Skocz do zawartości

Zna ktoś dobry nieautoryzowany tani serwis Subaru w Wawie?


Anfran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie Nie mogłem nic znaleźć na forum więc pytam. W moim Legacy chyba zaczyna ciec simering na wale i muszę jechać do "doktora"

Znalazłem www.subaruauto.pl przy Radzymińskiej. Zna ktoś może?

A może jakiegoś serwisanta pasjonata co się zna na rzeczy i nie zedrze?

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upssss nie byłem tam ale wszyscy mnie przestrzegali

Wjedziesz Imprezą Turbo a wyjedziesz z silnikiem z Justy :mrgreen:

 

Serio... ten serwis ma chyba ksywę "drut serwis"

poszukaj na forum było już o dwóch - trzech firmach które sa naprawdę dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej chyba umówić się w Kornecki Auto Sport i mieć zrobione auto na porządnie niż oddawać pojazd do szamana co zrobi z nim takie voodoo, że i egzorcysta nie pomoże.

 

o silniku Justy proszę z respektem. zakillowałem trochę ludzi tymi 66-ma końmi :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jak już zauważyłem, w temacie się powieliłem Polecacie Korneckiego i Czopera.

Jakie są tam ceny może ktoś z was da jakiś przykład tak dla porównania...

Mój simmering na wale(mam nadzieję że ten wyciek to tylko to) w innym samochodzie bez materiałów nie powinnien przekroczyć 200 zł. Przy okazji jeszcze można wymienić pasek rozrządu

Ale nie sądzę że w Subaru też się taką kwotą robocizny skończy

A może ktoś u nich robił "sławną" nieszczelność pompy wspomagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jak już zauważyłem, w temacie się powieliłem Polecacie Korneckiego i Czopera.

Jakie są tam ceny może ktoś z was da jakiś przykład tak dla porównania...

Mój simmering na wale(mam nadzieję że ten wyciek to tylko to) w innym samochodzie bez materiałów nie powinnien przekroczyć 200 zł. Przy okazji jeszcze można wymienić pasek rozrządu

Ale nie sądzę że w Subaru też się taką kwotą robocizny skończy

A może ktoś u nich robił "sławną" nieszczelność pompy wspomagania?

 

subaru kosztuje duzo wiecej niz normalne auto :-)

nie wiem ile simmering, mam ta przypadlosc tez, ale jeszcze nie wymienialem.

tak samo mam wycieki ze wspomagania, jedna rurka mi gdzies puszcza i trzeba nowe wstawic (komplet przewodow do wspomagania kosztuje majatek, a nie mozna kupic jednej, tylko od razu dwie). narazie jestem wstepnei na poczatek sierpnia umowiony u Janka Korneckiego.

rozrzad tez za tani nie jest. mam gdzies rozpiske z ostatniego przegladu, ale nie moge teraz sprawdzic. taki przeglad co sie robi przy 100 tys km (m.in. wymieniione wszystkie plyny, regulacje-wyjecie silnika, rozrzad kompletny, klima nabijana, paski, pompa wodna) kosztuje cos ponad 4 tys.

jedynym problemem jest umowienie sie. terminy sa bardzo odlegle. lepiej zadzwonic, ale Janek ma teraz chyba urlop. trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.

 

dodatkowo oba warsztaty mieszcza sie pod warszawa, wiec najlepiej jechac na dwa auta, bo pozniej nie ma czym wracac (ewentualnie podmiejskie autobysy zostaja).

ostatnio nawet mierzylem odleglosc. od pl.Bankowego do warsztatu Janka to ok. 15-16km.

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo oba warsztaty mieszcza sie pod warszawa, wiec najlepiej jechac na dwa auta, bo pozniej nie ma czym wracac (ewentualnie podmiejskie autobysy zostaja).

ostatnio nawet mierzylem odleglosc. od pl.Bankowego do warsztatu Janka to ok. 15-16km.

 

Jak jestem w Wawie to do Janka jedziie sie prawie pod domem jak mam wolny wieczor to zawsze sie chetnnie przejade.

 

 

 

Fajnie ze ma urlop niech wypocznie bo "niedlugo" wroce i wtedy Cossie wraca "bigger and better" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój simmering na wale(mam nadzieję że ten wyciek to tylko to) w innym samochodzie bez materiałów nie powinnien przekroczyć 200 zł. Przy okazji jeszcze można wymienić pasek rozrządu

 

Ja za te smieszną gumkę zapłaciłem grosze a wymiana jest prosta jak barszcz ... ustawienie kół do wymiany paska też pikuś ... tylko trochę czasu to zabiera ok. 2 godzin roboty tak na tip top.

 

ps. mam gdziesz jeszcze uczelniacze na wałki w glowicach .. bo te jeszcze nie leją u mnie i zostawiłem jak fabryka włożyła.

 

ps2. potrzebny tez klucz dynamometryczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie NIE ZACHECAM do jezdzenia do Janka Korneckiego! :twisted:

Koledzy z napisem Kornecki Auto Sport pod rejestracjami: OPAMIETAJCIE SIE!

Jak bedzie do niego duzo aut przyjezdzac do nie bedzie mial czasu dla naszych autek!

A moje autko sie uzaleznilo od KAS i merda wydechem (a pies ogonem) jak slyszy ze tam jedziemy... :mrgreen:

 

KAS- Koczargi's best kept secret....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...