Skocz do zawartości

Pomóżcie wybrać!!!


Dyzio_d

Rekomendowane odpowiedzi

No niby jak! Nic nie obejrzałem! Robotą jestem tak zawalony jak już z dziesięć lat nie byłem...

A oprócz tego nie trzeźwieje już trzeci dzień...

:twisted:

Aha!!! A to nie koniec...

Robota to głupota

Picie to jest życie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby jak! Nic nie obejrzałem! Robotą jestem tak zawalony jak już z dziesięć lat nie byłem...

A oprócz tego nie trzeźwieje już trzeci dzień...

:twisted:

Aha!!! A to nie koniec...

 

domyślam się że twoja praca polega na degustowaniu alkoholi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli ten Forek (lub któryś z trzech wiszących na Allegro poniżej 10 tys. PLN) nadaje się od razu do jazdy , to tylko się cieszyć i korzystać :wink: Forki są oczywiście dość "pancerne" w porównaniu z wieloma autami, ale te wymagałyby szczególnie dokładnego obejrzenia :wink: Chyba z każdym autem tak jest, jeśli balansuje na cenowej "granicy rozsądku" :wink: Ale to tylko moje zdanie.

 

Dyzio_d , planujesz Subaraka z gazem (jak ten Outback) lub założenie LPG do benzynowego Subaraka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że jeździsz na narty, po górach...gdybyś jeździł tam drogami :P to może wystarczyłby zwykły Legaś 94-98 , o którego w zadbanym stanie byłoby o wiele łatwiej w tym budżecie :roll: Ale jeśli prześwit jest niezbędny, to nie ma o czym dyskutować :wink:

 

W każdym razie również jestem ciekaw efektów Twoich ewentualnych oględzin wskazanych przez Ciebie Subarynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie OK! Wizualnie ma mankamenty; lekko ryśnięty lewy błotnik, pęknięta prawa lampa, lekko uszkodzona maska, poza tym do wymiany opony, i amorki, ale ponieważ właśnie wymieniam zawias w imprezie na TEIN'a to mam komplet do forysia jak znalazł. No i jeszcze jakieś klocki, oleje i inne płyny. Generalnie koszt zarejestrowanego nie przekroczy ośmiu klocków! Czyli nie ma co marudzić. Fotki będą jak wszystko ogarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie OK! Wizualnie ma mankamenty; lekko ryśnięty lewy błotnik, pęknięta prawa lampa, lekko uszkodzona maska, poza tym do wymiany opony, i amorki, ale ponieważ właśnie wymieniam zawias w imprezie na TEIN'a to mam komplet do forysia jak znalazł. No i jeszcze jakieś klocki, oleje i inne płyny. Generalnie koszt zarejestrowanego nie przekroczy ośmiu klocków! Czyli nie ma co marudzić. Fotki będą jak wszystko ogarnę.

Dyzio,

to ten wolnyssak z ogłoszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...