Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu znajomego wiozłem do ślubu, straszna męka 1-2 i czasami 3, autobus z resztą gości weselnych nie dawał rady. A teraz inny znajomy chce pojechać EVO, ale tam nie ma tylnej kanapy :mrgreen:

 

Nie chcesz dołączyć do www.subarudoslubu.com? Napisz na info@subarudoslubu.com to Ci podesle szczegoly...

 

Nie, nie chcę, ostatnio ilość mojego wolnego czasy wynosi jakieś –10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostatnio widziałem pod kościołem po ślubie grupe motocyklistów na ścigaczach i jeden z nich palił gumę fajny efekt później utworzyli kolumnę i pojechali. Pomyslałem o czymś podobnych chodzi o kolumne subarynek podczas mojego ślubu niestety jest on w świerzawie a wesele w mysłakowicach wiec byłby to problem. Na szczęscie jest Lucek który powieźie M&M`sy hheehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie, oczywiscie najlepiej "idą" nowe STi, ale starsze STi i WRXy też... zadbane GT również ciesza się powodzeniem...

 

A Matiz w wersji VAN też idą :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, oczywiscie najlepiej "idą" nowe STi, ale starsze STi i WRXy też... zadbane GT również ciesza się powodzeniem...

 

A Matiz w wersji VAN też idą :?: :mrgreen:

 

Jak są niebieskie, mają złote felgi, wlot na masce i płetwę... da się upchnąć :lol: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadbane GT również ciesza się powodzeniem...

 

Eeee tam, mam bardzo zadbanego GT nawet z rajdowa okleina a zainteresowania nie widze. :wink:

 

Masz mocną konkurencję tj. mieszkasz w niewłaściwym mieście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. 500 zł + 1 zł za kilometr dla starszych modeli i ok. 600 zł + 1 zł za kilometr dla nowszych. Oczywiście jest to elastyczna cena w zależności od czasu, miejsca, okoliczności, nastroju kierowcy, subarofilii młodej pary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...