Skocz do zawartości

Urlop w Zakopanem :) kiedy jak gdzie?


plasma555

Rekomendowane odpowiedzi

Majówka jak co roku szykuje się GRUUUUBOOOOO! :D

 

Więc u Nas już FULL od Stycznia ale się  nie zrażajcie i tak dla ŚWINIAKÓW znajdziemy gdzieś miejsce .... :)

 

 

wwww.pokojekrupowki.pl :) Wam się polecają! ////

 

ps. 

i BUSEM na GIEWONT ... hmmm ... :D NICE!

Tjaaa . Dziś dzwoniłem i nie ma miejsc . Potrzebuję dla czworga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Jak Plazma juz nie ma, to dzwon do mnie 502 482 309

Moja połówka już zrobiła przedpłatę . Dzięki za odpowiedź . Szkoda że nie zauważyłem postu w tym temacie, bo chętnie bym się wybrał z rodzina do Zakopanego . Mamy już w planach kilka miejsc w Trójmieście i okolicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Podsyłam moich znajomych - powołają się na mój nick z forum - możemy liczyc na rabacik ?

Dalej od centrum bym im coś znalazł po rodzinie - ale oni chcą przy Krupówkach  ;)

 

Będą dzwonić. Termin - początek września.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podsyłam moich znajomych - powołają się na mój nick z forum - możemy liczyc na rabacik ?

Dalej od centrum bym im coś znalazł po rodzinie - ale oni chcą przy Krupówkach  ;)

 

Będą dzwonić. Termin - początek września.

 

Pozdrawiam

 

Ostatnio przyjechały 3 rodziny z forum :) więc nie wiem o których chodzi. Jak zawsze dostali RABACIK, ZNIŻKĘ i UŚCISK PREZESA GRATIS :) wszyscy!

 

Tak o Was dbam! ;D

 

Na forum nie mam zbytnio czasu za często siedzieć więc proszę DZWONIĆ na numer w ogłoszeniu : +48 696 363 700 :D tak będziesz szybciej i łatwiej!

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 Wróciłem właśnie z urlopu od kolegi Plasma555.

Polecam miejscówkę, pokoje wykończone w fajnym nowoczesnym standardzie. Dogodny punkt wypadowy do spacerów górskich lub zasmakowania życia nocnego w pobliżu mnóstwo restauracji, knajp, sklepów, bazarek regionalny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 Wróciłem właśnie z urlopu od kolegi Plasma555.

Polecam miejscówkę, pokoje wykończone w fajnym nowoczesnym standardzie. Dogodny punkt wypadowy do spacerów górskich lub zasmakowania życia nocnego w pobliżu mnóstwo restauracji, knajp, sklepów, bazarek regionalny.

Pozdrawiam.

 

I taka OPINIA mi się PODOBA :D

 

Polecamy się :)))))

 

www.pokojekrupowki.pl

KOLEDZY, KOLEŻANKI i INNI :)

 

Piszcie do mnie w sprawie APARTAMENTÓW na mój prywatny mail !!!! JASIEK.GASIOROWSKI@GMAIL.COM ponieważ niestety ale nia mam czasu za dużo zaglądać na forum! 

 

Za dużo Was do mnie przyjeżdża :PPPP :D 

 

 

Pozdrawiam!

Jasiek

 

www.pokojekrupowki.pl

Edytowane przez plasma555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

My też po krótkim sierpniowym urlopie w Zakopanem, u Janka. Drewniana chatka, to bardzo przyjemne miejsce. Niczego nie brakuje, zamykane podwórko przed domem, tarasik do grillowania i górski potok za oknem. Dobry punkt wypadowy, do Krupówek pół minuty spacerem. :) No i najważniejsze - fantastyczna obsługa. Gospodarz jest przemiłym i kontaktowym gościem. Pozdrowienia od kieleckiej czwórki. :)

Edytowane przez Pancin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też po krótkim sierpniowym urlopie w Zakopanem, u Janka. Drewniana chatka, to bardzo przyjemne miejsce. Niczego nie brakuje, zamykane podwórko przed domem, tarasik do grillowania i górski potok za oknem. Dobry punkt wypadowy, do Krupówek pół minuty spacerem. :) No i najważniejsze - fantastyczna obsługa. Gospodarz jest przemiłym i kontaktowym gościem. Pozdrowienia od kieleckiej czwórki. :)

 

Serdecznie pozdrawiamy i było bardzo miło :) następnym razem postaram się mieć więcej czasu! ... sezon w Zakopanem mnie wykańcza :P

 

Trzymajcie się i zapraszamy!

 

www.pokojekrupowki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie Koledzy i Koleżanki!

 

Jako, że Jesień jest nadal piękna organizuje dla Was DODATKOWY RABAT! Od dzisiaj do 24.12.2014 macie u mnie zniżkę -15% na POBYT!!!!! 

 

Także pakujcie dzieciaki i odpalajcie Świniaki i widzimy się w Zako! 

 

Za tydzień mam przyjazd Waszej małej grupy do Domku na ul. Nowotarskiej więc będzie się działo! :D

 

Mam pokoje od 2 do 8 osobowe więc dla każdego znajdzie się miejsce (!)

 

Jak coś dzwońcie:

+ 48 696 363 700

 

Albo piszcie:

jasiek.gasiorowski@gmail.com

 

 

Pzdr!

Jasiek

 

http://www.pokojekrupowki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecam :)

 

Właśnie skorzystaliśmy z żoną i  z dzieckiem z promocji u Jaśka. Kwatera w świetnej lokalizacji, nie dochodzi hałas z Krupówek więc bez obaw. Czysto, przyjemnie. Pierwszy raz miałem kwaterę tak blisko centrum , właściwie na deptaku i jest to najwygodniejsze rozwiązanie jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam :)

 

Właśnie skorzystaliśmy z żoną i  z dzieckiem z promocji u Jaśka. Kwatera w świetnej lokalizacji, nie dochodzi hałas z Krupówek więc bez obaw. Czysto, przyjemnie. Pierwszy raz miałem kwaterę tak blisko centrum , właściwie na deptaku i jest to najwygodniejsze rozwiązanie jak dla mnie.

 

Bardzo się cieszę, że się podoba! Polecam się na przyszłość i postaram się następnym razem mieć więcej wolnego czasu :))))

 

Pozdrawiam!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Lecimy dalej! Na WIERCHACH pełno śniegu i polatać można bokami, więc się przypominam, że jak ktoś już ma kolce w garażu to najwyższa pora do Nas wpaść :)

 

www.pokojekrupowki.pl

 

Zapraszam! Pamiętajcie, że macie u Nas -10% zniżki na pobyt oraz -25% zniżki na śniadania oraz -15% zniżki na imprezy w knajpach :D

 

Jak coś to dzwońcie: +48 696 363 700

 

bądź e-mail: jasiek.gasiorowski@gmail.com

 

 

Jasiek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mozliwe ze ta Imprezka z krupowek jest moja. Pracuje w kantorze teraz po zmianach w Białce zapraszam wszystkich jakby chcieli jakies euro na wypad na slowacje w Bialce na przeciwko koscioła przy głównej drodze albo szukac bialego Subka z czarnym dachem. Pozdrawiam wszystkich w razie w 603 502 280 dla forumowiczow zrobimy lepszy kurs :)

 

Moze by sie tez chlopaki oglosili co naprawiaja Subaru w Zakopanem co tez sie moze przydac wczasowiczom

Edytowane przez Roodzish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pozdrawiam Jaśka,dziękując za kwaterkę przy Krupówkach,w jakiej to miałem z Rodzinką okazję spędzić 4 dni w październiku.Apartament przy Krupówkach baaaardzo ładny,komfortowy,położony rewelacyjnie.Wyjazd nam się udał,miło Cię było poznać,zatrzymać się u Ciebie.

Dzięki wielkie i pozdrawiamy z mazowieckiego-Łukasz z Rodzinką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Jaśka,dziękując za kwaterkę przy Krupówkach,w jakiej to miałem z Rodzinką okazję spędzić 4 dni w październiku.Apartament przy Krupówkach baaaardzo ładny,komfortowy,położony rewelacyjnie.Wyjazd nam się udał,miło Cię było poznać,zatrzymać się u Ciebie.

Dzięki wielkie i pozdrawiamy z mazowieckiego-Łukasz z Rodzinką.

 

 

Ależ proszę bardzo! :) miło było poznać i zapraszamy częściej!

 

Przypominam, że SIP ma u Nas promocyjne ceny + miłą atmosferę w GRATISIE :D

 

Jak nie macie pomysłu na spędzenie fajnego weekendu w Zakopanem to zapraszam serdecznie! :)

 

Jest też nowa strona www.pokojekrupowki.pl gdzie sa dodatkowe informacje co i jak ;) 

 

Pzdr!

Edytowane przez plasma555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ekipo! 

 

W miesiącu MARZEC mamy dla Was specjalne Wiosenne PROMOCJE! :) 

 

Dzwońcie, a będzie Wam dane! Powołujcie się na forum Subaru i ja bądź żona, ogarniemy Wam najlepsze apartamenty! :)

 

 

Tel:       +48 696 363 700

@:        krupowki.zakopane@gmail.com

Strona: www.pokojekrupowki.pl

 

 

Pozdrawiam,

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jedziemy ze znajomymi pod koniec lipca do Białki Tatrzańskiej a konkretnie do hotelu Grand Stasinda.

Jako że jedziemy z 6 dzieciaków od 1 roku do 5 lat to co polecacie w okolicy na jakieś codzienne wypady ? Co tam jest ciekawego dla dzieciaków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...