Skocz do zawartości

Najbardziej seksowne samochody... ;-)


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

P.S. Czemu ten model na zdjęciach wygląda jakoś tak dziwnie tandetnie ?

Bo to tylko model? :roll:

 

Głupi plastikowy model może być tak zrobiony, że na zdjęciach nie odróżnisz go od oryginału. Tandetnie wyglądającego modelu nie usprawiedliwia fakt, że jest "tylko modelem".

 

 

 

007 jeździł też BMW. Mimo najszczerszych chęci nie potrafię skojarzyć BMW z seksem.

Przekonaj do tego te wszystkie blond dziewczęta!

One nie patrzą na to czy auto jest seksowne. Patrzą czy jego cena jest no i czasami, ewentualnie na kierowcę ...

 

Blad, statystycznie kierowcy BMW seksza sie najczesciej. HA!
Widać ta "przyjemność z jazdy" jest mocno przereklamowana :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ComeToDaddy oooo... za to zdjęcie powinienieś dostać kartkę... a jak jakaś mlodzież zajży na tą streonę...?? Teraz bęcie trzeba na wejściu do forum dać info, że może i zawiera treści erotyczne... :twisted::twisted:

moja edukacja na zasadzie (jak to śpiewał scyzoryl) "...będę doktorem, będę doktorem, (...)pokaże Ci tylnie siedzenie samochodu..." zaczęła się od wartburga ale poważne rozkwitanie przeżyła w omedze... (Combi oczywiście...) :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale jednak ostrzeżenie ostrzeżeniu nierówne... :roll: Jakby co, to ja poproszę Szanowną wMorderatornię o jakieś takie, które mnie będzie odróżniać od ZWYKŁEGO trolla albo chuligana - może jakiś czerwony kutasik pod avatara, albo cuś... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, ta Fordzina wyglada jak pitbull na sterydach albo bywalec polskich dyskotek (czyt. przybity dresiarz). No ale kobiety maja rrozne gusta :mrgreen:

 

A tak w ogole to nie rozumiem idei tych wlotow na masce. Chyba sie jakis milosnik hamburgerow pomylil i zamontowal je na odwrot... Pewnie z przekory, zeby bylo inaczej niz zawsze :roll:

 

Hej! i ma silnik w dupie! :lol: To prawie tak jak Prosiak :twisted:

 

[EDIT] Juz chyba wiem po co te wloty :wink: Szkoda tylko, ze pewnie nie dzialaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...