Skocz do zawartości

KTO jest w stanie to wytlumaczyc?!


JED

Rekomendowane odpowiedzi

Frak dobrze leży dopiero w drugim (trzecim?) pokoleniu ;).

W trzecim: pierwsze zakłada, drugie już wie jak nosić, a trzecie rośnie w domu w którym się wie jak nosic frak - i wtedy frak dobrze leży - naturalnie.

 

A "garnitur" to ubranie robocze urzędników. Inaczej - "pokrowiec"... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A niezauważyłeś ze praktycznie z każdego tematu OT się robi.

 

Widać bez moderatora długo życ sie nie da :wink:

No, od razu by zablokowal ten fatalnie durny i meczacy topik. Jak mozna tak zasmiecac serwer i umysly forumowiczow.

Moze bys stworzyli krotka definicje idealnego forumowicza

kazy punkt musi sie zaczynac od N.

Unikniemy dzieki temu niepotrzebnych konflktow werbalnych.

I trzeba bedze sobe tylko napisac w profilu - Forumowicz Idealny ( FI) - Forumowicz Hyba Idealny ( FHI) -

Definicja FI w ponktach

1. Nie czyta OT

2. Nudny jest jak Nad Niemnem lub Na Lipe

To jedynie zaczyn tego wielkiego dziela. Prosze o kontynuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...doprowadzony do pasji wszechogarniającym śmietnikiem informacyjnym lub co gorsza, czymś śmiesznym ma koniecznie wyzywać resztę od koła gosodyń wiejskich okraszając to przynajmniej jednym wulgaryzmem. Zaraz po tej reakcji obowiązkiem FI jest jak najszybszy powrót do kątów wyprzedzenia krzywek na wałku rozrządu ;) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...doprowadzony do pasji wszechogarniającym śmietnikiem informacyjnym lub co gorsza, czymś śmiesznym ma koniecznie wyzywać resztę od koła gosodyń wiejskich okraszając to przynajmniej jednym wulgaryzmem. Zaraz po tej reakcji obowiązkiem FI jest jak najszybszy powrót do kątów wyprzedzenia krzywek na wałku rozrządu ;) ....

Na ten przyklad bez tych krzywek ( z łacińska - curvóv) zyć się nie da. Dobra krzywka nie jest zła. Po niektorych krzywkach można mieć pokrzywkę, jak się na złą krzykę trafi. Stąd analiza krzywek jest tak bardzo potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a dlaczego nie Liga Polskich Subarytów (koniecznie organizacyjnie i ideowo skoligowana z Ligą Polskich Rodzin)...? Proponuję wybory na idealnych forumowiczów, którzy do powiedzenia mają li tylko konkretnie i na temat, a następnie wzorem polskich, dzielnych parlamentarzystów, założenie konkurencyjnego forum, kreującego jedynie słuszną linię myślenia i wypowiadania się o Subaru, do którego dostęp będą mieć jedynie prawomyślni. I nie żaden tam moderator tylko WÓDZ (na wzór Romana), który zawsze i wszędzie mieć ich pod opieką będzie, a w razie pojawienia się jakichkolwiek objawów nieprawomyślności lub, o zgrozo, przejawów dobrego humoru, mającego prawo do natychmiastowego zdyscyplinowania "niegrzecznego" forumowicza aż do bezpowrotnego, dożywotniego zbanowania i wilczego biletu na inne fora. :-)

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definicja FI w ponktach

1. Nie czyta OT

2. Nudny jest jak Nad Niemnem lub Na Lipe

To jedynie zaczyn tego wielkiego dziela. Prosze o kontynuacje.

 

3. Nie toleruje WiS-a oraz .... (tu wpisać siebie)

4. Nogi myje przed Bożym Narodzeniem albo przed Wielkanocą (zależnie od zapisu w książce gwarancyjnej).

5. Na światłach nie ma na niego mocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aż do bezpowrotnego, dożywotniego zbanowania i wilczego biletu na inne fora. :-)

Co Wy na to?

To jest fantastyczny pomysł. ZBANOWANIE o WILCZY BILET!

Ja proponuje, aby wejsc rowniez w uklad z SIPem i nieprawomyslnym wydac zakaz kupowania SUBARU w salonach. RAZ NA ZAWSZE. Co wiecej, GUC moze rowniez wejsc w rozmowy i po zwyciestwie ROMANA z Ojcem, z pewnoscia chetnie zabroni importu SUBARU przez osoby myslace inaczej. Liste sie dostarczy.

Rowniez uwazam, ze Policja powinna rekwirowac SUBARU tym swiniom, parchom, parszywcom, offtopiciarzom, antyaborkrzywkowcom bez prawa zwrtu. Samochody te, bada następowo w trybie administracyjnym przekazywane FI.

A WiSowi zabrac auto bez patrzenia na marke, niech se Krzywka mac, nie mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aż do bezpowrotnego, dożywotniego zbanowania i wilczego biletu na inne fora. :-)

Co Wy na to?

To jest fantastyczny pomysł. ZBANOWANIE o WILCZY BILET!

Ja proponuje, aby wejsc rowniez w uklad z SIPem i nieprawomyslnym wydac zakaz kupowania SUBARU w salonach. RAZ NA ZAWSZE. Co wiecej, GUC moze rowniez wejsc w rozmowy i po zwyciestwie ROMANA z Ojcem, z pewnoscia chetnie zabroni importu SUBARU przez osoby myslace inaczej. Liste sie dostarczy.

Rowniez uwazam, ze Policja powinna rekwirowac SUBARU tym swiniom, parchom, parszywcom, offtopiciarzom, antyaborkrzywkowcom bez prawa zwrtu. Samochody te, bada następowo w trybie administracyjnym przekazywane FI.

A WiSowi zabrac auto bez patrzenia na marke, niech se Krzywka mac, nie mysli.

No niby wszystko dobrze i ideologicznie poprawne, z czego poprawne jest słowem kluczowym. Co znaczy zabrać samochód?? Byle złodziejaszek to potrafi, tu trzeba akcji!! Panowie! z offtopiczną zgrają nalezy walczyć i ją bezlitośnie tępić! Ergo: zabrać samochód, nabić i jeszcze nakrzyczeć na rodzinę! To dopiero może przynosić jakieś skutki a i to w perspektywie kilku lat, więc pracy przed nami mnóstwo. Do roboty!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pamiętajmy Towarzysze! Jedynie słuszna linia zakłada działania wielotorowo-wielowątkowe, tu zgadzam się z Towarzyszem przedmówcą. Tylko działając szerokim frontem, z zaangażowaniem wszystkich grup społecznych i zawodowych, osiągniemy zamierzone rezultaty. Proponuję dodatkowo system premii dla tych wszystkich FI, którzy swoją społeczną postawą i zaangażowaniem dają przykład jak zwyciężać mamy, w postaci skonfiskowanego nieprawomyślnemu auta. I żeby nie było, że nie chemy się dogadać, do tych, którzy nierzadko zagubieni, w emocji czy goryczy niepoprawnie myśląc pobłądzili wyciągniemy rękę, stworzymy szansę (ale tylko jedną) "wyjścia z twarzą" z prowadzącego donikąd zaułka. Stale i szczerze dążyć będziemy do rozbudowy pomostów ułatwiających ludziom przechodzenie na naszą stronę. A kto nie z nami ten przeciwko nam." *

(* z tez I Posiedzenia Plenarnego Ogólnokrajowego Społecznego Komitetu do Walki z Podziemiem Subaru i Poczuciem Humoru) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dla takich watkow tworzy sie dzial Hyde Park.

 

Jest prawie na kazdym forum. Dziwne, ze na forum.subaru.pl jeszcze go nie ma.

 

Wnosze postulac o miejscie dla OT-owcow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK JEST!

FHI nalezy w czesci do GM, do koncernu AMERYKANSKIEGO, a co za tym idzie do koncernu polityczniepoprawnego. I wlasnie ta polityczna poprawnosc powinna nas wyprowadzic z tego lasu off topikowego, po ktorym bladzimy jak jakies zaplute karly reakcji.

Prosimy o pomoc. FI pomozcie nam. You are our only HOPE. Moze uda sie Wam, towarzysze, wlać nam do tych glupich łbów trochę oleju ( tu użyłem słowa Politycznie Poprawnego - OLEJ. ) - natychmiast założyć teczki plusów.

Jestem przokonany, że proaktywne i przodujące siły działające na terenie moderatornii również włączą sie do tej jedynie słusznej walki .

Krzywki wszystkich krajów łączcie się.

Zaintonuję:

Nie zna turbin ni kardanów krzywek zew,

krzywek zew, krzywek zew

Więc śpiewajmy wszyscy razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dla takich watkow tworzy sie dzial Hyde Park.

 

Jest prawie na kazdym forum. Dziwne, ze na forum.subaru.pl jeszcze go nie ma.

 

Wnosze postulac o miejscie dla OT-owcow :twisted:

ET TU, OGSie, CONTRA FHI?

What a siurpriz!?

Masz świętą rację, jednakowoż to powyżej wypsnęło mi się. Składam samokrytykę. Błądzę więc jestem. WYGNAĆ OFFTOPIKÓW NA ŚMIETNIK HISTORII. WON STĄD.

tu miejsce tylko dla krzywek, wałków i innych takich tam tego ten elementów motoryzacyjnych.

FHI zachowajcie sie raz przywoicie i wynieśce sie stąd.

Niech zostaną tu jedynie przodujący koledzy będący solą tego fora.

Słowem FORA ZE DWORA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT jest OK ... ale jak caly watek jest OT (sam takie zakladalem np. o aparatach fotograficznych) to brakuje dzialu gdzie mozna by go umiescic...

 

Dobrze mówi. Dać mu wódki. 8)

 

A ja, sterroryzowany wizją roztoczoną powyżej przez kol. Arno - tudzież perspektywą utraty czci, włosów, samochodu marki dowolnej oraz kartek na mięso - składam jako ta owieczka nawrócona szczerą samokrytykę.

 

Prawdą jest, że jestem Żydem. Przynajmniej od czasu zapuszczenia brody, zdobycia wyższego wykształcenia, a także zarobienia jakich-takich pieniędzy (co cuzamen do kupy stanowi jasny wyznacznik mego statusu narodowościowego i społecznego).

 

Prawdą jest, że offtopię bez opamiętania, zmieniając to zacne forum w jakieś kółko gospodyń miejskich; co gorsza, czynię to nieprzypadkowo, celowo oraz we współdziałaniu z wiadomymi ośrodkami.

 

Prawdą jest, że nie mam żadnej wiedzy o samochodach, ze szczególnym uwzględnieniem szybkich, czteronapędowych i japońskich. Fakt, że używam ich (i im podobnych) od lat kilkunastu, zawodowo zajmowałem się nimi (i im podobnymi) przez lat kilka oraz że w dzieciństwie zamiast z misiem sypiałem z metalowym autkiem... nie ma tu żadnego znaczenia, ba, stanowi dowód na to, że międzynarodowa mafia żydomasońska rozstawia swoich gdzie się da.

 

Prawdą jest, że w ubiegłym sezonie podpaliłem tor saneczkowy w Teheranie oraz uczestniczyłem w operacji wywożenia lodu z Grenlandii w celach przestępczych.

 

Prawdą jest, że tak w ogóle... to nie ma żadnego WiS-a... a w rzeczywistości to jestem cycatą blondyną.

 

W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego, jak prosić Wysoką Inkwizycję o wybaczenie i niski wymiar kary, na przykład o utopienie w przeręblu zamiast nieekologicznego spalenia na stosie. Z ewentualną zamianą na obowiązek publicznego świadczenia o uczciwości Włodzimierza Cimoszewicza.

 

Howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy przykład kolegi WiS jest wystarczająco silnym bodźcem dla mnie, zatwradziałego FHI. Myślę, ze na razie, dopóki nie przejrzę na oczy, nie złożę samokrytyki.

Jestem dumny ze swojej postawy aspołecznej, jestem dumny ze swojej działalności wywrotowej i antyforumowej, jestem dumny z przynależności do wiadomych organizacji krajowych i zagranicznych, jestem dumny, ze jestem pod złym wpływem ośrodków zagranicznych i krajowych, jestem dumny z sypania piachu w prawilne stosunki panujące na forum i wstyd mi jedynie, że zbyt słabo reaguję na wystąpienia wrogich mi klasowo FI.

Proszę, proszę, ukarzcie mnie, zabierzecie mi auto, zbanujcie, wilczy bilet dajcie i zróbcie próbę wody i ognia. paznkocie powyrywajta, bo tylko na to was stac - wy miłośnicy krzywek. Nie wiecie, co to sprawiedliwośc forumowa, co to znaczy walka klas na forach, nie wiecie o co się Polska biła.

Nie oddam dobrowlnie prawa do swobodnej wypowiedzi.

Jednocześnie chcę powiedzieć, iż nie potępiam kolegi WiSa za złożona samokrytykę. Mozliwe, że zmusiły go do tego tortury i sytuacja rodzinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x100ml

 

:lol::lol::lol: ... :wink:

Sztafeta 4x100 (bez zakąski) zawsze należała do moich ulubionych dyscyplin sportowych. Podobnie, jak podnoszenie ciężarów (stu gram z blatu do ust).

 

Pokosimy na ten temat, OGS...? 8)

A co wy mi tu WiS będziecie jakies androny o sztafetach opowiadać, co? Towarzysz Arno jasno ustalił waszą konduitę, do której z resztą, samiście się przyznali! A jeszcze może wczasy pracownicze wam się marzą, co? O nie! Tak nie będzie! Wy WiS za waszą offtopiczną i anty-subarycką działalność poniesiecie karę i to dotkliwą!! A tak w ogóle, to ....to Ty sam polokoktowiec jesteś, ty... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potępiam kolegi WiSa za złożona samokrytykę. Mozliwe, że zmusiły go do tego tortury i sytuacja rodzinna.

 

No i słusznie... Bo nie wiem czy kolega zauważył, ale w mojej samokrytyce nie ma nic o zamiarze poprawy :twisted: Więc temat odfajkowany, i dalej swoje robim... Ech, dobrze jest czasem postudiować Krótką Historię WKP(B) i wyciągnąć twórcze wnioski. :mrgreen:

 

A jeszcze może wczasy pracownicze wam się marzą, co?

Pokornie poproszę, Wasze Wieliczestwo :D

 

Wy WiS za waszą offtopiczną i anty-subarycką działalność poniesiecie karę i to dotkliwą!!

...może być na przykład - dożywotnie tankowanie swojego estiaja...? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...