Skocz do zawartości

PPP


Niuniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

michal, myslalem, ze Twoje pytanie jest retoryczne bo faktycznie chyba nigdzie nie da sie dokladnie zmierzyc... mnie sie wydaje, ze hamownie ma sens przed modyfikacjami i po... roznica bedzie dokladnym wynikiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, myslalem, ze Twoje pytanie jest retoryczne bo faktycznie chyba nigdzie nie da sie dokladnie zmierzyc... mnie sie wydaje, ze hamownie ma sens przed modyfikacjami i po... roznica bedzie dokladnym wynikiem....

 

Nie do konca sie z tym zgadzam, ale z pewnoscia to co mowisz ma sens. Bardziej frapowalo mnie stwierdzenie, ze w Polsce nie ma "dobrych" hamowni. Dlatego spytalem sie, gdzie sa? :) Nadal pokornie czekam na odpowiedz, gdzie te referencyjne hamownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saval, a co z testem porownawczym z Wogutem na nowym orurowaniu?

 

Niestety z przyczyn tzw. obiektywnych nie doszlo do konfrontacji. :(

Ale jak tylko takowa sie odbedzie niezwlocznie poinformuje.

 

No tak, w ostatnia niedziele nie bylem przygotowany na probe. W glowie mialem jeszcze troche sobotnich "procentowych wspomnien" :twisted: . Tak wiec podstawowe warunki do przeprowadzenia miarodajnego testu nie byly spelnione :wink:.

 

Sprobujemy w ten weekend.

 

WoGut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.E. to nie to samo co STi + PPP... a przynajmniej nie robione w polsce... poza tym tak jak Michal pisze... ten pomiar tez jest jakis "dziwny" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.E. to nie to samo co STi + PPP... a przynajmniej nie robione w polsce... poza tym tak jak Michal pisze... ten pomiar tez jest jakis "dziwny" :roll:

 

Nie pisze, ze dziwny, tylko ze niektorzy uzytkownicy forum tak uwazaja, a to znaczna roznica. S.E. to jak najbardziej STi + PPP plus dodatkowo DCCD. S.E. byly na roznych rynkach oferowane z PPP, badz bez. Zmierzam do tego, ze PPP do STi S.E. byly montowane w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to "robione" ??

wydawalo mi sie, ze kupujac ppp (a dokladnie rzecz biorac dokladajac do auta)

dostajemy nowy komputer z innym softem, pompe paliwa i wydech.

oryginalne graty mozemy postawic sobie na polce... albo komus wsprzedac.

 

W pakiecie calego komputera nie ma. Jest soft i licencja na wgranie go do jednego komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest, zastanawia mnie czy Prodrive nie wprowadził od października jakiś zmian w oprogramowaniu (więcej zabezpieczeń). A czy jest możliwość że istnieją dwa programy? Do samochodów z DCCD i bez :?: Oraz czy jest opcja że powód stanowi złożenie zestawu z dwóch :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sip chyba wiedzial co sprzedaje, czyli do jakiego auta bedzie wkladal ppp.

zastanawia mnie to co troche wczesniej napisal saval o wydechu, ze z rura

bardziej przelotowa bylo zdecydowanie gorzej. jezeli ppp jest tak czuly na takie

zmiany, to pytanie brzmi czy w jego programie uwzgledniony jest twoj zawor upustowy.

w normalnym przypadku nie powinno miec to wiekszego znaczenia, ale przyklad savala daje do myslenia.

a jak dlugo jezdzisz z ppp ? od zimy czy juz wczesniej (wysoka temperatura - bo tylko wtedy masz jaja, tak?)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...