Skocz do zawartości

hamulec STI - szału nie ma...


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Grzywaczewski, jeśli wywaliłeś abs w astrze to własnie tak jest że tył hamuje za mocno, tam razem z modułem jest korektor

 

W astrze I 2.0 oprócz ABS jest są fabrycznie korektory na przewodach hamulcowych.U grzywaczewskiego chyba też-nie wiem jak z ABS(może się wypowie)

 

czy zakładać 4 tłoczkowe subaru

Są tu tacy ,co twierdzą ,że to nic nie daje i czytali też tak na zagranicznych forach,ale sam nie sprawdzałem .

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, pewnie temat przewijał się, ale tak dla przypomnienia, czy hamulce od EVO wchodzą do Subaraka?

 

http://allegro.pl/mitsubishi-lancer-evo ... 35993.html

DO TARCZ O ŚREDNICY 320mm,GRUBOŚĆ+- 33mm

 

skoro ja mam 294 mm, a mowa jest o 320, więc pewnie i większym klocku, to się zaciekawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej,

 

podepnę się do tematu. Zastanawiam się nad zmianą z przodu zacisków na Brembo z STi.

W tej chwili tył mam STi, przód Legacy spec. B z dwutłoczkowym zaciskiem.

I teraz pytanie: czy musiałbym zmieniać tarcze 316mm, które mam teraz na 320mm z STi? Rozumiem, że klocki też będą musiały być zmienione - w tej chwili DS2500 w dwutłoczkowym zacisku?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

podepnę się do tematu. Zastanawiam się nad zmianą z przodu zacisków na Brembo z STi.

W tej chwili tył mam STi, przód Legacy spec. B z dwutłoczkowym zaciskiem.

I teraz pytanie: czy musiałbym zmieniać tarcze 316mm, które mam teraz na 320mm z STi? Rozumiem, że klocki też będą musiały być zmienione - w tej chwili DS2500 w dwutłoczkowym zacisku?

 

pozdr

Inne tarcze i klocki, więc wszystko do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istreed, jest roznica i to ogromna

wg moich odczuc zloty sti jak jest w dobrym stanie i na dobrych klockach i tarczy to naprawde moze dobrze hamowac

jezdzilem samochodem z ap 6 tloczkowym tez

taki zestaw to zyleta ale zlote brembo tez hamuja ( no i sa tansze o polowe ) od ap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...