Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

turdziGT, nie na razie walczę ale jeżdże fiestą z 92 i golfem dieslem, moja krew strasznie buzuje i potrzebuje jakies mocy czegoś co przyśpiesza chociaż poniżej 8 sekund, po prostu jestem chory i powoli zaczynam wariować. :evil: Z ubezpieczalnia to potrwa chyba jeszcze z rok conajmniej wiec szukam czegoś zastępczęgo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT, nie na razie walczę ale jeżdże fiestą z 92 i golfem dieslem, moja krew strasznie buzuje i potrzebuje jakies mocy czegoś co przyśpiesza chociaż poniżej 8 sekund, po prostu jestem chory i powoli zaczynam wariować. :evil: Z ubezpieczalnia to potrwa chyba jeszcze z rok conajmniej wiec szukam czegoś zastępczęgo.

 

jak zakupisz dobrego GieTeka to bedzie jezdzil lepiej od tego WRXa, ktorego miales

 

DO NOT UNDERESTIMATE POWER OF THE DARK SIDE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, tylko, że bedzie trochę stary, no ale znajdź tu takiego dobrego GT. Jak dostanę kasę z ubezpieczalni to wtedy juz tylko jedno STI :twisted: Na dark side nie przejdę (choć wielu mnie namawia). Ale ja im to pokaże :razz:

 

jak chcesz chwilowo polatac to bierz GieTeka od GRAFa - ale kurna bez kierowniczki sprzedaje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, wiem i herrkam ma jeszcze ciekawego. Czekam na pismo z PZU jak mi napiszą, że nadal jest problem to szukam jakiegos GT jak napiszą, że problemu nie ma to KUPUJE STI :twisted: Ale raczej mogę pomażyć :cry:

 

herrkamowego to sam bym przygarnal pod strzeche :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkamowego to sam bym przygarnal pod strzeche

 

Fajny jest, wiem :smile:

 

Zobaczcie co znalazłem w Szkoplandi

http://www.subaru-community.net/topic.a ... itle=Biete

tylko nie wiem po ile jest Frank szwajcarski (jakbym neta nie miał)

 

http://www.subaru-community.net/topic.a ... itle=Biete

ta to jest wypas :lol: dla jakiegos kawiora czy jak wy tam się wyzywacie :wink:

 

http://www.mobile.de/SIDCwoyiszT8zj3O9D ... 224496335&

ta bardzo miło wygląda

 

http://www.mobile.de/SIDCwoyiszT8zj3O9D ... 226169491&

ta ma mega przesadzoną cene

 

Poprzeliczałem, czy Ci Panowie chcą ponad 40 dychy za te maszynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz moge Ci za 30k plnow mojego kombiwara my97 ale z lookiem 99 sprzedac ;) nie jest co prawda bezwypadkowy, le jest prosty (mam wyniki pomiaru na ramie u Sobanskiego) poza tym jest zadbany, czerwony i ma pare fajnych rzeczy jak np nowy zawias gwintowy D2 ;)

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslisz ze zastosowanie podwojnego skrzydla zwiekszy sile docisku i dzieki temu bedzie mozliwe opanowanie tego potwora przy maksymalnym wykorzystaniu mozliwosci drzemiacych w silniku :wink: proponuje dodanie statecznikow pionowych w celu poprawy prowadzenia przy wysokich predkosciach... przy 30km/h to juz zartow nie ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest 22b. Przyjżyjcie się lepiej.

 

o kurka :!: toć to cztero drzwiowy sedan :mrgreen:

 

a za pierwszym razem też nie zwróciłem na to uwagi

 

i co prawda nie znam włoskiego, ale to: "4 vetri elettrici" oznacza chyba 4 elektryczne szyby.

 

ale trzeba przyznać, że pod takim kątem wygląda sugestywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam jest już dość długo na aukcji. nic więcej nie powiem bo już raz sie naraziłem z oceną auta na podstawie fotek i nie chce zostać zlinczowany ;)[/quote

PABLONAS powiedz coś więcej, bo po to jest to forum. Wnioski kazdy sam sobie wyciągnie. Ja też się zastanawiałem nad tymi 260 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...