Jump to content

impreza niedoładowana

rafal_zwolinski

Recommended Posts

witam, poszukuję kogoś z wawy lub okolic kto posługuje się imprezą 1.6/1.8/2.0 bez turbo- kupiłem ostatnio taką(1.8 kombi), brak mi jakiegokolwiek porównania z podobnym egzemplarzem, a konkretnie- powyżej 100km/h słyszę wyraźny gwizd z przeniesienia napędu- brzmi b.rajdowo ale podejrzewam że to może być którys dyfer, ponadto mam cały szereg pytań o taki model(spalanie, części zamienne itp.)-o wszelkich krukach tego auta nie wiem nic.

będę wdzięczny za możliwość konfrontacji z podobnym subaru.

z góry dziękuję, pozdrawiam.

Jak ta Impreza jest niedoładowana, to ją doładuj żoną, teściową i workiem ziemniaków i bedzie jak ulał ;). Chociaz nie...nie ładuj teściowej - bo będzie nieboraczka bardziej "gwizdała"/wyła :D

Pozdro

No i rzuciły się sępy na biednego rafała - człowiek tu nowy, zwraca się z konkretnym pytaniem, a Wy się słówek czepiacie... :twisted:

rafał - zmień w temacie słowo "niedoładowana" na "wolnossąca", to się od ciebie odczepią te forumowe hieny :wink: :twisted:

A co mnie sie też czasem należy prawo do OT ;P

No pewnie, nawet nie próbuję mówić, że nie - dobre OT są solą tego forum i czynią go intelektualnie żyznym 8) :mrgreen:

PS. Czego najlepszym dowodem jest fakt, że po zaledwie jednej odpowiedzi on-topic dalej już poszszłooo! :mrgreen:

A może lepiej podjechać do jakiegoś serwisu żeby luknęli na dyfry itp ?

Niby, że to było on-topic...? Nie mówcie, że nie dostrzegacie tej subtelnej ironii WRCfana, który odsyła klienta z problemem wycia i gwizdania do serwisu... żeby tam mu wytłumaczyli... że ten model tak ma!!! :twisted: :wink:

:lol::lol::lol:

rafał - zmień w temacie słowo "niedoładowana" na "wolnossąca", to się od ciebie odczepią te forumowe hieny

:D No jasne!!! Wiesz jakie teksty posypałyby się odnośnie "wolnego ssania"? :wink: Jak Kuzi z Ojcem Dyrektorem, na Plejadach "poużywali" sobie na wolnossakach, to aż się jakaś pani obraziła na Padre :lol:

pzdr