Skocz do zawartości

CO WAS OBJECHAŁO I BYLIŚCIE ZDZIWIENI?


pawel.xxx1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio objechały mnie następujące fury:

fiat 125p, a3 1.9tdi, magana 1.4, octavia 1.6, alfa 156 1.9 jtd oraz pug 406 (nie wiem z czym)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tylko, że ja stałem, więc nie wiem czy się liczy... :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę przyszłości dla tego wątku ;) każdy kierownik subaru cieszy się, że ma szybką furę, ale niektórzy zapominają, że w dobie turbodiesli, które pompują od 1500rpm po 200-400->600Nm to na elastyczności w miejskim tłoku ciężko rozwinąć się subarakiem, a jak już się rozwinie, to się okazuje, że jest 130-150km/h i robi się niebiezpiecznie. jak ktoś tu się będzie wpisywał, to tylko osoby bardzo odważne (przyznać się to sztuka), albo bardzo głupie (bo dały się podpuścić i jeszcze przegrały). ja polecam się ścigać, ale w bezpiecznych warunkach i to samo ostatnio powiedziałem panu z S6 na światłach: TorPoznań, 17.10.2010 - zapraszam i zobaczymy jaki jesteś szybki i jakie czasy kręcisz. od razu odechciało mu się gonić 150km/h w zabudowanym, żeby objechać subaru ;) a jak skopać nawet C63 AMG WRX'em to już pisałem ;) polecam odszukać mój post któremu zawdzięczam swój tytuł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś pisał ,że w terenie zabudowanym :?: :!: wiadomo,że chodzi o niemieckie autostrady :mrgreen:

chodzi o sam fakt szczeniackiego ścigania się po ulicach - IMHO właściciele subaru, a zwłaszcza "widocznie i słyszalnie" szybkich imprez, powinni zlewać wszystkich amatorów ganiania po drogach publicznych i tym dawać przykład. druga sprawa, że jeżeli ktoś nigdy nie wariował po drogach, na tyle, że skończyło się mniej czy bardziej groźnym, ale trwałym i kosztownym uszkodzeniem auta, to nie wie do końca o czym mówię - a szczęście w nieszczęściu, że tylko auta, bo to idzie wyklepać, ale nie życzę nikomu, żeby przez debilne gonienie się po ulicach potem żałował, że zmarnował sobie lub komuś życie.... dlatego apeluję o rozwagę i dawanie dobrego przykładu, a ściganie się na torze, czy KJS'ach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...