Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miodzio :mrgreen:

 

Wck - ja jednak nie tracę nadziei :twisted:. A gdzie są migacze? Check out jedno zdjęcie kropka - jeden się świeci, drugi nie... :roll:

 

Hm, ja tam widzę, że świecą się dwa, fakt że jeden jest bardziej widoczny, ale uznajmy że są to awaryjne :twisted: A tak serio to migacze to te zewnętrzne kółeczka zapewne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do WRXa nie zalozyl spojlera, bo taki niepozorny zostaje dzieki temu.

 

Co z tego ze niepozorny jak wyglada beznadziejnie a jak chcesz niepozorne szybkie auto to kup jakiegos cieniasa i wloz silnik od starego prosiaka ;) Impreza musi wygladac jak Impreza a ta srebrna ze zdjecia to chyba brzydszego tylu nie ma zadne auto :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX fajniutki ale tyl auta bez jakiegokolwiek spojlera w tym modelu jest beznadziejny. To tak jakbys zabral Pameli jej wielkie melony :roll: :wink:

 

Mi sie cichociemny baaaardzo podoba :) A odnośnie pameli - nigdy mi się nie podobały wstawki "silkonowe" - niezależnie czy zastrzyk w usta, czy powiększanie biustu. Zresztą Pam jest taka amerykańska, koniowata, ble......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie pameli - nigdy mi się nie podobały wstawki "silkonowe" - niezależnie czy zastrzyk w usta, czy powiększanie biustu. Zresztą Pam jest taka amerykańska, koniowata, ble......

 

hehehe, nie powiedzialem, ze ja gustuje w "wielkiej sztucznosci". Aflinta chyba jednak doskonale zrozumiales co mialem na mysli...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, nie powiedzialem, ze ja gustuje w "wielkiej sztucznosci". Aflinta chyba jednak doskonale zrozumiales co mialem na mysli...?

 

No włąśnie chyba nie do końca, bo ja uważam imprezę ze spojlerem za ładne auto, bez spojlera też mi się podoba, natomiast Pamela bez dodatków była ładniejsza niż z dodatkami o ile można się tak wyrazić :) No ale to na dodatkach zrobiła karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aflinta, malutki tescik.... pierwsze co tobie przyjdzie do glowy... z czym kojarzy sie Tobie Pam???

Jak na przyklad pomysle o Imprezie to odrazu widze w glowie super sportowe szybkie auta o bardzo agresywnym wygladzie, jezdzaca zywa legende. Gdy uslysze imie Pamela, przed oczami mam odrazu wielkie silikony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...