Skocz do zawartości

Bagaznik dachowy


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

był raczej taki granat zaczepny

 

Skuteczność zaczepności Twojego granatu, wywarła na mnie ogromne.................noooo............... krótki atak epilepsji

 

 

Ale białej hmm"flagi" nie wywieszam

 

Ponieważ zabrzmiało to bardzo obiecująco. to ja w odpowiedzi, krótko scharakteryzuję swoją postać. Jeżeli oglądałaś "czterech pancernych i psa", to mi bardzo ułatwi sprawę.

 

Nie jestem młody jak Janek

Nie jestem przystojny jak Grigori

Nie jestem silny jak Gustlik

Nie jestem wierny jak Szarik, ale za to mom.............LUFA JAK RUDY !!!!!!

 

Siwy, ale jak ........Rudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem młody jak Janek

Nie jestem przystojny jak Grigori

Nie jestem silny jak Gustlik

Nie jestem wierny jak Szarik,

 

 

E tam, wszystko kłamstwo:

Janek już jest stary i z brzuchem.

Grigorij się brzydko zestarzał i jest kiepskim aktorem,

Gustlik sflaczał na strarość,

A Szaryk wziół i zdech.

 

I weź tu się Pan z czymś porównuj. No weź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem młody jak Janek

Nie jestem przystojny jak Grigori

Nie jestem silny jak Gustlik

Nie jestem wierny jak Szarik,

 

 

E tam, wszystko kłamstwo:

Janek już jest stary i z brzuchem.

Grigorij się brzydko zestarzał i jest kiepskim aktorem,

Gustlik sflaczał na strarość,

A Szaryk wziół i zdech.

 

I weź tu się Pan z czymś porównuj. No weź.

 

Beherovka zrówna wszystko i wszystkich - bez wyjątków :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem młody jak Janek

Nie jestem przystojny jak Grigori

Nie jestem silny jak Gustlik

Nie jestem wierny jak Szarik,

 

 

E tam, wszystko kłamstwo:

Janek już jest stary i z brzuchem.

Grigorij się brzydko zestarzał i jest kiepskim aktorem,

Gustlik sflaczał na strarość,

A Szaryk wziół i zdech.

 

I weź tu się Pan z czymś porównuj. No weź.

 

I tak do JANOSIKA kiedys i dzis troszke im brakuje.....

 

A Śmiechu mądrze prawi z tą BEHEROVKĄ !!!

 

trzymajta sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Waldemarze Szanowny,

Czasami wydaje nam sie bardzo wiele, a nie zawsze to sie okazuje prawda. Myślałeś Pan, żeś Pan z damą kąferansjerkię prowadził , a tu proszę jakie zainteresowanie.

Życie płata figle, co stwierdzam między nami przedemerytami, a jednocześnie ostrzegam młodzież, płata zycie figle i zawsze się wyda. Nie ma bata. Musi się wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu napisał:

A co do polecania - to Gianta z amorkiem RST na przód i z osprzętem STX lub ALTUS można spokojnie kupić mając na zbyciu jakieś 2 tysie

 

Po dłuższej nieobecności powracam do tematu. Ja osobiście odradzam firmę RST. Amortyzatory tanie ale wadliwe i mają krótką żywotność.

Szybko się syfią i zacierają. Merida nie jest zła ale za ceną rowerów MTB Meridy można kupić o wiele lepsze Gianty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu napisał:
A co do polecania - to Gianta z amorkiem RST na przód i z osprzętem STX lub ALTUS można spokojnie kupić mając na zbyciu jakieś 2 tysie

 

Po dłuższej nieobecności powracam do tematu. Ja osobiście odradzam firmę RST. Amortyzatory tanie ale wadliwe i mają krótką żywotność.

Szybko się syfią i zacierają. Merida nie jest zła ale za ceną rowerów MTB Meridy można kupić o wiele lepsze Gianty.

 

Pewnie masz wieksze doswiadczenie ode mnie, ale chcialem tylko dodac ze na swoim RST 461 jezdze 8 rok :!: bez zednych "przygod" :) Byl jeden raz czyszczony 3 lata temu w serwisie Giant'a na Beli Bartoka w W-wie i wszycho gra :)

[nie stoi w garazu tylko caly czas jezdzi - nawet w zime :D ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ładny wynik. Nie powiedziałem że RST to złom nie nadający się do jazdy. Są po prostu amorki które wytrzymują bardziej extremalną jazdę niż RST-eki. Jeżeli rower którym jeździsz używany jest głównie do spokojnej jazdy rekreacyjnej to nić dziwnego że wytrzymał tak długo. Ja na przykład podczas jazdy musze zeskakiwać z różnych przeszkód co powoduje że amortyzator musi pokonywać większe naprężenia i obciężenia. Jednego RST już zniszczyłem a drugi został mocno uszkodzony dlatego przeżuciłem się na RockShox-a. RST-eki produkowane dawniej były lepsze niż te obecne. Ten amor który masz to był jeden z najlepszych amorków na rynku w tej cenie.

Pozdrawiam rowerzystów TfK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaluj, chlopie, zaluj! :D Niestety trasa jest na nielegalu, wiec lesniczy ciagle kaze swoim podwladnym burzyc hopki. Podobno jednak wladze Zoo, do ktorych nalezy teren sa ZA istnieniem tej trasy :roll:

 

Rafal: obczaj hopke z lawki i dwoch smietnikoof :lol::lol::twisted::twisted:

 

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Cie pokreci, Rafal!!! Moje ulubione miejsce!!! Ostatnio z kumplami pare nowych hopek pobudowalismy - sa.....duze :lol:

 

ja mam taka prosbe, zebyscie w tym calym lasku wolskim jak wyrzniecie hope o glebokosci 1m dali jakis znak czy tasme czy chocby badyle ustawione w x, zeby ostrzec przed "niespodzianka". pisze dlatego bo wlasnie z jakies 3 tyg. temu jechalem sobie w lasku wolskim i gdyby nie moj refleks i przezornosc to spadlbym z takiej hopy i mialbys mie drogi thanju na sumieniu :roll: ......a tak poza tym to tez lubie sobie poszalec na rowerze ale jednak jak pokazuje moj przypadek, trzeba byc ostroznym.........

 

P.S. witam po 2 tygodniowej przerwie :P .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...