Skocz do zawartości

Egipt.....


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

jakby ktos sie wybieral do Egiptu to moge tanio oddac zestaw prepaid do mobilnego internetu w Egipcie sieci Etisalat.

Sam wrocilem kilka dni temu i korzystalem z pakietu, ktory jest jeszcze aktywny do 26 czerwca, potem wystarczy tylk doladowac konto karta zdrapka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś był w Egipcie w czasie ramadanu? Czym to się objawia oprócz tego, że nie jedzą cały dzień? Jakieś minusy znaczące?

 

Z tego co wyczytałem to w tym roku zaczyna się 20 lipca. Lecę do Sharm i jestem na miejscu od 17 lipca do 1 sierpnia.

 

nie ma żadnego problemu w hotelach jedynie będziesz słyszeć ich śpiewy i dzwony dochodzące z zza hotelu. Ja byłem w Egipcie na tydzień i cały pobyt mieli święta narodowo-religijne i nie odczułem problemu do innych razy co bywałem, nie ma się czego bać,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
to i ja sprawdzę w sierpniu mity o Egiptcie, mam na to 2 tygodnie w hotelu "Lillyland Beach Club Resort 4* (Hurghada) z opcją all-inclusive :P

 

:idea: :arrow: opis hotelu na stronie SUN FUN

 

:idea: :arrow: lokalizacja na mapie

 

Byłem, Wróciłem, Przeżyłem ;)

 

Hotel jak każdy nieHilton ;) miał swoje wady i zalety... Zaletą była fajna plaża, plus dwa baseny i aquapark :D była nawet strefa cichy na plaży ale muzykę i tak było słychać z drugiego brzegu :roll: mnie osobiście to nie przeszkadzało...

 

i z godnie z opisem, lokalne alkohole (piwo, wino, wódka, gin, whisky) podawane 24h bez żadnych ograniczeń :D

 

Jedzenie, wiadomo nie każdemu wszystko smakuje ale nie było opcji żeby człowiek wyszedł głodny, tak zwane restauracje la'cart (czy jak tam sie zwie :P ) "Chinska" jedzenie obrzydliwe, "Włoska" zupełnie inna bajka jedzenie pyszne :D "Orientalna" serwująca jedzenie lokalne - nie testowałem, ale mięso z wielbłąda, hmm kto co lubi ;)

 

Teraz opuszczamy Hotel i ruszamy w miasto :twisted: (czyli wolna amerykanka) Jak wiadomo targujemy się o wszystko :D Polecam jazdę lokalnymi busikami (przeżyje jedyne w swoim rodzaju, oraz o wiele tańsze niż taxi), zawsze negocjujemy cenę najpierw a płacimy po dojechaniu do celu.

 

Hmm dodatkowe wycieczki, podobno lepiej brać od rezydentów biur podróży, ale z lokalnymi też można zrobić dobry interes :D kwestia dogadania się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byłem, Wróciłem, Przeżyłem ;)

 

+1 :D

 

w sobote wrocilem z Hurgady - wszystko ok, spokojnie, sporo mniej mniej turystow niz 3 lata temu (czyli fajniej :biglol: ), wiec jak ktos zalapie sie na promocje, to brac i nie bac sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...