Skocz do zawartości

Indywidualne zdjęcia aut! Sprawdź :)


Smoq

Rekomendowane odpowiedzi

czwartek, uduszę Cię :D

Tyle roboty to nigdy nie miałem przy żadnej fotce, jak przy Twoim autku. Zmusiłeś mnie do "lakierowania" całego zderzaka :P

W kilku miejscach widać, że nie jest to mega pro zrobione, ale już nie miałem siły, słaby lakiernik ze mnie :P

a wgniotki parkingowe też wyklepiesz? :mrgreen:

bo jak tak to się chyba skuszę :P

 

tylko teraz już nie wygląda tak jak na zdjęciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bo jak tak to się chyba skuszę

A może w podwójna sesja.. :wink:

ło jezusie i matko maryjo!!!!

 

gTi Ty żyjesz!!!!

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

zgodzę się na wspólną sesję pod warunkiem że założysz te felgi co ja je lubię :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gTi Ty żyjesz!!!!

mhmm.. 8)

zgodzę się na wspólną sesję pod warunkiem że założysz te felgi co ja je lubię

Wiedziałem, że bez perwersji się nie obejdzie :mrgreen:

Dla mnie ta operacja jest troszkę skomplikowana logistycznie i chwilę to może potrwać. Ale jak jest mus to damy radę..

 

Smoq, a robisz tesz fotki bez takiego "wyciągania"? :roll:

 

 

BTW: czwartek ta fota jest zajebiaszczo zajebiaszcza! Mógłbym otrzymać w większej rozdzielczości?

Tak na tapetkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że bez perwersji się nie obejdzie :mrgreen:

Dla mnie ta operacja jest troszkę skomplikowana logistycznie i chwilę to może potrwać. Ale jak jest mus to damy radę..

no na upartego mogę Ci pożyczyć jedne moje... i tak mam już oba komplety białe :wink:

tyle że 16"

 

24.10 Ułęż pasuje?

będziesz miał po drodze między domami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię fotki bez wyciągania, ale staram się pokazać autko z jak najlepszej strony, jednocześnie nie przeginając pały. Samochód ma wyglądać naturalnie i o to chodzi, chociaż mam kilka mocniej przerobionych zdjęć. Ktoś będzie sobie życzył, żeby auto zostało takie jakie jest, a np. jest podrapane, porysowane i ma wypłowiały lakier, to takie zostanie :lol:

 

Wszystko robię sam, uczę się Photoshopa sam, nie mam żadnych grafików, foty i obróbka wszystko moje wykonanie.

Obiektyw do aut mam narazie mizerny bo 50 mm (typowo obiektyw portretowy i z takim założeniem był kupiony, niestety zmieniłem body z Nikona D90 na D300S i musiałem sprzedać większość swojej szklarni, również Fish Eye-a którego posiadałem jak i Nikkora 20 mm, zostawiłem sobie 2 obiektywy - do portretu i makro) ale jakoś sobie z nim jak widać po ostatnich dniach radzę. Kadry są dość ciasne, ale daję radę ;)

 

Przypominam że kontakt do mnie, świeże fotki itd. na bieżąco są aktualizowane na moim portfolio. Adres już wrzuciłem do podpisu, bo się okazało, że połowa nawet tam nie zagląda :roll: :D

 

http://www.maciejbruchajzer.pl

 

Jeśli chodzi o zlecenia indywidualne, narazie robię za free zazwyczaj (są wyjątki, typu jakieś paździeże, albo zlecenia dla firm) bo chce się doskonalić i stworzyć portfolio jako takie żeby móc coś pokazać potencjalnemu klientowi, wiadomo człowiek uczy się cały czas, ale za jakiś czas miłoby było jakbym mógł jakieś grosze (chociaż na wachę albo na nowe obiektywy i lampy plenerowe, dzięki którym zdjęcia będą jeszcze lepsze) na tym zarobić bo z pensji ledwo starcza, także korzystać póki można :D:mrgreen:

Kontakt do mnie w tym momencie najszybciej PW, albo kom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimaty spoko, ale miejsce pewnie daleko od Wawy ;]

Narazie nic nie uploduje, w niedziele dojdzie coś, cały czas robota :(

Jak nie oddzwoniłem do kogoś, albo nie odpisałem, to sorry. Trochę Was jest. W niedziele luźniej będzie trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiajcie jak możecie jakieś poglądowe foto swoich furek

 

Zaproponuję mniej industrialne klimaty.

 

dsc4625900.jpg

 

Pozdrawiam.

jeżeli dobrze kojarzę rejon to rzut beretem od wawy.

a jeśli to nie to miejsce, to znam podobne blisko stolicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...