Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bo nie wiem, czy pamiętasz, ale "Każdy kilogram obywatela z wyższym wykstałceniem szczególnym dobrem narodu"

 

:mrgreen:

 

I tak juz kaczor wygral... wiec mamy 4 lata na odrobienie zaleglosci wyksztalceniowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale mniejsza moc i wieksza cena , jednak i tak wybralbym "polska" impreze :)

 

Cena jest taka sama (€47.500 + lakier €360 = €47.860 x 3.95 = 189K PLN; przy kursie 4.00 wyjdzie 191K), a różnica w mocy jest tylko na papierze...

 

Przemek ale zapomniales o jednaj waznej rzeczy - to jest cena wywolawcza ;) Mysle jakby ktos odrazu wyjal kase to STI poszloby z 10tys.zl nizej minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek ale zapomniales o jednaj waznej rzeczy - to jest cena wywolawcza ;) Mysle jakby ktos odrazu wyjal kase to STI poszloby z 10tys.zl nizej minimum

 

Pewnie by tak było... Ale biorąc pod uwagę obecny popyt na subaru, wcale nie musi to być takie oczywiste. To jest tak samo, jak w salonie: są chętni -> nie ma rabatów; nie ma chętnych - to i salon zaczyna mięknąć... (co w przypadku dealerów SIP akurat nie ma miejsca) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek ale zapomniales o jednaj waznej rzeczy - to jest cena wywolawcza ;) Mysle jakby ktos odrazu wyjal kase to STI poszloby z 10tys.zl nizej minimum

 

Pewnie by tak było... Ale biorąc pod uwagę obecny popyt na subaru, wcale nie musi to być takie oczywiste. To jest tak samo, jak w salonie: są chętni -> nie ma rabatów; nie ma chętnych - to i salon zaczyna mięknąć... (co w przypadku dealerów SIP akurat nie ma miejsca) :roll:

 

Bo to przez takich jak ty Przemeq SiP nie ma czasu zmięknąć, skoro klienci zamawiają fury kilka miesięcy przed oficjalna premierą :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to przez takich jak ty Przemeq SiP nie ma czasu zmięknąć, skoro klienci zamawiają fury kilka miesięcy przed oficjalna premierą :wink: :wink:

 

Ups... :oops: Mea culpa :oops:

 

:wink:

 

Oczopląsu można dostać od tego prędkościomierza

 

He, he - wiesz dobrze, że amerykanie zawsze mają licznik prędkości w 2 jednostkach - swoich i "europejskich". Europejczycy na szczęście tacy uprzejmi już nie są i pokazują tylko km/h :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..kolor taki sobie..ale autko całkiem fajne prawda :wink: mnie na żywo..baaaaaaaaaaaardzo sie podoba :mrgreen:

 

Ha :!: Wiedziałem :!: W US też mówili, że na zdjęciu wygląda jak (za przeproszeniem) kupa, a na żywo wygląda fajosko :D.

 

Kurna, ale Ci zazdroszczę, że już ją mogłaś na własne oczęta zobaczyć i pomacać... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna ale czemu bez zadnego spojlera na klapie? Chyba WRX'y maja go w standardzie :roll: (o ile to jest WRX) Zauwazylem, ze sa takze spryskiwacze reflektorow... w wersji US zdaje sie nie ma

 

Milek - według mnie to jest wersja 2.0R - Comfort. Daltego bez spojlera i na stalówkach, ale za to z xenonami, a co za tym idzie - ze spryskiwaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.ale już wiem że najładniej będzie wyglądać....czarna Impra 8)

 

Dziś rano widziałem w Pradze czarnego WRX bug eye... I tak mi zaświatała myśl: ale ten czarny śliczny... Teraz jeszcze Ty do tego dochodzisz... Cholera - może jednak napisać do dealera i zapytać, czy jest jeszcze możliwość zmiany koloru...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz..to moja subiektywna, babska opinia..że czarny ładnie podkreśli zadziorną linie...

 

Wiesz - dla mnie to w tym samochodzie ważna jest technologia i jego walory jezdne. Wygląd natomiast, to byłby ukłon w stronę pań, dlatego w tym kontekście "babska opinia" się liczy i to bardzo... 8)

 

masz pretekst żeby kupić drugą...

 

He, he - to mam również pretekst, żeby obrobić bank, albo kogoś porwać i wydobyć okup :wink: :twisted:. Ewentualnie podpisać cyrograf... Chociaż tak z drugiej strony żaden diabeł mi za cyrograf wiele nie da, bo ze mnie i tak już kawał diabliska i bez cyrografu będą mnie mieli :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz..to moja subiektywna, babska opinia..że czarny ładnie podkreśli zadziorną linie...

 

Wiesz - dla mnie to w tym samochodzie ważna jest technologia i jego walory jezdne. Wygląd natomiast, to byłby ukłon w stronę pań, dlatego w tym kontekście "babska opinia" się liczy i to bardzo... 8)

:.

i bardzo słusznie bo za to kocha się te auta..a co do koloru..pomyśl w ten sposób..gdzie najwięcej czasu spędza właściciel auta?obok czy w samochodzie?..a w środku wszystkie STI będą wyglądać...mrrrrrrr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veni et vidi (prosze nie komentowac mojej laciny!) . mi sie baaaaaaaaaaardzo podoba :D I dobrze, ze WRXy nie maja seryjnie spojlera, bo beda takimi cichociemnymi killerami :twisted: Polecam tez pojsc na tyly na plac i obczaic kilka 2.0R, ktore tam stoja. Ludzie, one sie z zewnatrz roznia tylko brakiem wlotu, innym ciutke wydechem i innymi felami!

 

A co do wnetrza WRXa to mi sie podoba. Spryskiwacze sa dlaczego? ano dlatego, ze ma ksenony! :D

 

 

Tak wogole Przemeq to Ty zamowiles STI czy WRX? Bo jesli WRX to odrazu dokup jakas ladniejsza galke dzwigni zmiany biegow :roll: i zastanow sie moze nad skorzana tapicerka, co? :mrgreen: Dlaczego nikt w PL nie kupuje WRXow ze skora?! Kiedy to tak pieknie wyglada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...