Skocz do zawartości

Indywidualne zdjęcia aut! Sprawdź :)


Smoq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś chce kolejne foty w nowym miejscu, to musi ze mną pojechać w dzień na sprawdzenie. Jest taka o to miejscówka w Warszawie, w Ursusie, tylko nie wiem jak tam wjechać i gdzie dokładnie to jest. Info sprawdzone - jest to jedna z hal Ursusa, zdjęcia robione niedawno, więc hala na bank stoi (jakieś 2 tyg temu robione). Może dzisiaj coś więcej się dowiem.

 

98660672.jpg

 

36760475.jpg

 

60741767.jpg

 

Ktoś się pisze ze mną tam podjechać w dzień, np. dzisiaj? Odrazu mogę wziąć sprzęt. Jak coś to kom 0-609-231-520

 

Tyle co udało mi się dowiedzieć - pojechali tam z ekipą TVN Turbo do Ursusa i mieli oficjalne pozwolenia, także nie wiem jak sprawa z ochroną, ale trzeba zaryzykować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy Twoj bedzie bardziej blyszczal :?:

 

 

Mam nadzieje, ze wkrotce, choc HDI robi wszystko by tak sie nie stalo. Zaczynaja mi powoli puszczac nerwy. Cale szczescie niezaleznie od ich "wysilkow" auto sie caly czas naprawia 8)

 

na kiedy mozna sie umowic na jakas sesyjke ? :lol:

 

 

Zaaara, chwila, moment, WURCE maja pierwszenstwo :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek, uduszę Cię :D

Tyle roboty to nigdy nie miałem przy żadnej fotce, jak przy Twoim autku. Zmusiłeś mnie do "lakierowania" całego zderzaka :P

W kilku miejscach widać, że nie jest to mega pro zrobione, ale już nie miałem siły, słaby lakiernik ze mnie :P

 

czwartek12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce kolejne foty w nowym miejscu, to musi ze mną pojechać w dzień na sprawdzenie. Jest taka o to miejscówka w Warszawie, w Ursusie, tylko nie wiem jak tam wjechać i gdzie dokładnie to jest. Info sprawdzone - jest to jedna z hal Ursusa, zdjęcia robione niedawno, więc hala na bank stoi (jakieś 2 tyg temu robione). Może dzisiaj coś więcej się dowiem.

 

Polecam Waszej uwadze halę w Nowym Mieście. Może trochę daleko ale można przy okazji zrobić pojeżdżawkę. :mrgreen:

 

rpw2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...