Skocz do zawartości

koniec z zimowym driftem na parkingach przed centrami handl


hannibal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wieczorem juz sobie wtedy darowalem z tymi Panami z niebieskiego wozu (i to nie jest subaru impreza hehe) wole zyc dobrze. Pierwszy mandat za testy Forka na ulicy zamiast 500pln dostalem 200pln po starej znajomosci 8)

 

Przepis jest o tyle dobry ze zaden idiota juz nie bedzie parkowal na miejscu inwalidy i na osiedlach skonczy sie wolna amerykanka z parkowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no niestety nie wyszedł im ten pośpiech z nowym przepisem....nie ma kluczowego znaku-"strefa ruchu" zanim to dojdzie wszystko do skutku może nawet zejść 2 lata....zatem nadal freedom :mrgreen: .....nie mogą nic zrobić....poza tym policja i straż też gdzieś parkuje pod swoim domem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rafcio78, kolega snt za drift ale bardziej w centrum wawy stracił dowód rejestracyjny :? bo leciał bokiem po śniegu :twisted: fakt ze po skrzyżowaniu :P

 

-- Cz gru 02, 2010 10:40 am --

 

i już nie którzy piszą że władza podbija i coś tam się pluje :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaków "strefa ruchu" dlatego mogą Cię cmoknąć w poślad na parkingach :mrgreen:

w wątku Krakowskim już pisałem, że wczoraj w nocy moje upalanie na parkingu obserwowali policjanci z radiowozu. Jak skończyłem, to po prostu odjechali :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafcio78, kolega snt za drift ale bardziej w centrum wawy stracił dowód rejestracyjny :?

Chciałem na to odpowiedzieć, ale widzę, że już inni Forumowicze powyżej to zrobili :P

 

BTW od poniedziałku jeżdżę pod marketami w Łodzi i nawet radiowozu nie widziałem. Może gdzieś stoją w korkach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...