Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie na prostej CTS daje rade, a jeżeli chodzi o zakręty to niebo a ziemia.

 

Dokładnie aczkolwiek wydaje mi Sie ze ciężko je mim wszystko porównać, bo sa to auta stworzone, do czego innego.

CTS to świetne i komfortowe auto do szybkiego i wygodnego przemieszczania sie a CTR to rasowy sportowiec z nastawami na raczej na tor a nie na ulice w sprzyjających warunkach nasmrodzi nawet WRX owi :wink:

 

Milek, z tymi fotami bedzie ciezko bo nie mam w tej chwili zadnych zdjec zreszta wyglada normalnie jak kazda corolla co tez jest fajne bo mozna czasem kogos niezle zaskoczyc :cool: w zasadzie to rozni sie tylko koncowka wydechu CTS ma duza owalna dwoma znaczkami na grilu i czerwonym napisem na klapie TOYOTA i cyferka 9 na obrotomierzu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ta impreza sprzedaje sie na ebayu juz kilka miesiecy.... ale kasa konkretna, to fakt :)

dokladnie :wink: tez juz ja widzialem pare :smile: autko jest konkret ale kasa troche przesadzona :sad:

http://www.jap-angels.com/index.asp :arrow: tu jest jeszcze pare autek prosto z japoni

 

ile Skylinow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że jest brzydki, ale żeby się tak zachwycać i mówić że unikacik?

W Polsce zgoda unikat ale za oceanem nie jest to jakiś specjał, nawet biały

 

Niby tak ale to naprawdę prawdziwe japońskie dzieło inżynierii. Nie wiem czy wiesz ale na to auto na torze wyleczy każdego wrxa ( oczywiście jak jest sucho)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo
Unikacik.
Bilaly bialy jest piekny
Super autko

Nie twierdzę że jest brzydki, ale żeby się tak zachwycać i mówić że unikacik?

W Polsce zgoda unikat ale za oceanem nie jest to jakiś specjał, nawet biały.

No wiesz, silnik 1.8 i 190KM (na Japonię 200KM), orgia obrotów (za to uwielbiam Hondy) zawieszenie stworzone po to by samochód był jak najszybszy na torze, a do tego przystępna cena i dość tanie użytkowanie oraz to ze można nim bez żadnego problemu jeździć, na co dzień.

Za czasów produkcji (możliwe że teraz też) był uznawany za najlepszy przednio napędowy samochód nadający się na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dokladnie o czym mówicie, ale jak byłem w Kanadzie moi znajomi jeździli tylko i wyłącznie niemieckimi wozami: VR6, 2.016v w różnych budach (Golf IV, Corrado, Jetta). Nie jest tajemnicą że za oceanem pomiędzy europejskimi autami czyt. niemieckimi a japońskimi jest "wojna". Wielokrotnie byłem uczestnikiem takich sprintów na światłach i np. vr6 w golfie IV jest szybszy nie mówiąc już o dźwięku silnika bo po subaru vr6 ma najładniejszy gang... Mimo to wszyscy ci moi znajomi mówili że ta Acura to piekielnie szybkie auto tylko strasznie wysilone i mało podatne na podnoszenie mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że jest brzydki, ale żeby się tak zachwycać i mówić że unikacik?

W Polsce zgoda unikat ale za oceanem nie jest to jakiś specjał, nawet biały.

 

Ale my jesteśmy w Polsce, to czemu się nie zachwycać ? To tak jakby się w Polsce Skylinem nie zachwycać, bo w Japonii nie są unikatami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że jest brzydki, ale żeby się tak zachwycać i mówić że unikacik?

W Polsce zgoda unikat ale za oceanem nie jest to jakiś specjał, nawet biały.

 

Tylko, ze za oceanem wogule nie sprzedawali Type-R'a. Mieli slabsza (170km) Acure GS-R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...