Skocz do zawartości

Urlop w Zakopanem :) kiedy jak gdzie?


plasma555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale czy ty byś chciał, żeby ci to piwko tam ktoś zaserwował? czy sam sobie wniesiesz?

 

Mam duży plecak. :wink:

 

Tak. Np u mnie w apartamentach :D .... w tym momencie mamy ceny pozasezonowe i na weekend zapowiada się 20stp ciepła !!! A na piwko jest pare miejscówek ... oooooj tak :twisted:

 

 

 

:D

 

Jasiek dzięki za metę, ale będę miał też kierowcę, także jednodniowy wypad się szykuje. :twisted:

 

No to co mam na mapie wyszukać? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy gugle nie rozumią lokalnego narzecza. :mrgreen:

 

Spróbuj w guglu poszukać, na pewno Ci powie :mrgreen:

 

 

Ja latem chyba znowu do Bukowiny przyjadę... tłok i zgiełk mnie przerażają :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarnie też mi przyszły do głowy.

Ale jak chcesz zupełnie lightowo - szczyt Antałówki (można nawet podjechać): na zachód widok na miasto, na południe: Tatry. Na Antałówce przesiadywaliśmy przez całe liceum (wtedy nie było tak tłumnie). A jak już ci się spodoba na Antałówce, to możesz napisać na priv - moja mama ma tam kwatery.

Inne fajne miejsce na bardzo krótki spacer (z możliwością podjechania) - Bachledzkie (podjazd do kaplicy na Pardałówce i potem spacerek, ile się komu chce) widoki równie ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarnie też mi przyszły do głowy.

Ale jak chcesz zupełnie lightowo - szczyt Antałówki (można nawet podjechać): na zachód widok na miasto, na południe: Tatry. Na Antałówce przesiadywaliśmy przez całe liceum (wtedy nie było tak tłumnie). A jak już ci się spodoba na Antałówce, to możesz napisać na priv - moja mama ma tam kwatery.

Inne fajne miejsce na bardzo krótki spacer (z możliwością podjechania) - Bachledzkie (podjazd do kaplicy na Pardałówce i potem spacerek, ile się komu chce) widoki równie ładne.

 

Jak będziesz w pobliżu to dawaj znać :) ja tam mieszkam :)

 

ps. wjedź sobie na Salamandre od tyłu na Gubajce ... cud nie widok! :D

 

 

 

 

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja latem chyba znowu do Bukowiny przyjadę... tłok i zgiełk mnie przerażają :roll: :mrgreen:

 

Aga, zdaje się, że w sezonie w Bukowinie też pusto nie jest... Jak nie masz dzieci "w wieku szkolnym" to strzeż się tych miejsc w sezonie, a jak są w wieku szkolnym, to także warto im zrobić urlop poza sezonem. Szkoła ogłupia i taki wyjazd tylko dobrze im zrobi :D

Byłem w Zakopanem w pierwszy i drugi weekend marca - nie było już takich tłumów (dziecko śmigało na wyciągu z zaledwie 5 innymi narciarzami), zresztą pewnie Plasma555 też potwierdzi, że teraz nie ma strachu o tłumy i o wiele przyjemniej się urlopować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam odjechać kawałek od Zakopanego i unieść się nad nim... Okolice Zęba sa chyba najciekawszą alternatywą... pamietam jak byłem tam zimą. W Zakopcu siwo od smogu, wielki ruch, korki i ledwo co przez ten syf było widaćgóry... a wystarczy odjechać 10km i wjechać na 900m npm i wtedy człowiek widzi i współczuje Zakopiańczykom ich "górskiego" powietrza... cały smog został na dole a stamtąd rozpościerał się chyba najpiekniejszy widok na Polskie Tatry, Babią Górę, Gorce i Sądecki i Śląski Beskid... Do Bukowiny również nie polecam bardzo drogo, tłoczno i również problem smogu... a choćby termy, dwa razy droższe od konkurencji znajdującej się 20 km obok w Polsce oczywiście :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaszOBK, to ciekawe co piszesz, bo ja w tę sobotę wyjeżdżałam z Bukowiny... przyjechałam z córką dokładnie 2 marca :wink: :mrgreen:

O proszę! A my (czyli szanowni rodzice + szanowna córka) taplaliśmy się w Bani (pod Bukowiną) do 22.00 w piątek 2 marca! 3 marca boska pogoda i puste stoki (według słów dziecka, bo rodzice w pracy) w Zakopanem. Świat jest mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boska pogoda

 

utrzymała się aż do mojego wyjazdu... tylko jeden dzień był gorszy :wink:

 

Ja z kolei byłam w Bukowinie w termach... akumulator mi padł w OBKu i poruszałam się przez większość pobytu na własnych nogach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak długo jedzie się z Gdańska do Bukowiny? Toż to cała nasza ojczyzna, 700 km z kawałkiem :shock:

Podobno miał latać Eurolot z Gdańska do Popradu (SK) a z Popradu do Zakopanego (przez Bukowinę zresztą) rzekomo miał kursować autobus pana Stramy (tego od wyciągów). Ceny miały być konkurencyjne i wafelki za darmochę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaszOBK, ja jechałam na dwa razy, bo mam rodzinę po drodze, a moja córka nie lubi długich podróży... po zsumowaniu czasu przejazdu z Bukowiny do Gdańska wyszło mi niecałe 8 godzin :roll: :oops::twisted:

 

Ale na A1 od Torunia jechałam naprawdę bardzo szybko :oops: ... i cała droga w sumie była pusta :wink:

Jechałam w weekend, w tamtą stronę było gorzej, bo w tygodniu jechałam :wink:

 

Najgorzej jest we Włocławku niestety, w dzień powszedni jest spory korek, bo wymieniają nawierzchnię od strony Torunia i jedna jezdnia jest zamknięta :wink:

 

 

W tym roku na jesieni mają otworzyć A1 do Strykowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zakopabem teraz jest super!;) 0 ludzi 0 korkow eszystko na luzie;) nawet w weekendy jest przyjennie;)

 

Jak macie teraz vhwile to rewelacja:) a okolice Zebu to pasmo Gubalowki gdzie od moich apartamentow macie 200m do kolejki i jestescie na szczycie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mieszkałem w Małym Ciche za 35 zeta za dzień w domu drewnianym... kuchnia z garami, lodówka i tv nawet do dyspozycji... ale nie wiem czy to była dobra oferta

 

Hmmm... ja Wam robię na Krupówkach albo Nowotarskiej to wszystko co napisałeś + WIFI + Krupówki i góry o rzut beretem itp itd za 15zł więcej :D ... więc sam sobie odpowiedz ;) ... zapraszam następnym razem do mnie :)

 

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mieszkałem w Małym Ciche za 35 zeta za dzień w domu drewnianym... kuchnia z garami, lodówka i tv nawet do dyspozycji... ale nie wiem czy to była dobra oferta

 

Hmmm... ja Wam robię na Krupówkach albo Nowotarskiej to wszystko co napisałeś + WIFI + Krupówki i góry o rzut beretem itp itd za 15zł więcej :D ... więc sam sobie odpowiedz ;) ... zapraszam następnym razem do mnie :)

 

 

 

Pzdr!

Jasiek

 

Plasma, zachęcileś mnie do weekendu w zakopcu - PW poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...