Skocz do zawartości

Ktory system GPS jest lepszy?


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem w dloni Palma i PPC i Palm wydal mi sie jakis taki solidniejszy ... i szybszy ... Palm byl chyba aluminiowy... :oops:

 

Palmy produkuje kilka firm. I jest ich pewnie w sumie z kilkaset rodzajów. Mercedesem wśród palmów był od zawsze sony. Nie wiem jak jest teraz. To, że są szybkie to dość niezaprzeczalna zaleta. Ale nigdy np. nie udało mi się znaleźć pełnofunkcjonalnej przeglądarki www z https'em na palma. A we wszelkich pocketach chyba taka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co byscie mnie polecili?

 

Niech bedzie ten PocketPC skoro wiecej softu... Dobrze zeby mial WiFi i zeby byl szyyyyybki. Wazna jest tez waga/rozmiar (maly) i solidnie wykonany - nie lubie dziadostwa w rece... i oczywiscie tani :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byscie mnie polecili?

 

Niech bedzie ten PocketPC skoro wiecej softu... Dobrze zeby mial WiFi i zeby byl szyyyyybki. Wazna jest tez waga/rozmiar (maly) i solidnie wykonany - nie lubie dziadostwa w rece... i oczywiscie tani :twisted:

 

To chyba sam będziesz musiał sobie takiego zaprojektować :wink:.

 

PS. Też bym chciał coś takiego 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL :lol: 8)

 

w takim razie +/i cos takiego :wink:

 

dokladniej pytajac

:arrow: ktora marka robi najsolidniejsze: HP, Acer, Asus, Toshiba...?

:arrow: jaki procesor (w MHz) zapewnia szybka, przyjemna prace?

:arrow: ile pamieci (minimum)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie najbardziej opłacalnym zakupem w kwesti wydajnoścjakość wydaje się być Jujitsu-Siemens Loox 620 ( wprawdzie w Siemensie pracuję ale to nie kryptoreklama :-)

proc 540mhz

64 rom

128 ram

ekran VGA !!

slot na CF

slot na SD

host USB

Bluetooth+WiFi

 

uzywam go od jakiś 2 misięcy i sprawuje się jako Pocket nieźle. A jako navi generalnie wszytkie sa podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tym?

 

ACER N50:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63403132

 

i czy oplaca sie doplacac do PREMIUM:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64916884

Cena na obu aukcjach jest bardzo atrakcyjna!!!Oba urządzenia są warte tych pieniędzy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jujitsu-Siemens Loox 620 ( wprawdzie w Siemensie pracuję

 

To sie w firmie nie przyznawaj, ze piszesz na tym Forum, bo jak Wasi partnerzy j.v. z Fujitsu przeczytaja, w jaki sposob piszesz nazwe ich firmy, to stwierdzenie "w Siemensie pracuje" moze szybko stac sie nieaktualne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyalem test i podobno przy ciaglej pracy na max obrotach - bateria wytrzymuje 2 godziny... dramat! Wiec odpada - tyle to ja wyciskam z laptopa bez Centrino :roll:

Właśnie rozmawiam z kolegą :mrgreen: i twierdzi,że wcale nie jest tak źle!!!Wcale bateria nie odbiega od konkurencji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jujitsu-Siemens Loox 620 ( wprawdzie w Siemensie pracuję

 

To sie w firmie nie przyznawaj, ze piszesz na tym Forum, bo jak Wasi partnerzy j.v. z Fujitsu przeczytaja, w jaki sposob piszesz nazwe ich firmy, to stwierdzenie "w Siemensie pracuje" moze szybko stac sie nieaktualne :twisted:

Kiedyś się mówiło "u Siemensa kupujcie tylko odkurzacze"

Czasy się zmieniają.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX,

 

1. zapytaj go ile mu trzyma (realnie)

2. zapytaj czy nie chce sprzedac :twisted:

ad.1.właśnie to robi specjalnie dla Ciebie

ad.2.jak już wcześniej wspominałem cena na Allegro jest BARDZO :!: niska. Jest niższa niż cena w hurtowni!!!Mogę Ci załatwić wersję standard Acer'a(oczywiście z gwarancją nowego i fakturą) za 1200 PLN (wiem,że cena wyższa od tej z allegro,ale ja na tym i tak NIC nie zarobiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Mój loox 720 wytrzymuje na bateriach około 4-5 h

przy czytanie e-bookow na niższym poziomie podświetlenia około 6 -7 h

nie jest więc źle. Można zresztą mieć dodatkową baterię i wymienić w trakcie używania bo loox ma małą wewnętrzna która podtrzymuje prace przez 5 minut podczas zmiany.

 

A jujutsu to tak dla żartu... :-)

na dział Siemensa Siemens Finance... kiedyś właśnie panowie z Fujitsu-Siemens mówili Siemes Fajans z racji warunków leasing...

 

A tak przy okazji...to na naszym forum znalazłem lub właściwie zostałęm znaleziony przyz kolegę z firmy, ktory również tu pisuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak szanowni forumowicze :D oceniają funkcjonalność rozwiązań np blaupunkta lub beckera - chodzi mi o nawigację w kieszeni radioodtwarzacza - działa to w ogóle, jest czytelne???

 

pozdro.

 

Jezeli Ci chodzi o orginalna navi Blaupunkta do VW (np. Golfa V lub Tourana) to z reka na sercu moge powiedziec, ze jest niebywale czytelna i napewno sie z nia nigdzie nie zgubisz (o ile mapy masz dobre ;) ). Jest tylko maly mankament, mianowicie menu jest po niemiecku i kobitka ktora tam Ci mowi, gdzie masz skrecic itd tez szprecha po niemiecku.. ;)

Poliglota nie jestem, ale bez problemu domyslam sie o co chodzi.. ;) Generalnie ta navi ma bardzo duzo funkcji, duzy monitorek i jest naprawde pierwsza klasa, szkoda tylko, ze tyle kosztuje.. :/

 

Pozdrowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Znowu odkopuje temat...

 

Chcemy z Vempeerem napisac na prace magisterska soft dla PDA do analizy i optymalizacji przejazdow na torze :twisted: na podstawie danych pobieranych z odbiornikow GPS... brzmi fajnie 8) , ale na wstepie pojawil sie problem techczniczny... :roll:

 

Podobno wszystkie podaja pozycje bardzo rzadko (tj. z czest. 1 Hz - 1 raz na sekunde)... czy to prawda i czy nie ma lepszych odbiornikow? :cry: :? :roll:

 

Czy z predkoscia tez jest tak samo? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...