Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mówi co myśli, tylko to co myśli, na podstawie tego co widzi.

Źle mnie zrozumiałeś, nie miałem na celu prawić morałów. Podsumowałem dwie strony. Jedni nazywają Was lebiegami, inni mistrzami, a prawda leży jak zwykle po środku. :wink:

Program był z zasady rozrywkowy i tylko tego powinniśmy od niego oczekiwać.

Bonusem jest dla Was świetna zabawa i przygoda, czego osobiście Wam gratuluję.

 

Pozdrawiam i nie spinam się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze że ja szybko odpadłem i nie mam już Imprezy, więc mnie to się nie tyczy

 

 

Ty chociaż walczyłeś. :mrgreen: A nie popełnia błędów, ten co nie ryzykuje.

Nie wiem jak to wyglądało na prawdę, a jak to pokazali. Ale byłeś jedynym, który jechał nieasekuracyjnie.

Jak widać nie opłaciło się. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie opłaciło się. :P

E tam opłacało się, bo chociaż miałem fun (krótki bo krótki - całe 2 minuty jazdy) i z komentarzy po moim odpadnięciu wiem że się podobało :mrgreen:

A nie popełnia błędów, ten co nie ryzykuje.

Po fajnym przejeździe RS-em, WRX'09 potwornie niemiło mnie zaskoczył. Jeszcze raz podkreślę, że w stosunku do RS to jedyne plusy to moc i nowoczesniejsze wnętrze - reszta niestety na minus :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wiele rzeczy z tego co wyszło jest - nie do obrony, bo glupim tłumaczeniem mozna się tylko skompromitować...

 

przyjeżdżasz na tor:

 

godzina 7-8 rano, zimno jak diabli - atmosfera jednak bardzo sympatyczna, ekipa techniczna pracuje: ustawienie kamer, światla, podnosniki, dżwięk - ty spędzasz 2-3h kręcąc się na pięcie. Potem próbne ustawienia i ujęcia. Pokazują ci auto - dajmy na to wrx,a 08. Krótka odprawa przed kamerami i ok 11 wio. Przejazd jeden, bez dubla, niby nie powinieneś się denerwować, ale jak dasz ciała to będzie sztrym jak ch... , a więc chcąc nie chcąc spinasz się i czasem wychodzi kupa.

 

Całość nagrania jednej serii przejazdu trwa strasznie długo, nawet nie wiesz jak...

 

Potem jakaś dodatkowa konkurencja dla "funu" i mamy wieczor - spędzileś 8h na torze, a za kółkiem siedziałeś 3 minuty... i tak codziennie... mało czasu na naukę :roll:

 

...potwierdze to co mówi Lukasz - najmniej funu z jazdy czułem w wrxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. Tam nikt nikogo niczego nie uczył :!: Wsadzali w nieznany samochód i jazda po nieznanej trasie na czas

Tu chyba chodzi o fakt, że ludzie popełniali te same błędy z poprzednich odcinków mimo, że chłopaki z SJS zawsze te błędy wytykali.

Zastanawia mnie fakt czy nie można było zrobić kilka prób. Przecież w Kielcach było Was mało i nie wierzę, że te 5 czy przejazdów trwało cały dzień.

 

Podejrzewam,że nie chcieli ryzykować Lambo czy Porsche,bo to normalne,że człowiek z każdym przejazdem będzie chciał pojechać coraz szybciej i szybciej i za 5 razem może nie wydać :mrgreen:

 

Ja tam się cieszę,że w końcu doczekałem się odcinka,w którym nie słyszałem 3 razy na sekundę : z gazem z gazem z gazem z gazem z gazem z gazem z gazem z gazem a potem hamuj hamuj hamuj hamuj hamuj hamuj hamuj hamuj hamuj.Czy faktycznie uczestnicy byli takimi tępakami,którym trzeba było to samo powtarzać 30 razy na minutę ? Tego się oglądać nie dało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którym nie słyszałem 3 razy na sekundę : z gazem z gazem z gazem z gazem z gazem z gazem z gazem z gazem a potem hamuj hamuj hamuj hamuj hamuj hamuj hamuj hamuj hamuj.

E tam ja miałem gaz cały czas w podłodze, więc mnie do tego nie trzeba było namawiać :mrgreen: . Gorzej z hamowaniem, ale u mnie to było już raczej ze strony instruktora: o jo joj :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos masz rację, reguły telewizji pewnie mocno was ograniczały.

Ale zgodzisz się pewnie ze mną, że jeżeli przechodzą do następnego etapu osoby, które nie potrafią używać zgodnie z przeznaczeniem pedału sprzęgła, albo takie, które jadąc na czas puszczają pedał gazu w połowie prostej nie podwyższają rangi programu?

No i jeszcze to co napisał waszka: gaz, gaz, gaz, hamuj, hamuj, hamuj. Nie dało się tego słuchać. A na koniec jedzie celebrytka i często wygląda to znacznie lepiej. :shock:

Jeszcze jadno pytanie: Mieliście zakaz używania ręcznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka aleś edita zrobił :mrgreen:

właśnie.. bo chciałem zacytować to z 75B :P

http://vipnews.pl/page_no,2,page,articl ... ,index.php

stawiałbym na odrobinę więcej :wink:

chyba że to fotoszopa :P

(nie wklejam zdjęcia bo jeszcze mnie ukarzą :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka aleś edita zrobił :mrgreen:

właśnie.. bo chciałem zacytować to z 75B :P

http://vipnews.pl/page_no,2,page,articl ... ,index.php

stawiałbym na odrobinę więcej :wink:

chyba że to fotoszopa :P

(nie wklejam zdjęcia bo jeszcze mnie ukarzą :wink: )

No szału nie ma :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...