Jump to content

CO WAS OBJECHAŁO I BYLIŚCIE ZDZIWIENI?

pawel.xxx1

Recommended Posts

• Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CO ???

Odpowiedz sie doskonale rymuje. :twisted:

Ja zem zasugerowal kurna, ze ze sluchem mozna miec problema, a Ty mie tu fekaliami potraktowales, jak tablice pamiatkowa na Palacu Prezydenckim ?

Ostatnio objechały mnie następujące fury:

fiat 125p, a3 1.9tdi, magana 1.4, octavia 1.6, alfa 156 1.9 jtd oraz pug 406 (nie wiem z czym)

tylko, że ja stałem, więc nie wiem czy się liczy... :twisted::twisted::twisted:

mnie w zeszlym sezonie objechala Skodza Fabia RS od Compsporta z przemila kierowniczna za sterami, a przed wyscigiem odbylismy mila pogawedke na swiatlach wiec wcale nie mialem do niej pozniej zalu :lol:

nie widzę przyszłości dla tego wątku ;) każdy kierownik subaru cieszy się, że ma szybką furę, ale niektórzy zapominają, że w dobie turbodiesli, które pompują od 1500rpm po 200-400->600Nm to na elastyczności w miejskim tłoku ciężko rozwinąć się subarakiem, a jak już się rozwinie, to się okazuje, że jest 130-150km/h i robi się niebiezpiecznie. jak ktoś tu się będzie wpisywał, to tylko osoby bardzo odważne (przyznać się to sztuka), albo bardzo głupie (bo dały się podpuścić i jeszcze przegrały). ja polecam się ścigać, ale w bezpiecznych warunkach i to samo ostatnio powiedziałem panu z S6 na światłach: TorPoznań, 17.10.2010 - zapraszam i zobaczymy jaki jesteś szybki i jakie czasy kręcisz. od razu odechciało mu się gonić 150km/h w zabudowanym, żeby objechać subaru ;) a jak skopać nawet C63 AMG WRX'em to już pisałem ;) polecam odszukać mój post któremu zawdzięczam swój tytuł ;)

a ktoś pisał ,że w terenie zabudowanym :?: :!: wiadomo,że chodzi o niemieckie autostrady :mrgreen:

chodzi o sam fakt szczeniackiego ścigania się po ulicach - IMHO właściciele subaru, a zwłaszcza "widocznie i słyszalnie" szybkich imprez, powinni zlewać wszystkich amatorów ganiania po drogach publicznych i tym dawać przykład. druga sprawa, że jeżeli ktoś nigdy nie wariował po drogach, na tyle, że skończyło się mniej czy bardziej groźnym, ale trwałym i kosztownym uszkodzeniem auta, to nie wie do końca o czym mówię - a szczęście w nieszczęściu, że tylko auta, bo to idzie wyklepać, ale nie życzę nikomu, żeby przez debilne gonienie się po ulicach potem żałował, że zmarnował sobie lub komuś życie.... dlatego apeluję o rozwagę i dawanie dobrego przykładu, a ściganie się na torze, czy KJS'ach ;)