Skocz do zawartości

Urlop w Zakopanem :) kiedy jak gdzie?


plasma555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a tam po co Ci 1 os., ja Ci potowarzyszę :)

 

a bardzo chętnie :P tylko nie wiem jak,gdzie i kiedy, bo ostatnio kiepsko u mnie z czasem, planuje jak narazie wypadzik taki na dzień :rolleyes: ale zawsze coś :biglol::yahoo: :yahoo: :yahoo: (ale jak coś to jam chętna :rolleyes: )

 

no wlasnie ja tez, planowalam jedną noc bo mam ubłagane dwa dni wolnego pod rząd :P

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yahoo: :yahoo:

a tam po co Ci 1 os., ja Ci potowarzyszę :)

 

a bardzo chętnie :P tylko nie wiem jak,gdzie i kiedy, bo ostatnio kiepsko u mnie z czasem, planuje jak narazie wypadzik taki na dzień :rolleyes: ale zawsze coś :biglol::yahoo: :yahoo: :yahoo: (ale jak coś to jam chętna :rolleyes: )

a tam po co Ci 1 os., ja Ci potowarzyszę :)

 

a bardzo chętnie :P tylko nie wiem jak,gdzie i kiedy, bo ostatnio kiepsko u mnie z czasem, planuje jak narazie wypadzik taki na dzień :rolleyes: ale zawsze coś :biglol::yahoo: :yahoo: :yahoo: (ale jak coś to jam chętna :rolleyes: )

 

 

To zapraszam Was dziewczyny jak macie ochotę jak najbardziej zoorganizuje przytulny kącik i dla Was :) tylko dajcie wcześniej znać żebym był w stanie ogarnąć coś super :)

 

 

Co do reszty Świniaków Wczesowiczów :)

 

SKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOŃCZONY REMONT na ul. Krupówki 28 !!!!! :)

już wkrótce zamieszczę pierwsze zdjęcia, a póki co musicie obejść się smakiem :D

 

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie :) bo standard się podniósł dość konkretnie jednak ceny dla Was jedynie nieznacznie :D żebyście znali moje DOBRE SERCE :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

Jeżeli macie chęć przyjazdu bardzo bym prosił jednak o kontakt telefoniczny gdyż nie mam ostatnio za dużo czasu na forum :(

 

Mój numer firmowy to: +48 696 363 700 i proszę powołać się na FORUM SUBARU :) ... i odrazu gadka inaczej będzie się kleić :)B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już są! Nowe fotki z mojego EXTRA TELEFONA! :)

 

http://WWW.POKOJENAKRUPOWKACH.PL także już mniej więcej wiecie czego można się spodziewać :)

 

Aktualnie w Naszych apartamentach gościmy gości z NASZEGO FORUM więc mam nadzieje, że się wypowiedzą po powrocie bo póki co im się całkiem układa :))))

 

Zapraszamy do Zakopca we Wrześniu kiedy mam jeszcze jakieś wolne terminy! :)

 

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem i szczerze polecam! Przede wszystkim lokalizacja, widok z okna na Krupówki, a po zamknięciu okna, cisza jak na wsi. Elegancko, czysto, nowiutko ;)

Na pewno jeszcze wrócimy ;)

Pozdrawiam

 

No i BARDZO SIĘ CIESZYMY ! :) Kolejny zadowolony forumowicz :) Nic tylko polecać dalej :D

 

www.pokojenakrupowkach.pl

 

+48 696 363 700

 

Z racji tego, że mam urwanie głowy ze wszystkim proszę się kontaktować głównie TELEFONICZNIE :) tak będzie najszybciej i najłatwiej :D

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale najazd na Zako...! Zaczyna się pojawiać pytanie - jak i o której jutro stąd wyjechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam zatem na Harendę jutro-odnowiona trasa DH :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, ćwiczenia na 21ego :) siara z taszem byli dzisiaj wcześniej. ZAJEBISTĄ trasę zrobili-wall rules! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

JAk już wiecie ( albo nie ) na przyszły weekend ma być +20 stopni w Zako dlatego zapraszam Was na krótki WEEKENDOWY WYPAD w Moje progi :)

 

Już w galerii mamy nowe zdjęcia dlatego zapraszamy do oglądania : www.pokojenakrupowkach.pl

 

Oczywiście jak zawsze przy powołaniu się na FORUM SIP występuję RABAT PROMOCYJNY ŻE HEJ! :D

 

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

DRODZY SUBARACY! :)

 

Do 20.12.2013r w moich Apartamentach macie NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJLEPSZE CENY w mieście! Postanowiłem zrobić PROMOCJĘ :) i macie teraz nocleg jeszcze taniej niż NORMALNIE czyli 20% w dół :)

 

Pobyt na Krupówkach już od 60zł, a Domek na Nowotarskiej od 50zł ! :) Wszystko zależy jak się dogadamy :)

 

Zapraszamy teraz bo później wchodzimy na wyższy poziom bookingu i może być ciężko :)

 

A Andrzejki 2013 już za pasem !

 

 

Kontakt @: jasiek.gasiorowski@gmail.com

 

TEL: +48 696 363 700

 

 

 

Pzdr!

www.pokojenakrupowkach.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

HALO HALO HALO ! ! ! ! ! :))))

 

Słuchajcie Forumowicze ! oD 17.01.2014 ZACZYNAJĄ SIĘ SKOKI NARCIARSKIE w Zakopanem, a zaraz za Nimi zaczynają się FERIE ZIMOWE :) więc lepiej jak ktoś planuje wypad do Zakopanego to lepiej się szybko decydujcie bo telefonów z dnia na dzień coraz więcej :)

 

www.pokojenakrupowkach.pl -> tutaj możecie znaleźć więcej zdjęć!

 

Ogólnie Warunki są super, macie PARKING dla Świniaków, WiFi for FREE , TV PLASMA LCD FULL HD MP3 PRO 100000" też w każdym pokoju jest więc jest na wypasie :D

 

www.pokojenakrupowkach.pl -> zapraszam Was serdecznie! Dla Świniaków zawsze RABATY , PROMOCJE i INNE ATRAKCJE :D

 

 

KONTAKT: +48 696 363 700 bądź krupowki.zakopane@gmail.com

 

 

Na PRIV niestety rzadko jestem więc proszę mnie tam nie atakować :P

 

 

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z kolei chciał z dala od Krupówek i z zapleczem dla dzieci - nie wspominając o naprawdę super kuchni to tutaj moja rodzinka zaprasza:

 

www.dworekpodgiewontem.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek - zerknąłem na pierwszą stronę i dopiero teraz widzę, że to nie temat ogólny "gdzie tu urlop w Zako spędzić", tylko faktycznie założyłeś go dla siebie, więc nie będę ponawiał.

Sori. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik LAJCIK! :) Zapraszam zapraszam kwiatek :)

 

whitepoint nie ma co panikować! Wystarczy zrobić dwa zakręty więcej i obojętne w jakim sezonie się jedzie do Zakopca zawsze jedzie się 1 godz 50min :D

 

Mogę podesłać skróty do Naszego Zagłebia :D

 

Póki co mamy jeszcze WOLNE MIEJSCA NA FERIE ZIMOWE w Styczniu ... :) jak ktoś jest spóźnialski to niech da znać! Coś się wymyśli :)

 

 

Pzdr!

www.pokojenakrupowkach.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...