przypadkiem nie jest tak, że już wtedy należy kupić STI ? Ktoś pisał na forum, że w przypadku starego WRXa inne podzespoły już nie wystarczają na taką moc (hamulce, zawieszenie).

 

o czym w takim razie byla dyskusja jak nie o wyzszosci 2.5 nad 2.0 ? :
Ale Ty nie rozróżniasz silników i zamiast przyznać się do błędu dajesz " :wink: ".

 

Pragnę Ci jeszcze pogratulować "personalnego wtóranta owoca", jeśli herbatę też Ci robi to muszę sobie takiego sprawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę Ci jeszcze pogratulować "personalnego wtóranta owoca", jeśli herbatę też Ci robi to muszę sobie takiego sprawić ;)

 

Nie ma obaw, gejowskich praktyk nie uznaję - więc musisz poszukać sobie kogoś innego :twisted:

 

Poza tym - to tylko kwestia sympatii... W innym przypadku - nikogo nie byłoby stać na to :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę Ci jeszcze pogratulować "personalnego wtóranta owoca", jeśli herbatę też Ci robi to muszę sobie takiego sprawić :wink:

 

Powiem krótko... Witek, Twoja nieobecność na forum powoduje, że traci ono jakieś 50% swojej wartości rozrywkowej :mrgreen:. Cieszę się, że jesteś z powrotem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan, u mnie jest nieco inaczej. Odcina przy licznikowych 262 :) Wg. kompa, tak odczytuje jego impulsy TT, to 250. Wg. GPS przy odcieciu paliwa auto jedzie z rzeczywista predkoscia 258km/h.

 

Co prawda nie mam zdjecia ale testowalem swojego WRXa po PPP i doswiadczylem odciecia (pierwszy raz przy takiej predkosci) przy ok. 258 licznikowych.

Czyli jak to mowia "fachowcy": szafy nie zmknalem :| :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że jeśli np. chodzi o wnętrze, to audi wciąż idzie na przód, a impreza... no cóż... :roll:

 

.... sprawa robi się prosta jak upala się auto z otwatymi oknami na błotnistych szlakach i ... wtedy łatwiej czyści się te plastiki niż super eleganckie wnętrze :)

 

ps. Tak się napieprzam i ideologię dorabiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, co do kultowości subaru to chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, jak i co do tego, że nam nie zależy na "wodotryskach" we wnętrzu... Problem zaczyna się, gdy FHI zaczyna testować tę cienką granicę pomiędzy ślepym zapatrzeniem w kult marki, a zdrowym rozsądkiem i zawartością portfela :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny wynik!!!:)

 

Kurcze pieczone, ALEX, zabij ale nie wiem czy to-> :) to ironia czy faktycznie "niezly wynik"?

 

Nie zeby mi szczegolnie zalezalo na ochach i echach ale takie powiedzmy "zpozycjonowanie" mojego WRX byloby dla mnie interesujace. :D

 

No i kolejna osoba się doszukuje u ALEXa ironii :mrgreen:. Widzisz Alex - coś w tym musi być 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny wynik!!!:)

 

Kurcze pieczone, ALEX, zabij ale nie wiem czy to-> :) to ironia czy faktycznie "niezly wynik"?

 

Nie zeby mi szczegolnie zalezalo na ochach i echach ale takie powiedzmy "zpozycjonowanie" mojego WRX byloby dla mnie interesujace. :D

Wkrótce w stylu Witka będę musiał w swoim podpisie dodać, że to co piszę (w większości przypadków) nie jest ironią :!:

Przemeq wie o co chodzi :wink:

P.S.To ładny wynik jest :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...