Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym długo sie nie zastanawiał gdyby nie taaaaaaaaa cenka 8)

 

No szczenka opada taka cenka, ale...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...jak ktoś jest teraz na etepie kupna nowego lanosa STI w sedanie to... 8)

 

 

 

 

 

Ja bym na jego miejscu jechał do Berlina na zakupy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W necie doszukałem się informacji, że zółtych było tylko 50 sztuk.Wiec trochę rarytas :P Fabrycznie kierownica po prawej stronie, wiec była przekładka. W tamtych czasach szacunkowa wartość około 110.000zł. To jest dopiero interes kupujesz auto z salonu i w normalnych warunkach po wyjechaniu za bramę salonu traci ze 20 % na wartości, a tu proszę po 5 latach zamiast stracić połowę zyskał kilka procent :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/subaru-380-km-i1735755587.html

 

 

 

Kto tak zniszczył auto? :|

 

hahahaha to jest auto taty lzuchowskiego z forum. Pytałem Łukasza już parę razy skąd wzięło się w tej Imprezce 380 KM... niestety odpowiedzi konkretnej nie uzyskałem.

 

Mimo, że to kolega, to uważam to auto za paskudne, straszne i tak obrzydliwe, ze rzygać mi sie chce. Skóra w Imprezie! YEAH i ten zestaw do oglądania filmów!! :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/subaru-380-km-i1735755587.html

 

 

 

Kto tak zniszczył auto? :|

 

hahahaha to jest auto taty lzuchowskiego z forum. Pytałem Łukasza już parę razy skąd wzięło się w tej Imprezce 380 KM... niestety odpowiedzi konkretnej nie uzyskałem.

 

Mimo, że to kolega, to uważam to auto za paskudne, straszne i tak obrzydliwe, ze rzygać mi sie chce. Skóra w Imprezie! YEAH i ten zestaw do oglądania filmów!! :twisted::twisted:

ceny klasykow w uk spadly strasznie i niestety coraz wiecej takich potworkow mozna zauwazyc na ulicach... zreszta wystarczy przejrzec ebay uk... nedy przesiadaja sie z saxo do imprez... widze ze i do pl trafiaja takie koszmarki.... zal po prostu co ludzie robia z tak ladnymi autami.... :cry:

 

a 380 koni? policz ile stickersow ma, wyjdzie chyba nawet wiecej, nie zapominaj o gejlookach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/subaru-380-km-i1735755587.html

 

 

 

Kto tak zniszczył auto? :|

 

jakby kosztowało to co w tej chwili:

 

3 250,00 zł

 

 

ale niestety......

 

 

Cena minimalna nie została osiągnięta.

 

:D to byłoby warte mimo przesadnie dużej ilości ,,prodrive"-ów oraz nieprzesadnie gustownych zderzaków... :twisted::D

 

na skajowe krzesła zawsze można zarzucić derkę albo jakie pokrowce z tesko... :twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

And_y Tak się składa, że byłem pasażerem kilka razy tego "300 konnego" GT'ka i moim zdaniem... to te auto nie mialo 250. Albo i mniej, kilka dni pozniej byłem pasażerem gryga, a nie dawno jechałem z jpolem i oba te auta dawały wrażenie szybszych.. mocniej wbijały w fotel poprostu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...