Skocz do zawartości

Outback 2.0D MY10 pierwsze kilometry.


Adam12

Rekomendowane odpowiedzi

od kilku dni mam dziwny objaw podczas ruszania bez dodawania gazu...

pojawia się nieprzyjemne telepanie samochodu (drgawki) :(

zjawisko ma miejsce głównie na zimnym silniku, zarówno podczas ruszania bez gazu do przodu, jak i do tyłu...

obawiam się, że może to być "kochana" dwumasa :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię żeby to było związane ze sprzęgłem. ono albo zapina albo nie.

na biegu jałowym nie ma tego problemu - drgawki są jedynie podczas ruszania na 1 biegu bez dodawania gazu - trzeba dodać gazu, żeby w ogóle ruszył i się nie telepał :(

wg mnie to może być dwumasa...

ja generalnie staram się ruszać bez gazu, albo z delikatnym gazem i być może to wykończyło dwumasę?

oszczędzałem tarczę sprzęgła, to padło co innego :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie staram się ruszać bez gazu, albo z delikatnym gazem i być może to wykończyło dwumasę?

oszczędzałem tarczę sprzęgła, to padło co innego :cry:

 

 

Może być to faktycznie dwumasa , moja koleżanka miała podobne objawy w Megane już po kilkunastu tys.km. Dziwne że u Ciebie to występuje tylko na zimnym silniku :?

 

Pozostaje chyba tylko szybka wizyta w ASO ponieważ nie ma co męczyć czegoś co daje o sobie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie staram się ruszać bez gazu, albo z delikatnym gazem i być może to wykończyło dwumasę?

oszczędzałem tarczę sprzęgła, to padło co innego :cry:

 

 

Może być to faktycznie dwumasa , moja koleżanka miała podobne objawy w Megane już po kilkunastu tys.km. Dziwne że u Ciebie to występuje tylko na zimnym silniku :?

 

Pozostaje chyba tylko szybka wizyta w ASO ponieważ nie ma co męczyć czegoś co daje o sobie znać.

 

 

szybka wizyta w ASO czyli zdejmowanie skrzyni a ja się okaże, że to jednak coś innego będą straszne plecy finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię żeby to było związane ze sprzęgłem. ono albo zapina albo nie.

na biegu jałowym nie ma tego problemu - drgawki są jedynie podczas ruszania na 1 biegu bez dodawania gazu - trzeba dodać gazu, żeby w ogóle ruszył i się nie telepał :(

wg mnie to może być dwumasa...

ja generalnie staram się ruszać bez gazu, albo z delikatnym gazem i być może to wykończyło dwumasę?

oszczędzałem tarczę sprzęgła, to padło co innego :cry:

 

 

Siema nie ma takiej możliwości sprzęgło działa albo nie, miałem tak samo zalałem parę razu dobrym paliwkiem problem zniknął, co do kalibracji atryskow nie wydaje mi się , żeby to pomogło miałem problem z wtryskami w Toyocie to tak samo było cały czas a nie kiedy silnik był zimny.

 

Mam ten sam problem wtedy wlewam jakiegoś dobrego diesla i jest spoko też na jakiś czas, niemniej dwumas to nie jest na 100% :D Także bez paniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...